Stravné lístky a nápojové poukážky
2.1.Stručný opis predmetu zákazky: Zabezpečenie poskytovania stravovania pre svojich zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok u zmluvných dodávateľov uchádzača, ktorí sú oprávnení poskytovať stravovacie služby a uchádzač má s nimi uzatvorený platný zmluvný vzťah v súlade s ustanovením § 152 Zákonníka práce, ako aj pre poskytovanie ...
Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu
Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu, mám zájem o Lexan 16.
LDPE granule, Polsko
Naše společnost má na prodej LDPE granule -LDPE 15313-003 -LDPE 15813-020 -LDPE 2004 Máme všechny potřebné dokumenty a certifikáty, zajišťujeme dopravu našim klientům. V případě zájmu mě kontaktujte. Máme zájem o trvalou spolupráci.
Karty na čerpanie pohonných hmôt
Predmetom zákazky sú služby spojené s bezhotovostným nákupom pohonných hmôt na palivové karty v rámci sieti čerpacích staníc na území Slovenskej republiky a v rámci Európskej únie, vrátane nákupu doplnkového tovaru a služieb.
Hledáme výrobce plastových přístrojových skříní
Hledáme výrobce plastových přístrojových skříní metodou RTM ze sklolaminátu. Velikost 330x320x150 mm. Vnější vzhled perfect. 2. strana podle dohody. Můžeme poskytnout vlastní formy (3 díly - 3 formy).
Dodávka plastových průkazů pro pojištěnce ČPZP 2019-2023
Předmětem zakázky je dodávka plastových průkazů (dále i karty nebo průkazy) pro pojištěnce České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) vč. souvisejících služeb: výroba plastového průkazu (polotovaru), personalizace plastového průkazu, výroba průvodních dopisů a obálek, distribuce plastových průkazů.
Poptáváme výrobu polystyrenu
Poptáváme výrobu polystyrenu, jedná se o celoroční odběr 70 000 ks. Polystyren stačí obyčejný, slouží nám jako proklad, viz příloha.
Poptávám výrobu plastových hrabel na sníh
Výrobce plastových hrabel na sníh.
Poptávám polykarbonátové desky
Poptávám polykarbonátové desky tl. 1cm, čiré - 5ks š.2100, délky 6m a 1ks š. 1050, délky 6m, potřebuji i veškerý materiál pro kompletaci (krycí lišty, pásku na ukončení, profily U a F a pod).
Průkazy pojištěnců VZP ČR
Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka plastových personalizovaných průkazů pojištěnců VZP ČR (dále též „průkazy“) včetně souvisejících služeb, tj. příprava a předání průkazů k distribuci poskytovateli poštovních služeb, se kterým má VZP ČR uzavřenou smlouvu (dále jen „poskytovatel poštovních služeb“), skartace a ekologická likvidace ...
Elektronické stravovacie karty pre zamestnancov Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre
Predmetom zákazky je dodávka a správa 920 kusov elektronických stravovacích kariet pre zamestnancov Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre v stravovacích zariadeniach, donáškových stravovacích zariadeniach, supermarketoch, hypermarketoch a potravinách na území okresu Nitra akceptujúcich elektronické stravovacie karty.
Poptávám zastřešení bazénu
Poptávám zastřešení kruhového nadzemního bazénu 3,8m.
Výroba a dodávka čipových předlaminátů
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky předlaminátů s požadovanými typy čipových modulů, popř. s definovanými kombinacemi typů čipových modulů, vyráběných nejen v základní verzi z PVC materiálu, ale rovněž předlaminátů vyráběných z polykarbonátu (PC) dle potřeb zadavatele. Bližší technická specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Poptávám opracování plexiskla
Poptávám opracování plexiskla, potřebuji vyřezat kruh z plexiskla o průměru 120 cm, tloušťce cca 3-4 mm a vyvrtat do něj 8 děr. Mělo by být použito na výrobu stropního osvětlení. Přikládám obrázek stropu s otvorem. Lustr tam už není.
Zabezpečenie stravovania a pitného režimu
Predmetom zákazky je zabezpečenie elektronických stravovacích kariet, ktoré nemajú charakter všeobecného platobného prostriedku pre zamestnancov SLOVENSKÉHO VODOHOSPODÁRSKEHO PODNIKU štátneho podniku. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Prílohe. č. 1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v Prílohe č. 2 súťažných podkladov - ...
Poptávám plastové plotovky
Poptávám plastové plotovky na výplň vjezdové dvoukřídlé brány s kovovým rámem. Těsně vedle sebe nebo s minimální mezerou, aby byla brána neprůhledná. Rozměr brány je š. 3,5m a v. 2,0m. Navrhněte prosím výplň (dekor dřeva), prosím o cenovou nabídku včetně dopravy a šroubů. Je nutno nějak připravit rám? Místo: Loučky okr. Jihlava.
Poptávám sklo na střechu pergoly
Poptávám sklo na střechu pergoly, rozměr 2x7 m, jedná se o pultovou střechu, bílé nebo UV sklo.
Poptáváme silikonové čipové náramky
Poptávám cenovou nabídku na silikonové čipové náramky, při odběru 300-500 ks. Děkuji.
FTK – Plastové modulární systémy tvorby mola
Předmětem veřejné zakázky je dodávka plastových modulárních systémů tvorby mola. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také zajištění záručního servisu, dodání návodu k použití v českém jazyce a záručních listů. Podrobná technická specifikace je uvedena v příloze č. 2 Dokumentace.
Dodávka entomologických potřeb
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka entomologických potřeb pro projekt EXTEMIT-K.
Bezhotovostný nákup pohonných hmôt prostredníctvom kariet na čerpanie pohonných látok
Predmetom zákazky je dodávka kariet na čerpanie pohonných látok (benzínu a nafty) a umožnenie užívať predplatené karty počas stanovenej doby v súvislosti s činnosťami, ktoré verejný obstarávateľ zabezpečuje pre: - vlastné potreby verejného obstarávateľa - potreby projektu " Zabezpečenie monitorovania environmentálnych záťaží Slovenska - 1. časť ...
Poptávám materiál Santoprene TPV
Poptávám materiál Santoprene TPV 201-87. Jaké minimální množství dodáváte?
Poskytování platebních karet a služeb s nimi spojených
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky debetních platebních karet společností VISA a MasterCard s týdenními limity (dále jen “platební karty“) a poskytování služeb spojených s platebními kartami. Platební karty budou bezkontaktní a budou vydávány zadavatelem k běžným účtům vedeným zadavatelem a pro služební účely zadavatele. Zadavatel bude čerpat ...
Poptávám zastřešení bazénu
Poptávám zastřešení bazénu včetně montáže a dopravy. Rozměry bazénu:dfélka 1000 cm,šířka 420 cm.
UTB – Dodávky zkušebních těles a simulace pro podprojekt Plasty, části Moderní plasty
Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena do 3 částí v souladu s § 35 zákona, a to následujícím způsobem: 1. Část: Zkušební tělesa tepelně vodivé, elektricky a tepelně vodivá a optická 2. Část: Optická zkušební tělesa 3. Část: Simulace vstřikování ...