Demolice domu na Náměstí Míru č. p. 12 v Černé Hoře

Demolice domu na Náměstí Míru č. p. 12 v Černé Hoře

Předmětem veřejné zakázky je demolice domu občanské vybavenosti na Náměstí Míru č. p. 12 v Černé Hoře. Jedná se o nevyužívaný objekt s kulturním sálem. Předmětná část domu je ve špatném technickém stavu. Objekt je řadový, je členěn na uliční část, která je přízemní, ukončená sedlovou střechou a část dvorní, která je přízemní s částečným podsklepením a je ukončená pultovou střechou. Dům je přístupný z ulice i ze dvora. Dvůr má umožněný přístup průjezdem sousedního domu s pečovatelskou službou. Uliční část sloužila jako vstupní prostory do kulturního sálu, ten je situován do dvorní části. V suterénu se nacházejí sklepy a drobné obchodní jednotky.
Veřejná zakázka vložena:
15.11.2022 07:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městys Černá Hora

Originální záznam:

Okres:
Blansko

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městys Černá Hora

Zadavatel ulice:
nám. Míru 50

Zadavatel PSČ:
679 21

Zadavatel obec:
Černá Hora

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Budiš

Zadavatel telefon:
+420 515 538 820

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45111100-9
Demoliční práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

Terénní úpravy, bourací práce – rychle a kvalitně

Ohlížíte se po spolehlivé firmě specializující se v rámci své činnosti na terénní úpravy a bourací práce? Pak je pro Vás tou pravou volbou společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Disponujeme týmem zkušených kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlým vozovým parkem. Dokážeme pružně reagovat na Vaše potřeby. Zajistíme úpravy rovných i svažitých terénů a úpravy terénu po skončení stavebních prací. Zajistíme bezpečné provedení demolice celý staveb i jejich částí, včetně odvozu a uskladnění stavební sutě. Připojte se ke stovkám našich spokojených zákazníků. Neváhejte a kontaktujte nás!


Zemní a výkopové práce, demolice a položení základové desky - Alice Peterková

Zemní a výkopové práce, demolice a položení základové desky - Alice Peterková

Chystáte se stavět a sháníte firmu, která provádí zemní a výkopové práce? Pokud jste z okresu Česká Lípa, pak se můžete obrátit na společnost paní Alice Peterkové, která sídlí v obci Slunečná. Společnost paní Alice Peterkové se zaměřuje především na zemní a výkopové práce, takže pokud máte v plánu stavět třeba rodinný dům a potřebujete vykopat základy a upravit terén, je tato společnost právě to pravé, co hledáte. Mezi její další činnosti patří i demolice, takže odstranění původní budovy či starých základů také není problém. Mimo tytu stavebně zaměřené činnosti se pak zaměřuje i na položení základových desek. Spolehlivá firma, která ke každému zákazníkovi a zakázce přistupuje individuálně tak, aby byl spokojený. Pro více informací neváhejte paní Alici Peterkovou kontaktovat.


Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Bourání, demolice objektů, domů a výkopy základů domu

Firma Martin Zelina z obce Míškovice u Holešova se specializuje na bourání, demolice objektů a výkopy základů domu a dále na nakládání a zpracování stavebních odpadů a sutě. Zemní a výkopové práce, teréní úpravy provádíme převážně v regionu Zlínský kraj. Máme vlastní recyklační dvůr, kde zlikvidujeme veškerý stavební odpad - recyklujeme, roztřídíme a rozdrtíme. Ke svozu je k dispozici silniční nákladní doprava vozidly MAN a TATRA s nosností do 12 tun. Provádíme: -demolice objektů, rodinných domů -recyklace stavebních odpadů, suti -třídění a drcení suti - mobilní čelisťové drtiče -zemní a výkopové práce - výkopy základů RD i firemních objektů. Kontaktovat nás můžete na tel.:731490449.


Zemní, výkopové a  menší bourací práce pro soukromé osoby i velké investory

Zemní, výkopové a menší bourací práce pro soukromé osoby i velké investory

Potřebujete vyhloubit jámu pro bazén? Hledáte v Třebíči firmu, která zajistí výkop pro stavební základy nebo kabeláž? Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče si poradí s veškerými výkopovými i zemními pracemi. Pomůžeme Vám se stavebními základy, vykopeme jámy pro bazény a jímky, vyhloubíme základy pro uložení kabeláže apod. Provedeme také následnou terénní úpravu. Zvládneme i menší bourací práce. Výkopové, zemní i bourací práce zajišťujeme pro soukromé osoby i velké investory. Zajistíme i převoz materiálu.


Bourací a demoliční práce – stavební objekty, jímky, mosty

Bourací a demoliční práce – stavební objekty, jímky, mosty

Hledáte v okolí Brna-venkov firmu, která provádí bourací a demoliční práce? Sháníte firmu, která se kromě demolice postará i o odvoz a likvidaci stavební suti? Obraťte se na společnost BADIN s.r.o. Naše firma se postará o veškeré bourací a demoliční práce. Odstraníme zastaralé a již nepotřebné mosty, jímky, inženýrské sítě a další stavební objekty. Následně zajistíme odvoz i likvidaci odpadu vzniklého při demolici a terénní úpravy. Demoliční a bourací práce provádíme v širokém okolí Brno-venkov.


Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Chystáte se stavět základy, pokládat inženýrské sítě, realizovat hydroizolaci či odvodnění? Určitě se Vám bude hodit firma, která pro Vás zajistí výkopové a zemní práce. Spolehlivou a rychlou volbou je společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme ruční í strojové práce. Disponujeme technickým zařízením a vozovým parkem, který nám umožňuje pokrýt pohledávky v jakémkoli měřítku. Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům Zajímá Vás více? Neváhejte nás kontaktovat!