OS Olomouc - oprava střechy a fasády

OS Olomouc - oprava střechy a fasády

Celková oprava střechy, včetně konstrukce, a fasády budovy okresního soudu, tř. Svobody 685/16, 779 00 Olomouc. Budova je kulturní památkou pod rejstř. č. ÚSKP 26331/8-2954, stav ochrany: památkově chráněno.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Okresní soud v Olomouci

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Okresní soud v Olomouci

Zadavatel ulice:
tř. Svobody 685/16

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Danka Jurigová

Zadavatel telefon:
+420 585 503 205

Fax:
+420 585 225 250


Zadavatel web:
https://justice.cz/web/okresni-soud-v-olomouci/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261900-3
Opravy a údržba střech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Montáž střešních oken Liberec – odborná instalace osvědčených značek

Naše firma Střechy Reiner vám provede kompletní montáž střešních oken značek Velux, Roto a Prima fenestra. Konkrétně u firmy Velux jsme regionálním smluvním partnerem a dokážeme pro vás instalovat také jejich zastiňovací doplňky, které jsou ve slunných dnech nepostradatelnou součástí. Máme bohaté zkušenosti a nabízíme kvalitní služby v regionu Liberec. Ovšem to není vše naše firma se nezabýva pouze montáží střešních oken, ale provádíme kompletní realizace všech druhů střech, montáž vzduchotechnických zařízení a také různé stavební práce jako například pokládku dlažby nebo zateplování fasád. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailem a pokud chcete vidět naší odvedenou práci navštivte naše webové stránky kde máme spoustu referenci. Těšíme se na vaši návštěvu.


Kvalitní provedení klempířských prací

Kvalitní provedení klempířských prací

Pokud potřebujete oplechovat komíny či namontovat plechové krytiny, svěřte tuto práci společnosti s mnoholetými zkušenostmi v oboru klempířství, a to Telčské společnosti KROVYS s.r.o. U firmy KROVYS s.r.o. máte jistotu kvalitně provedených klempířských prací. Naše společnost v oblasti klempířství provádí: - dodávku a montáž plechových krytin (včetně falcovaných a taškových) - oplechování komínů - žlaby, svody - atiky, parapety a další klempířské konstrukce na přání zákazníka Součástí naší práce je i dodání materiálu, jako je meď, Lindab, pozink, titanzinek a další materiály.


Stavba, rekonstrukce a realizace plochých střech na klíč

Stavba, rekonstrukce a realizace plochých střech na klíč

Firma PPBAU servis eu s.r.o. z Ostravy zajišťuje realizaci a montáž plochých střech na klíč. Potřebujete novou střechu na průmyslovou halu, nákupní centrum nebo administrativní budovu? Neváhejte se na nás obrátit. Našim klientům poskytujeme poradenství a konzultace včetně vypracování projektu. Střechy montujeme z kvalitních materiálů. Součástí dodávky je střešní konstrukce, hydroizolace a tepelná izolace, montáž samotné krytiny a také klempířské práce. Naše firma přijímá také zakázky týkající se rekonstrukce plochých střech. Realizaci a rekonstrukci plochých střech zajistíme nejen na území Ostravy, ale rovněž na jakémkoliv místě v rámci České republiky.


Volné pracovní pozice izolatér/pokrývač/klempíř, stavební dělník – práce na plný úvazek s nástupem ihned

Volné pracovní pozice izolatér/pokrývač/klempíř, stavební dělník – práce na plný úvazek s nástupem ihned

Jste vyučeni v oboru izolatérství střech a pokrývačství? Hledáte novou práci jako stavební dělník? Ostravská firma PPBAU servis eu s.r.o. hledá do svých řad nové kolegy nejen na pozici izolatér/pokrývač/klempíř, ale také stavební dělníky. Jedná se o práci na plný úvazek. Od našich nových kolegů na pozici izolatér/pokrývač/klempíř očekáváme vyučení v oboru, výhodou je ale také několikaletá praxe. Požadujeme nejen zručnost, pečlivost, pracovitost, spolehlivost a samostatnost, ale také fyzickou zdatnost a zdravotní způsobilost pro práci ve výškách nebo hloubkách. Bez řidičského průkazu skupiny B se v této práci neobejdete, je u nás nutností. Zajímá Vás, co obnáší práce stavební dělník? Stavební dělník provádí přípravné, výkopové, úklidové a pomocné práce na stavbách. Stavební dělník připravuje podklady, přesouvá a upravuje materiály, pokládá a montuje střešní a fasádní tepelné izolace. Na této pozici musíte počítat s prací ve výškách i hloubkách. Ptáte se, co můžete očekávat od naší firmy? PPBAU servis eu s.r.o. nabízí stabilní firemní zázemí, bonusy a příspěvky na zimní i letní dovolenou. Pomůžeme Vám získat různé profesní průkazy, jako je například vazačský průkaz a další. Hledáme také spolupracující firmy nebo živnostníky v oboru plochých střech a spodních izolací. Pokud máte zájem u nás pracovat, kontaktujte pana Jakuba Kruse na čísle 774988121, případně na e-mail jakub.krus@ppbau.cz.


Kvalitní a spolehlivé střechy a krovy pro byt či dům - Střechy Ondráček

Kvalitní a spolehlivé střechy a krovy pro byt či dům - Střechy Ondráček

Kvalitní střecha je základ každého domu. Nesmí do ní zatékat a musí chránit před nepřízní počasí. Pokud hledáte firmu, která se postará o to, aby i Vaše střecha byla kvalitní a dobře udělaná, pak se podívejte na společnost Střechy Ondráček, která sídlí v Brně. Společnost Střechy Ondráček se specializuje na tesařské práce a montáže střech a krovů již přes dvacet let a za tu dobu si získala mnoho spokojených zákazníků. Ať už budete chtít postavit zcela novou střechu či krov nebo tu stávající opravit, můžete se spolehnout, že společnost pracuje pouze s kvalitními a léty ověřenými materiály a doplňky. Mimo stavbu střech a krovů se společnost Střechy Ondráček zaměřuje i na výstavbu dřevostaveb ať už to jsou: - pergoly - altány - zahradní domky - přístřešky pro auta - dětská hřiště - schody, podlahy či dřevěné podlahy Společnost Střechy Ondráček je spolehlivou firmou, pro kterou je kvalitní práce a spokojený zákazník na prvním místě.


Kompletní dodávky střešních konstrukcí, střechy na klíč

Kompletní dodávky střešních konstrukcí, střechy na klíč

Střechy na klíč provádí společnost JD-Střechy, s.r.o., která sídlí v obci Švábenice, okres Vyškov. Veškerou dodávkou a montáží střešních konstrukcí na klíč i dalšími pracemi souvisejícími se střechami a dřevem se zabývá společnost JD-Střechy, s.r.o. Dodávka a montáž střech, pergol, zahradních altánů, dřevěného obložení, dřevěných plotů a branek, střešní okna a další výrobky ze dřeva.