Poptávám vyvýšené plastové záhony a případnou montáž

Poptávám vyvýšené plastové záhony a případnou montáž

Dobrý den,
prosím pošlete mi ceník na vyvýšené plastové záhony a případnou montáž.

Děkuji Meisnerová
Poptávka byla vložena dne:
15.11.2022 08:04

Platnost poptávky:
15.12.2022 07:58

Kontaktní osoba:
Jana Meisnerová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 910 955

Okres:
Příbram

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleníky ze skla od českého výrobce Litomyšl – doprava skleníků přímo na zahradu

Skleníky ze skla od českého výrobce Litomyšl – doprava skleníků přímo na zahradu

Představujeme Vám firmu LIMES Litomyšl s.r.o., která se věnuje kvalitní výrobě pozinkovaných skleníků s vysokou užitnou hodnotou a za velmi přívětivou cenu. Ve svém Eshopu nabízíme praktické a odolné skleníky všech řad pro začínající, pokročilé i nejnáročnější pěstitele a zahrádkáře. Skleníky ryze českého původu jsou oblíbené díky poměru cena/kvalita, dostupnosti v různých rozměrech, širokému výběru barevného lakování. Dále také nabízíme skleníky ke zdi či stěně domu. Eshop, prodej skleníků: řada Variant řada Hobby řada Primus skleníky ke zdi Všechny skleníky a doplňkové zboží si můžete pohodlně prohlédnout a následně zakoupit v pohodlí Vašeho domova na našem Eshopu.


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Firma MYSTIC DISTRIBUTION je dodavatel okenních parapetů. Nabízíme několik druhů a jedním z nich je helopal exclusiv, který je vhodný pro vnitřní a vnější využití. Je zhotoven z 80% mramorové moučky a 20% polyesterové pryskyřice, s délkou do 360 cm, šířkou do 60 cm a tloušťkou 1,7 cm. Je odolný proti ohybu a jeho tepelná odolnost je od -40°do 80°C. Pokud vás zajímá objemová hmotnost ta je 2082 kg/m3 a vybrat si můžete z několika druhů dekoru. Také nabízíme příslušenství a plníme i různá přání našich zákazníků, proto se nám neváhejte ozvat.


Průmyslová sériová výroba nábytkových dílců a desek CNC formátováním

Průmyslová sériová výroba nábytkových dílců a desek CNC formátováním

Plošné materiály všeho druhu dodává společnost VAREX CZECH, s.r.o. z Polné, poblíž Jihlavy. Výrobcům nábytku z celé České republice dodáváme dílce a desky v různých rozměrech. Zabýváme se průmyslovou sériovou výrobou laminovaných desek (DTD, MDF, HDF). Zajistíme plošné materiály, jako jsou profily pro dveřní zárubně a hrany (termoplastové, lamino, falcové, dýhové). Provádíme CNC formátování nábytkových dílců pomocí centra Homag Holzma HPL 30. Dle specifikace formátování zpracujeme komponenty s maximálním formátem 5 600 x 2 200 mm, tloušťkou materiálu 3 mm – 70 mm. Termoplastové hrany potiskneme v požadovaném dekoru i těm nejnáročnějším zákazníkům.


Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

V sortimentu najdete klasické kamenivo z místních lomů, oblázky z Dunaje, břidlici, štěrk a stavební písek. Zakoupit u nás můžete také oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti nebo kamennou kůru. Snažíme se dodávat v co nejkratších lhůtách, přesto ne vždy je to v našich silách, proto doporučujeme objednávat zboží včas. Po dohodě je možné dodat okrasné kamenivo na místo určení. Veškeré zboží je možno objednat telefonicky nebo e-mailem, termín doručení Vám oznámíme s časovým předstihem. Právě my Vám dodáme kvalitní okrasné kamenivo.


Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Okenní zahrádka, držák květinového truhlíku, prodej, montáž bez vrtání, e-shop

Pokud chcete zakoupit okenní zahrádku nebo pěkný držák květinového truhlíku, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma EVOokna Tomáš Makeš, dodává také okenní zahrádky, které jsou v využití i v zimě jako potravinový košík. Velkou výhodou je jednoduchá montáž zahrádky na plastový okenní rám, který zůstane nepoškozen a záruka na Vaše okna bude i po montáži výrobku nedotčena. Na výběr jsou tyto typy - okenní zahrádka standard, dvojitá okenní zahrádka, sloupková a zdobně kovaná. Neváhejte a kontaktujte nás. Zboží si můžete také objednat přes náš e-shop. Více informací o typech okenních zahrádek, najdete na našich webových stránkách.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.