Dezinfekční přípravky na kůži III

Dezinfekční přípravky na kůži III

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek dezinfekčních přípravků na kůži pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Na Homolce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
996 400 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Na Homolce

Zadavatel IČ:
00023884

Zadavatel ulice:
Roentgenova 37/2

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Hauzerová, DiS.


Zadavatel web:
http://www.homolka.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33631600-8
Antiseptika, dezinficiencia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy -  vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy - vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Pokud hledáte ověřené, účinné a zároveň šetrné prostředky pro elastické podlahy, které podlahy nejen vyčistí, ale zároveň o ně pečují, navštivte webové stránky společnosti DEMA DEKOR CZ. Zde najdete široké spektrum prostředků pro péči o elastické podlahy, ať už je o podlahy kaučukové, z PVC, vinylové nebo linoleum. Produktová řada Dr. Schutz® pro elastické podlahy zahrnuje: - Běžné a intenzivní čističe, dezinfekce nebo odstraňovače skvrn - základní čističe a penetrace - ošetřovací prostředky pro středně zatěžované objekty - 2K-polyuretanové ochranné nátěry – pro extrémně zatěžované objekty - PU-Color - barevný permanentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah


Péče o exteriér vozidla – čistič motoru, čistič plastů auta a ochrana skla

Péče o exteriér vozidla – čistič motoru, čistič plastů auta a ochrana skla

Čistící prostředky pro profesionální péči o váš vůz Vám poskytne firma ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG – organizační složka ve Znojmě. Naše společnost Vám poskytne účinné a zároveň šetrné prostředky, které Vám pomůžou s péčí o Váš vůz. V rámci péče o exteriér automobilů Vám pomůžou naše výrobky, jako je: čistič a ochrana motoru MPR – udržuje elasticitu gumových dílů, vodoodpudivý, působí proti korozi a dodá motoru lesk gelový čistič plastů KR – na údržbu a obnovu lesku plastů exteriéru vozidla, zabraňuje usazování špíny, vodoodpudivý přípravek na sklo GV – permanentní vodoodpudivý nátěr na sklo, ale také lesk na pneumatik PG – dodává lesk a udržuje pružnost materiálu


Biologické čištění septiku, žumpy a odpadních vod, likvidaci zápachu a kouře – e-shop

Biologické čištění septiku, žumpy a odpadních vod, likvidaci zápachu a kouře – e-shop

Potřebujete přípravky do čistírny odpadních vod, septiku, žumpy? Potřebujete se zbavit zápachu a kouře? Obraťte se na e-shop naší společnosti ADAMEC - ADRO s.r.o., kde v sortimentu najdete biologické přípravky jako jsou pohlcovače zápachu a kouře, přípravky k urychlení zrání kompostu. Mezi další hojně prodávané produkty patří čističe do septiku, žump, suchých záchodů a jímek. Pokud vlastníte jezírko, můžete si u nás zakoupit pomocníky na její čištění. V nabídce máme také výhodné sety biologických přípravků jako jsou startovací set pro čistírny odpadních vod a set pro septiky a jímky. Při zakoupení těchto sad získáte od nás dárek pro doplnění péče o Vaše odpady.


Prodej solární kosmetiky s ošetřujícími látkami za bezkonkurenční ceny

Prodej solární kosmetiky s ošetřujícími látkami za bezkonkurenční ceny

Solární kosmetika Vám umožní rychlé a přirozené opálení bez nežádoucích účinků. V našem solárním studiu na Hluboké si můžete zakoupit skvělé speciální krémy a mléka, která jsou určena pro opalování v soláriích. Můžete si vybrat z těchto produktů: - Emerald Bay - luxusní americké krémy, mléka s velký podílem ošetřujících látek - Sunmaxx - švýcarská kosmetika, která napomáhá k dlouhotrvajícímu opálení - Extreme TAN - Magical SUN. Zakupte si tuto jedinečnou kosmetiku u nás a dopřejte si bezpečné solární opalovaní!


Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru  SARS-CoV-2

Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2

Představujeme Vám novinku - český výrobek, univerzální dezinfekční prostředek Asor. Tento prostředek má 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid - 19. Vše je potvrzeno testem Akademie věd ČR. Tento prostředek je šetrný, ekologický, bez alkoholu a parfemace a je dermatologicky testovaný. Je vhodný pro využití v nemocnicích, objektech sociálních služeb (domovy seniorů, školy, včetně mateřských škol), kancelářích, v průmyslu včetně potravinářství a zemědělství bez nutnosti následného větrání. Používá se taktéž k dezinfekci materiálů, které přicházejí do přímého styku s nebalenými potravinami nebo přímo na potraviny. Nemusí se následně oplachovat. Dezinfekce se provádí mokrým nanesením, pomocí rozprašovače, aerosolem, ponořením nebo dávkováním do vody.


Automatické bezdotykové dávkovače mýdla a dezinfekce pro účinnou a pohodlnou hygienu rukou

Automatické bezdotykové dávkovače mýdla a dezinfekce pro účinnou a pohodlnou hygienu rukou

Zabraňtě šíření nemocí pomocí automatických bezdotykových dávkovačů mýdla nebo desinfekce. Senzory v dávkovači snímají pohyb rukou a dávkují dezinfekci nebo mýdlo v potřebném množství bez přímého kontaktu rukou s dávkovačem. Největší výběr automatických dávkovačů v různých barevných provedeních i velikostech najdete na e-shopu zenco.cz. Automatické bezdotykové dávkovače zajišťují nejvyšší hygienu rukou díky bezdotykovému ovládání. Napájení dávkovače je bezdrátové na kvalitní alkalické baterie, které mají dlouhou životnost. Dávkovače je možné připevnit na stěnu nebo případně do speciálního stojanu, který si u nás můžete také objednat. Dávkovače se jednoduše doplňují se shora. Součástí balení jsou vyměnitelné pumpičky na různé typy náplní.