Poptávám šicí dílnu na výrobu oděvů
Poptávám šicí dílnu na výrobu oděvů na dlouhodobou spolupráci. Nejlépe z Jižních Čech, ovšem může být i jiný kraj. Děkuji.
Poptávám výměnu zipu u bundy
Poptávám výměnu zipu u bundy. Délka zipu 75cm a zip mám koupený.Děkuji za odpověď Pišová.
Poptávám ušití střechy na altán
Poptávám ušití nové střechy na altán Barcelona.
Poptávám krejčovské služby
Poptávám zkrácení kalhot.
Poptáváme výrobu jednotného školního oblečení
Poptáváme výrobu jednotného školního oblečení.
Poptávám všití zipu do jedné nohavice u džín
Poptávám všití zipu do jedné nohavice u 2 ks džín z vnější strany v místě švu. Zipy mam. Praha 3. Za nabídky děkuji.
Zakázkové šití, Německo
Hledám krejčovství, které by pro mne vyrbělo tyto tašky. 2 modely a příslušenství, vzor je k dispozici v příloze. Po zkušebním provozu cca 50-100 kusů na model a barvu by měla být navázána budoucí spolupráce. Ročně by se pak měly vyrábět 4-6x větší zakázky. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu zpracování. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.
Poptávám šicí dílnu nebo švadlenu
Hledám šicí dílnu nebo švadlenu na dlouhodobou spolupráci z Prahy a okolí (Neratovice, Mělník apod.). Jedná se o šití dětského zboží (např. zavinovačky) a oblečení pro děti a dospělé.
Poptávám výrobu nášivky
Poptávám výrobu nášivky. Dobrý den měl bych dotaz. Kdybych poslal původní nášivky zda by šly vyšít úplně nové?
Šití na zakázku, Německo
Navrhl jsem speciální cestovní polštář, nyní hledám partnera, který by mi mohl ušít můj cestovní polštář .. Mám pěnu a mohu vám ji poslat .. Jediné, co musíte udělat, je obstarat látku a ušit mi cestovní polštář . Můžete mi pomoci..?
Poptávám vyšití loga na trička
Poptávám výšivky loga Šumperk, Olomoucký kraj / logo na internetu/, návrh šachové tématiky a České vlajky na bílá trika s límečky velikosti XXL. Tato budou pro šachového reprezentanta. Prosím o zaslání návrhu. S pozdravem Vít Václav Valenta
Krejčovství, Německo
Hledám módní krejčovství, které by mně ušilo z lakové kůže různé kusy oblečení. Lakovou kůži si zajišťuji sama. Jednalo by se o dlouhodobou nebo trvalou spolupráci.
Poptávám ušití bílých napínacích potahů na stůl a hudební stojany
Poptávám ušití bílých strečových-napínacích potahů na stůl a hudební stojany. V obrázku zasílám náhled pro představu. Veškeré vybavení bych dovezl na přeměření a dohodnutí detailů. Děkuji.
Zhotovování oděvních součástí služebních stejnokrojů dle autorského návrhu
Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovování oděvních součástí služebních stejnokrojů zaměstnanců zadavatele dle autorských návrhů služebních stejnokrojů, tak jak jsou tyto návrhy a materiály, ze kterých mají být stejnokroje vyrobeny, závazně specifikovány v zadávací dokumentaci. Součástí předmětu plnění je i předání zhotovených oděvních ...
Dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně v r. 2020 až 2023
Předmětem plnění nadlimitní rámcové dohody na veřejnou zakázku „Dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně v r. 2020 až 2023“ jsou postupné dodávky scény a kostýmů pro Hudební divadlo v Karlíně po dobu trvání rámcové dohody 4 roky. Předmět plnění je podrobně specifikován v Obchodních podmínkách v příloze č. 28.3 zadávací dokumentace a v ...
Poptávám zhotovení snímatelných potahů na sedací soupravu
Poptávám zhotovení snímatelných potahů na sedací soupravu, ušití 2 sad snímatelných potahů na sedací soupravu - látku mám, sedací souprava je velká, tvar L, posuvné zádové opěrky, nastavitelné opěrky na ruce, roztahovací, s úložným prostorem. Také potřebuji ušít 2 větší polštáře ze stejné látky a k nim také 2 náhradní potahy (pokud zbyde dostatek ...
Poptávám vyšití loga na plátno
Poptávám vyšití loga na plátno. Prosila bych pro svou vnučku, která studuje v Londýně na universitě vyšít na plátno logo, text. Velikost asi 30 x 20 cm, barvy, tvar písma a ostatní ponechávám na vás. Děkuji Švachová Vojtěška.
Poptávám ušití pánských kabátů a dodavatele konfekce
Hledám šicí dílnu, která mi ušije pánské flaušové kabáty. Vrchní materiál flauš mám. Do začátku pár kusů, jsem malý obchod. Hledám i dodavatele pánské a dámské konfekce, může být i polský dovoz. Prodávám těžkou konfekci. Nejraději přes dealera. Bundy, kabáty, kalhoty, sukně, obleky, doplňky atd. raději levnější, ale pěkné, moderní oblečení.
Krejčovská dílna, Německo
Vážené dámy a pánové, hledám krejčovskou společnost jako subdodavatele od 24.11.2018 do 23.12.2018 na zakázkovou výrobu různých kusů prádla. Např. polštáře, ložní prádlo, sprchové závěsy, vlněné přikrývky. Kdybych vzbudila Váš zájem, potěšila by mě Vaše kladná odpověď. Děkuji Brey Gisela
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování
Hledáme výrobce šál pro pravidelné zásobování, (viz příloha) s možností vytvoření vlastního designu.
Poptávám vyčištění peří a ušití nových polštářů
Poptávám vyčištění peří a ušití nových polštářů. Přikrývky 200 cm x 90 cm a polštáře 70 cm x 90 cm.
Poptáváme výrobu, šití speciálních rukavic pro atopiky
Poptáváme výrobu, šití speciálních rukavic pro atopiky, především pro děti.
Šicí dílna, Polsko
Dobrý den, máme zájem o spuštění šicí dílny v Ostravě nebo v nejbližším okolí. Potřebujeme pronajmout obchodní prostory o rozloze cca 200m2. Máme také zájem o zaměstnance - švadleny, krejčí.
Poptávám šití záclon
Poptávám šití záclony na míru z donesené záclonoviny.
Poptávám výrobu dětské konfekce
Hledám šikovnou švadlenu s vybavením nebo menší dílničku pro průběžné šití (i se stříháním) dětské konfekce (úplety, softshell). Práci zadávám ve mzdě, materiál a střihy mám. Objem práce je v rozsahu desítek kusů na zakázku. Ideálně v jižních Čechách.