Dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v letech 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky obalového materiálu na sklizeň pícnin v roce 2021 a 2022 pro organizační jednotku zadavatele - divizi zemědělské výroby, resp. její zemědělské správy.
Poptávám plachtu na zahradní nábytek
Poptávám plachtu na zahradní nábytek o velikosti : délka - 152, šířka - 67, výška - 89. Bylo by možné a porosím Vás jaká by byla cena? Děkuji, hezký den Dana Kantorová
Poptávám ušití potahu na sklápěcí markýzu
Poptávám ušití potahu na sklápěcí markýzu 250 cm x 150 cm. Vzorník jestli můžete tak mi prosím zašlete i s předběžnou cenou. Moc děkuji za odpověď.
Poptávám ochranný kryt na houpačku
Poptávám ochranný kryt na houpačku. Dobrý den prosím máme houpačku o rozměrech d1930 s1100 a v1656 mm a potřebovali by jsme ochranný kryt. Můžete mi prosím sdělit za jakou cenu můžete dodat. Děkuji Šenková
Poptávám nepromokavý obal na gril
Poptávám ušití nepromokavého ochranného obalu na gril. Rozměry 85 x 45 cm. Výška 60 cm. Děkuji za odpověď.
Poptávám zhotovení plachty na pergolu
Poptávám ušití plachty na pergolu, 258 x 258 cm, barva krémová, vlhkost + UV záření. Cena, termín dodání. Dobírka.
Rozkladací stan pre hygienickú kontrolnú stanicu
Predmetom zákazky je dodanie rozkladacích stanov v zmysle špecifikácie, ktorá je uvedená v časti C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Poptávám čištění a impregnaci stanu
Poptávám čištění a impregnaci stanu. Mám stan ke karavanu z textilního materiálu s gumovými okny atd. Chtěl bych se zeptat, zda je možné stan u vás nechat vyčistit a naimpregnovat proti propouštění vody? Děkuji.
Dodávky zakrývacích textilií, rámcová dohoda
Dodávky zakrývací textilie, které zajistí ochranu lesa, asanace dříví napadeného kůrovcem na území organizačních jednotek, a to zejména lesních závodů a lesních správ.
Poptávám geomembránu hydroizolační
Poptávám geomembránu hydroizolační - vyztužená tl 1mm - 1254 m2. Děkuji.
Dodávka materiálu II.  Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Dodávka materiálu II.  Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na každou část této veřejné zakázky na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Dodávka materiálu Aplikace ALLIGARD s.r.o.
Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na dodávku: 1) uhlíkového vlákna 3200 tex 2) čedičového vlákna 2400 tex 3) impregnační chemie 4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Poptávám opláštění pergoly
Poptávám cenovou nabídku na opláštění pergoly, případně i zaměření a montáž. 1. boční stěna cca 5 x 3 m 2. boční stěna cca 5 x 3 m + vchod zadní stěna cca 7, 5 m x 2,5 m Místo realizace - Veselská Lhota 37
Poptávám výrobu střechy na zahradní houpačku
Měla bych zájem o střechu na zahradní houpačku - 190 x 118 cm. Prosím o informaci jaká je dodací lhůta a kolik by stála výroba a doprava. Děkuji za odpověď.
Dodávky plachet pro fumigaci - rámcová dohoda
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nesvařovaných polyethylenových fólií, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v ZD a v uzavřené smlouvě na veřejnou zakázku, rámcové dohodě.
Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3
Predmetom tejto zákazky je dodávka Lán (hliníkové laná s oceľovou dušou) AL1/ST1A a zliatinových lán AL3, ktoré sa používajú pre vonkajšie elektrické vedenia nn, vn a vvn.
Poptávám ušití náhradního potahu na slunečník
Poptávám ušití náhradní potahu na slunečník o průměru 3,5 m.
Poptávám zhotovení plachty na zahradní domek
Poptávám zhotovení plachty na zahradní domek. Děkuji za info.
Pytel na prádlo
Předmětem veřejné zakázky je v souladu s ust. § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky pytle na prádlo.
Viazacie prostriedky na drevo vrátane napínačov, upínacích a upevňovacích prvkov
Zabezpečenie dodávok viazacích prostriedkov na drevo vrátane ich upínacích a upevňovacích prvkov, samosvorných spôn, ručného napínača a pojazdného odvíjača pásky, pre potreby verejného obstarávateľa, v množstvách a lehotách špecifikovaných v čiastkových objednávkach, na základe skutočných potrieb verejného obstarávateľa, vrátane dopravy na miesto ...
Poptáváme výrobu plachty na dětský kolotoč
Sháníme výrobce plachet na míru. Jedná se nám o plachtu na dětský kolotoč.
Nákup materiálů v rámci projektu - Nové postupy a technologie výroby celokompozitových letadel
Předmětem veřejné zakázky je dodávka materiálů pro průmyslový výzkum a experimentální vývoj technologie výroby forem a přípravků pro stavbu prototypu celokompozitového větroně v rámci realizace projektu „Nové postupy a technologie výroby celokompozitových letadel“ . Jedná se o projekt spolufinancovaný z Operačního programu Podnikání a inovace pro ...
Poptávám výrobu učební pomůcky
Poptávám výrobu učební pomůcky. Hledám firmu, která mi vyrobí pomůcku pro výuku dětí ve škole. Jedná se o dva pruhy "plachtoviny", které budou jednoduše potištěny z obou stran a budou natolik odolné, že po nich děti můžou chodit. Nebudou po nich chodit stále a denně. Jsou určeny pro výukovou hru. Specifikace: velikost: 110 x 450cm, 2 ks, potisk ...
Poptávám výrobu stříšky na zahradní houpačku
Potřebuji ušít stříšku na zahr. houpačku, jedná se o kovový rám 233x117.