Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran-FMB, spol. s r.o. vyrábí plastové a dřevěné dveře f&m vysoké kvality. V naší nabídce najdete dveře vstupní, vchodové, interiérové i balkonové. Jejich konstrukce je přizpůsobena jak do panelových domů a bytů, tak i do rodinných domů. Sledujeme stále nové trendy, nabízíme Vám odbornou konzultaci při výběru dveří v souladu s Vašimi potřebami.

Dodávka vozidel RLP/RZP 2023

Dodávka vozidel RLP/RZP 2023

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka celkem 5 ks vozidel rychlé zdravotnické pomoci s globální homologací 2. stupně v provedení s nosností nosítek do 300 kg, vč. prodlouženého záručního servisu, vybavených kompletní ambulantní zástavbou, komunikační a informační technologií a transportní technikou.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2023 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, p.o.

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, p.o.

Zadavatel IČ:
46744991

Zadavatel ulice:
Klášterní 954/5

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Bc. Veronika Jirková

Zadavatel telefon:
+420 602 120 897


Zadavatel web:
http://www.zzslk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112000-3
Opravy a údržba automobilů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pronájem obytného vozidla, karavanu na týden i méně - obytňáky s klimatizací

Pokud toužíte při dovolené poznávat různá místa, můžete si domluvit pronájem obytného vozidla u společnosti BD commodity s.r.o. Naše půjčovna má k dispozici několik obytných vozidel a karavan, všechny luxusně vybavené a s klimatizací. Klientelu máme nejen z regionu Zlínský kraj, ale z celé Moravy. Volit můžete z těchto modelů: - obytňák Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob, pronájem je možný min. na 7 dnů, nemáte limit ujetých km. - přívěs, karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob, mimo sezonu je možný pronájem na 3-6 dnů, v sezonu také na 7 dnů.


Servis pro karavany a obytné vozy a prodej doplňků pro karavany od TOP-Servis - Holan s.r.o.

Servis pro karavany a obytné vozy a prodej doplňků pro karavany od TOP-Servis - Holan s.r.o.

Léto je v plném proudu a Vy se chystáte vyjet na dovolenou ve svém karavanu nebo obytném voze? Pak je důležité, aby vůz byl v dokonalé kondici. To poslední, co byste po cestě na dovolenou chtěli, aby se Váš vůz porouchal. Profesionální služby servisu si můžete objednat u společnosti TOP-Servis - Holan s.r.o., která sídlí v Praze. Společnost zkontroluje Váš karavan nebo obytný vůz a provede na něm důkladný servis, který zajistí dobrý chod vozu a hlavně pro Vás bezpečí na cestách. Kromě servisu si u společnosti můžete rovněž koupit různé doplňky pro karavany. V nabídce najdete: - čistící chemie - dometic - markýzy - nábytek - ostatní díly - voda a wc - vařiče - tv a mnohé další. Veškerou nabídku doplňku pro karavany a autodoplňků najdete na webových stránkách společnosti.


Servis a opravy autobusů, servis autobusů CNG, servis nákladních vozů, servis přípojných vozidel

Servis a opravy autobusů, servis autobusů CNG, servis nákladních vozů, servis přípojných vozidel

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši autobusovou nebo nákladní dopravu, pak je pro vás ideální volbou KAR group, a.s. Tato firma vám nabízí komplexní služby pro zákazníky provozující autobusovou a nákladní kamionovou dopravu. Společnost provádí servis autobusů, včetně autorizovaného servisu značky IVECO BUS, pozáručního servisu a údržby autobusů, servisu autobusů CNG, servisu klimatizace, servisu topení, ověřování tachografů a měření emisí. Dále servis nákladních vozidel, včetně pozáručního servisu, oprav a údržby nákladních vozidel, nonstop asistenční linky, odtahové služby, geometrie náprav, pneuservisu, servisu brzd, retarder service a diagnostiky vozidel. Obrátit se můžete na firmu také v případě servisu přípojných vozidel, včetně autorizovaného servisu návěsů a přívěsů, pozáručního servisu, oprav návěsů a přívěsů a K24 nonstop servisu. Všechny tyto služby jsou zajišťovány v šestnácti moderně vybavených provozovnách umístěných ve většině českých a moravských krajů a jsou prováděny odborně vzdělanými a vyškolenými pracovníky. KAR group, a.s. je členem holdingu OSTRA GROUP a.s., který patří mezi největší poskytovatele služeb pro osobní a nákladní dopravu. KAR group, a.s. se věnuje oblastem, kterým rozumí. Pokud máte zájem o služby firmy KAR group, a.s., neváhejte je e-mailem či telefonicky. KAR group, a.s. je vaším komplexním řešením pro autobusovou a nákladní dopravu.


Obytné vestavby do automobilů Mercedes Benz Sprinter

Obytné vestavby do automobilů Mercedes Benz Sprinter

Rodinám umožní komfort při cestování vlastní obytný vůz. Do nových i ojetých automobilů Mercedes Benz Sprinter realizuje obytné vestavby společnost EASTWANDER, s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Obraťte se na nás i se specifickými požadavky, pokud je to technicky možné, vyhovíme individuálním přáním zákazníků, každé zakázce předchází podrobná komunikace. Součástí standardní výbavy je útulný obytný prostor pro 4-6 osob, kuchyně, sociální zařízení. U našich obytných automobilů oceníte extra velkou víceúčelovou garáž, která je určena pro přepravu sportovního a rekreačního vybavení. Pokud toužíte po novém obytném voze, vybrat si můžete z několika typů. - základem pro naše obytné vozy Sportissimo L, XL a XXL jsou vozidla Mercedes Benz typ Sprinter.


Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Díky pronajatému obytnému vozu nebo přívěsu od společnosti Caravan Centrum Pardubice, s.r.o. si můžete užít nezapomenutelnou dovolenou. Nabízíme široký výběr obytných vozidel a přívěsů, které vám zajistí komfort, bezpečnost a dostatek místa pro všechny vaše potřeby. Můžete si vybrat z 26 modelů různých velikostí. U nás si zajisté vyberte ten pravý obytný vůz nebo přívěs pro vaši cestu po Evropě. Půjčovnu obytných vozů a přívěsů naleznete ve Stéblové u Pardubic.


Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Půjčovna obytných vozidel - pronájem klimatizovaného obytňáku na dovolenou

Cestování v obytňáku na dovolenou přináší skvělé zážitky. Zvlášť pokud plánujete navštívit různá místa, je pronájem obytňáku to pravé. Pro zájemce z Moravy, Zlínského kraje je tu půjčovna obytných vozidel - BD commodity s.r.o. z Ořechova. Neváhejte, volné termíny pro pronájem mizí rychle. Máme k dispozici více typů obytných vozidel - luxusně vybavených,: - obytňáky Etrusco I 6900 SB pro 4 osoby nebo Etrusco T 7300 SB pro 4-5 osob mají pohodlná lůžka, sprchový kout, toaletu a plně vybavenou kuchyni, v ceně pronájmu je i kempingové vybavení, povlečení a příslušenství k připojení vody a elektřiny - karavan Fendt Bianco pro 4-5 osob vybavený manželskou postelí a palandami, sprchou a WC i kuchyní s vybavením, Vám poskytne maximální komfort.