Poptávám výrobu nášivky
Poptávám výrobu nášivky. Dobrý den měl bych dotaz. Kdybych poslal původní nášivky zda by šly vyšít úplně nové?
Šití na zakázku, Německo
Navrhl jsem speciální cestovní polštář, nyní hledám partnera, který by mi mohl ušít můj cestovní polštář .. Mám pěnu a mohu vám ji poslat .. Jediné, co musíte udělat, je obstarat látku a ušit mi cestovní polštář . Můžete mi pomoci..?
Poptávám vyšití loga na trička
Poptávám výšivky loga Šumperk, Olomoucký kraj / logo na internetu/, návrh šachové tématiky a České vlajky na bílá trika s límečky velikosti XXL. Tato budou pro šachového reprezentanta. Prosím o zaslání návrhu. S pozdravem Vít Václav Valenta
Krejčovství, Německo
Hledám módní krejčovství, které by mně ušilo z lakové kůže různé kusy oblečení. Lakovou kůži si zajišťuji sama. Jednalo by se o dlouhodobou nebo trvalou spolupráci.
Poptávám ušití bílých napínacích potahů na stůl a hudební stojany
Poptávám ušití bílých strečových-napínacích potahů na stůl a hudební stojany. V obrázku zasílám náhled pro představu. Veškeré vybavení bych dovezl na přeměření a dohodnutí detailů. Děkuji.
Zhotovování oděvních součástí služebních stejnokrojů dle autorského návrhu
Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovování oděvních součástí služebních stejnokrojů zaměstnanců zadavatele dle autorských návrhů služebních stejnokrojů, tak jak jsou tyto návrhy a materiály, ze kterých mají být stejnokroje vyrobeny, závazně specifikovány v zadávací dokumentaci. Součástí předmětu plnění je i předání zhotovených oděvních ...
Dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně v r. 2020 až 2023
Předmětem plnění nadlimitní rámcové dohody na veřejnou zakázku „Dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně v r. 2020 až 2023“ jsou postupné dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně po dobu trvání rámcové dohody 4 roky. Předmět plnění je podrobně specifikován v Obchodních podmínkách v příloze č. 28.3 zadávací dokumentace a v ...
Poptávám zhotovení snímatelných potahů na sedací soupravu
Poptávám zhotovení snímatelných potahů na sedací soupravu, ušití 2 sad snímatelných potahů na sedací soupravu - látku mám, sedací souprava je velká, tvar L, posuvné zádové opěrky, nastavitelné opěrky na ruce, roztahovací, s úložným prostorem. Také potřebuji ušít 2 větší polštáře ze stejné látky a k nim také 2 náhradní potahy (pokud zbyde dostatek ...
Poptávám vyšití loga na plátno
Poptávám vyšití loga na plátno. Prosila bych pro svou vnučku, která studuje v Londýně na universitě vyšít na plátno logo, text. Velikost asi 30 x 20 cm, barvy, tvar písma a ostatní ponechávám na vás. Děkuji Švachová Vojtěška.
Poptávám ušití pánských kabátů a dodavatele konfekce
Hledám šicí dílnu, která mi ušije pánské flaušové kabáty. Vrchní materiál flauš mám. Do začátku pár kusů, jsem malý obchod. Hledám i dodavatele pánské a dámské konfekce, může být i polský dovoz. Prodávám těžkou konfekci. Nejraději přes dealera. Bundy, kabáty, kalhoty, sukně, obleky, doplňky atd. raději levnější, ale pěkné, moderní oblečení.
Krejčovská dílna, Německo
Vážené dámy a pánové, hledám krejčovskou společnost jako subdodavatele od 24.11.2018 do 23.12.2018 na zakázkovou výrobu různých kusů prádla. Např. polštáře, ložní prádlo, sprchové závěsy, vlněné přikrývky. Kdybych vzbudila Váš zájem, potěšila by mě Vaše kladná odpověď. Děkuji Brey Gisela
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování, (viz příloha) s možností vytvoření vlastního designu.
Poptávám vyčištění peří a ušití nových polštářů
Poptávám vyčištění peří a ušití nových polštářů. Přikrývky 200 cm x 90 cm a polštáře 70 cm x 90 cm.
Poptáváme výrobu, šití speciálních rukavic pro atopiky
Poptáváme výrobu, šití speciálních rukavic pro atopiky, především pro děti.
Šicí dílna, Polsko
Dobrý den, máme zájem o spuštění šicí dílny v Ostravě nebo v nejbližším okolí. Potřebujeme pronajmout obchodní prostory o rozloze cca 200m2. Máme také zájem o zaměstnance - švadleny, krejčí.
Poptávám šití záclon
Poptávám šití záclony na míru z donesené záclonoviny.
Poptávám výrobu dětské konfekce
Hledám šikovnou švadlenu s vybavením nebo menší dílničku pro průběžné šití (i se stříháním) dětské konfekce (úplety, softshell). Práci zadávám ve mzdě, materiál a střihy mám. Objem práce je v rozsahu desítek kusů na zakázku. Ideálně v jižních Čechách.
Poptávám krejčovské služby
Poptávám přešití paleta z kožešiny - patchwork. Jedná se o zmenšení asi o 2 konfekční velikosti, jsem z okresu Nový Jičín.
Poptávám svatební šaty na míru
Poptávám ušití svatebních šatů na míru dle předlohy. Termín svatby: únor 2018 Představu mám, posílám v příloze (detaily po domluvě se zhotovitelem) lokalita: Pardubice Prosím o přibližný rozpočet.
Poptávám scelení roztržené záclony
Poptávám scelení roztržené záclony.
Hledáme šicí dílny pro dlouhodobou spolupráci
Pro dlouhodobou spolupráci hledáme šicí dílny v ČR, SK, PL . Máme zájem šít velmi jednoduché nákupní tašky.
Poptávám pánskou letní bundu do pasu
Poptávám pánskou letní bundu do pasu, měřím 187cm, vážím 135kg. Děkuji.
Hledáme šicí dílny s volnou kapacitou
Hledáme partnery pro dlouhodobou spolupráci - šití konfekce Zavedená konfekční německá firma OSKA – Mnichov, hledá šicí dílny s volnou kapacitou na Moravě a Slovensku, jedná se zejména o práci ve mzdě. Působíme, spolupracujeme již více jak 15 let s mnoha firmami na tomto trhu a nyní hledáme nové firmy pro rozšíření výroby – šití ...
Poptáváme služby šicí dílny
Poptáváme šicí dílnu, která by pro náš obchod šila župany. Jednorázově 50 kusů a pak by se pravidelně došívaly. Po schválení střihu termín ušití 14 dní. Předem děkujeme za Vaše nabídky.
Poptávám šití pelechů pro psy
Poptávám šicí dílnu/švadleny/krejčovství na výrobu pelechů pro psy. Naše švadlena již přestává stíhat a hledáme tedy většího dodavatele hotových výrobků. K pelechům od švadleny dostanu střih a přesné dodavatele látek. Kdekoli po ČR.