Poptávám ušití střechy na altán

Poptávám ušití střechy na altán

Poptávám ušití nové střechy na altán Barcelona.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2023 11:41

Platnost poptávky:
10.02.2023 11:31

Kontaktní osoba:
Muroňová Taťána

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 660 368

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba textilních neoděvních FME produktů -  kryty, plachty, obaly, pytle, vaky, tašky a další

Zakázková výroba textilních neoděvních FME produktů - kryty, plachty, obaly, pytle, vaky, tašky a další

FME produkty jsou využívány nejen v jaderných elektrárnách, ale i ve zdravotnictví, letectví a dalších průmyslových odvětvích. Primárním účelem FME produktů je zamezení vniknutí cizího předmětu. Společnost DISTING s.r.o. z Dukovan používá pro výrobu těchto produktů nejmodernější technologie a nové, testované materiály. Firma na zakázku vyrábí FME kryty a plachty, které zakryjí otvory nebo rovnou celé předměty. Dále dodáváme další produkty splňující přísné standardy FME produktů, jako jsou obaly, samonosné pytle a vaky a speciální tašky na nářadí, které se rovněž hodí k použití ve výše zmíněných oborech.


Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Geotextilie pro zpevnění a ochranu betonových povrchů Praha – maximální pevnost, odolná proti protržení

Naše společnost se zabývá především hydroizolací tunelových systémů, spodních staveb, střech a hydroizolací skládek, a to již od roku 1998. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, a proto se řadíme mezi kvalitní a spolehlivé společnosti, které mají plno spokojených zákazníků. V naší nabídce naleznete kromě služeb hydroizolací také materiály, které jsou nedílnou součástí těchto služeb. Mezi ně patří například geotextilie Formtex, která je vhodná pro zpevnění a ochranu betonových povrchů,ale také geotextilie Fibertex, která najde využití při zpevňování a ochraně při výstavbě silnic či ochraně a zpevňování skládky. Tyto geotextilie jsou odolné proti oděru a protržení a vydrží i při nepřízni počasí. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte vše potřebné. Pokud vám budou nějaké informace chybět neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem, vše s Vámi rádi probereme.


Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Výroba textilních doplňků, výšivky na čepice, trika, batohy, bundy

Již od roku 1999 se společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. věnuje textilní výrobě. Společnost Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. vyrábí textilní doplňky pro uniformy, pro vojsko, policii, hasiče a další. Výšivky s různými motivy na čepice, trika, batohy, bundy apod. Své výrobky dodává Uniform - Accessoires Bohemia, s.r.o. společnost do celé ČR, Německa, Rakouska i dalších zemí.


Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Aby vám zahradní nábytek dlouho vydržel, potřebuje kvalitní ochranný obal, který ho uchrání před zničujícími účinky slunečního záření, vodou a sněhem. Společnost KARPJAK vám vyrobí zakrývací obal na míru. Naše služby – výroba, šití: - přesně padnoucí ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek - plachty - odolnost proti vodě, odolnost proti vysokým teplotám, nehořlavé - ochranné kryty na grily, bazény - stříšky na zahradní houpačky - potahy na houpačky - výroba a šití potahů na slunečníky v různých velikostech - foliové nebo textilní plachty, které jsou odolné proti vodě - obaly, kryty na zahradní nábytek - plachty do zádveří - ochranné měchy vysoce odolných proti prachu, vlhku a vysokým teplotám - ochranné obaly na kancelářskou techniku a průmyslové stroje, přívěsné vozíky - nehořlavé plachty pro svářeče - plachty odolné vysokým teplotám. Kontaktujte nás již dnes!


Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Chcete si nechat ušít kvalitní bytový textil přesně podle Vašich představ? Ať už hledáte firmu, která Vám ušije textil pro Váš dům, byt, hotel nebo třeba do mateřské školky, máme pro Vás řešení. Představujeme společnost LS Style krejčovství s.r.o., ryze českou výrobní firmu, která zaměřuje svoji činnost na šití bytového i hotelového textilu. Výrobky šijeme z kvalitních certifikovaných materiálu českých firem a jsou pouze z přírodních materiálů. V nabídce naleznete široké spektrum výrobku z bambusového vlákna. Vybírat můžete z velkého množství barev a motivu nejen pro dospělé, ale i pro děti. Objednávat lze již hotové výrobky z e-shopu nebo nás kontaktovat se svým přáním a ušijeme Vám textil dle Vašich potřeb. Poskytujeme také možnost velkoobchodní spolupráce. K naší činnosti patří také zakázkové šití oděvů. Šijeme trička, kalhoty, šaty, kabáty, kostýmky, ale také profesní oděvy, látkové nákupní tašky, látkové sáčky na potraviny a mnoho dalšího.


Výroba pruženek tkaných, žakárových, pletených a proplétaných

Výroba pruženek tkaných, žakárových, pletených a proplétaných

Výroba stuh – ELAS Liberec nabízí špičkovou výrobu prádlových gum pro široké využití od spodního prádla až po technické využití. V nabídce máme různé druhy a rozměry. Vybere si naprosto každý. Výroba i barvení gum probíhá na nejmodernějších strojích kontinuálními a diskontinuálními postupy. Jedná se o elastické výrobky, a proto pamatujeme na dostatečnou pružnost, která je gumám při výrobě dodávána. Firma ELAS jako pružné elementy používá přírodní latex a elastany značek Lycra a Dorlastan – Roica. Pruženky tkané s latexem Pruženky tkané s elastanem Pruženky žakárové s latexem Pruženky žakárové s elastanem Pruženky pletené s latexem Pruženky pletené s elastanem Pruženky proplétané s latexem Pruženka se silikonem