Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

REMIVA, s.r.o.

Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Věhlasným výrobcem plastových compoundů a regranulátů na českém trhu je společnost REMIVA s.r.o., největší zpracovatel plastových technologických odpadů z výroby u nás. Nabízíme originální plněné i jinak modifikované compoundy, nacházející využití v mnoha oblastech průmyslu.

Nákup ocelových velkoobjemových kontejnerů pro sběr odpadů

Nákup ocelových velkoobjemových kontejnerů pro sběr odpadů

Nákup ocelových velkoobjemových kontejnerů pro sběr odpadů
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Čistá Plzeň, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Čistá Plzeň, s.r.o.

Zadavatel IČ:
28046153

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 430/23

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Lucie Brunová


Zadavatel web:
http://www.cistaplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44613800-8
Kontejnery na odpadový materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Obytné kontejnery jsou ideálním řešením pro různé potřeby. Bez ohledu na to, zda potřebujete prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku nebo ubytovnu, společnost Alfa Container s.r.o. ze Zádveřic u Zlína má pro vás řešení na míru. Vyrobíme na zakázku obytné kontejnery - pro kancelářské, prodejní prostory i různé multifunkční stavby. Zázemí máme i v Praze pro zákazníky v Čechách. Moderní design: Kontejnery jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnovější trendy v oblasti architektury, jde o světlé a vzdušné prostory. Flexibilita: Můžeme přizpůsobit velikost, rozložení a vybavení podle vašich potřeb, včetně sanuitárních kontejnerů - vybavení sprchovými kouty, WC a umyvadly. Komfort: Klimatizace, vytápění a kvalitní izolace zajistí pohodlí pro zaměstnance, děti v MŠ, ZS nebo hosty ubovny. Proč si vybrat Alfa Container s.r.o.? Máme dlouholetou zkušenost s výrobou kontejnerů. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Každá zakázka je jedinečná a přizpůsobena vašim potřebám. Kontaktujte nás pro další informace.


Specialista na vanové kontejnery pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů

Specialista na vanové kontejnery pro efektivní manipulaci a přepravu stavebních materiálů

V oblasti stavebnictví a průmyslu je manipulace se stavebními materiály, odpady a sypkými hmotami každodenní záležitostí. V této oblasti vyniká pražská společnost CH + S SERVIS, s.r.o., která se specializuje na výrobu a distribuci kontejnerů vanového typu, ideálních pro ukládání, manipulaci a přepravu všech druhů materiálů. Kontejnery vanového typu vyráběné společností CH + S SERVIS, s.r.o. jsou konstruovány z hraněných ocelových plechů, které zaručují pevnost a odolnost vůči nárokům každodenního používání. Podélníky kontejnerového rámu jsou vyrobeny z profilu „I 120“, což zaručuje dostatečnou životnost a odolnost proti přetížení, což je zvláště důležité při manipulaci s těžkými materiály. Tyto kontejnery poskytují širokou škálu možností přizpůsobení podle potřeb zákazníka. Standardní zadní čelo může být dodáváno jako jednodílné, otevírané kolem horních vodorovných závěsů, nebo jako dvoudílné, otevírané kolem svislých závěsů do stran se zajištěním v otevřené poloze. Kromě toho jsou k dispozici různé doplňky a úpravy za příplatek, včetně těsnění zadního jednodílného čela gumovým profilem proti úkapu, vyklápěcích přepážek pro sběr tříděného odpadu, univerzálního závěsu zadního čela umožňujícího vyklápění nahoru i dolů a dalších. Samozřejmostí je také barevné provedení povrchové úpravy, zesílení podlahy nebo úpravy pro pojezd mechanizačních prostředků - vše lze přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka.


Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Lanové, hákové kontejnery na nákladní vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO - s víky, se střechou, sklopnými bočnicemi, kontejnerová plata

Pokud plánujete nákup kontejneru na nákladní vůz, v lokalitě Uherské Hradiště můžeme doporučit firmu Roman Kunovský z Uherského Ostrohu. Vyrábí kontejnery na vozy LIAZ, AVIA, MAN, IVECO v objemu od 3 m3 do 20 m3. Můžete si vybrat typ lanový i hákový. Na přání je možné kontejnery doplnit sedlovou střechou, sklopnými bočnicemi či uzamykatelným víkem, které zajišťují lepší manipulaci s nákladem. Tyto kontejnery se využívají především na odvoz suti, komunálního odpadu, šrotu, sypkých hmot. V případě zájmu nás kontaktujte a objednejte si kontejner na nákladní vůz od nás. Nabízíme vám rychlou dodávku, výhodné ceny a profesionální servis. Máme dlouholeté zkušenosti a certifikát o shodě s normami DIN 30722 a DIN 307201.


Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Standardizované ocelové kontejnery i specifické vyráběné na míru Vám dodá společnost KOKRA, spol. s r.o. z Chvalíkovic u Opavy. Dodáváme velkoobjemové kontejnery Abroll, Avia, dle individuálních požadavků jako stavební, skladové, vanové, na palety, tříděný odpad, na vodu, s nájezdy, s dvojitou střechou i speciálně vyztužené s prolisy nebo plošinové. Vyhovíme požadavku zadavatele - firmy, obce, města. Výroba ocelových kontejnerů na míru v požadovaných rozměrech. V oblasti kovovýroby se zaměřujeme i na kovová vrata, brány, ploty i kovové konstrukce. Vše v nejvyšší kvalitě.


Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy vanové kontejnery na odpad otevřené, s víky, s výklopným čelem - Roman Kunovský kontejnery

Muldy - vanové kontejnery jsou ideální řešení pro případ, kdy potřebujete efektivně a bezpečně řešit komunální, průmyslový či stavební odpad. Firma Roman Kunovský - kontejnery vyrábí kvalitní a pevné kontejnery v různých objemech i barvách. Můžete si zvolit z několika typů v objemu od 5 m3 do 10 m3: Vanový kontejner otevřený (symetrický nebo asymetrický) - vhodný pro snadné nakládání odpadu z obou stran, má pevnou konstrukci a větší nosnost. Vanový kontejner s výklopným čelem - umožňuje snadné vykládání odpadu pomocí hydraulického mechanismu, je odolný proti poškození a korozivzdorný. Vanový kontejner s ocelovými víky - ochrání odpad před deštěm nebo větrem, nehrozí rozptylování. Všechny kontejnery mají certifikát CE a splňují normy ČSN EN 12574-1. Více informací o produktech najdete na našem webu.


Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Alfa Container s.r.o. je dynamická společnost se sídlem ve Zádveřicích, která se specializuje na zakázkovou výrobu stavebních a sanitárních kontejnerů. Lze vybrat z více standardních modulů z katalogové řady, ale také jsme schopni realizovat projekt dle speciálních požadavků a postavit z modulů objekt v závislosti na požadavku klienta. Firma Alfa Container představuje flexibilního a spolehlivého partnera pro řešení prostorových potřeb v různých oblastech podnikání. Zázemí máme v Zádveřicích u Zlína a realizujeme mnoho zakázek i v okolí Prahy. Individuální přístup k projektům je jedním z klíčových pilířů firmy. Každý projekt je posouzen a navržen tak, aby splňoval specifické požadavky. Ať už se jedná o dočasné zázemí na staveništi, mobilní kanceláře, ubytovny, nebo skladovací prostory, připravíme řešení “šité na míru”. Výroba kontejnerů je prováděna s důrazem na kvalitu a funkčnost. Společnost vyrábí širokou škálu modulárních staveb, které jsou ideální pro rychlou a efektivní výstavbu. Tyto modulární jednotky lze snadno přizpůsobit a kombinovat, což umožňuje vytvoření různorodých prostor. Kontejnery lze snadno přemístit a rychle instalovat, což z nich činí ideální řešení pro firmy, které potřebují rychle reagovat na měnící se požadavky svého podnikání. Servis a podpora jsou neoddělitelnou součástí našich služeb. Zákazníci mohou očekávat kompletní servis včetně dopravy a montáže, což zajišťuje hladký průběh celého projektu od počátečního návrhu až po finální realizaci.