Stravovanie dôchodcov rok 2022

Stravovanie dôchodcov rok 2022

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb stravovania dôchodcov prostredníctvom prípravy a dodávky stravy (obedov) dodávateľom pre objednávateľa. Jedná sa o pravidelné zabezpečovanie dodávky čerstvej, varenej, hygienicky balenej stravy dodávateľom pre stravníkov objednávateľa v predpokladanom objeme do 200 obedov denne v pracovných dňoch počas doby trvania zmluvy (ďalej aj ako dodávka stravy).
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Vrakuňa

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.01.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Vrakuňa

Zadavatel IČ:
00603295

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Slovník veřejné zakázky (CPV)

55521200-0
Donáška stravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Catering - kompletní občerstvení na rauty, recepce, soukromé akce včetně obsluhy i stanů, posezení

Catering - kompletní občerstvení na rauty, recepce, soukromé akce včetně obsluhy i stanů, posezení

Profesinální cateringové služby na Moravě zajišťuje firma Devítka plus s.r.o. - Quickdeli. Ať už plánujete společenskou akci pro stovky osob nebo raut s menším počtem hostů, my jsme připraveni přizpůsobit jídelníček podle Vámi požadovaného rozpočtu. Řešili jsme kompletně občerstvení na kulturní, společenské i sportovní akce. V případě větších akcí zajistíme vše na klíč včetně obsluhy i závěrečný úklid, samozřejmostí je zapůjčení potřebného zařízení na výdej jídla a dle požadavku i cateringové stany a posezení. Vyrábíme teplé i studené pokrmy, dodáme alko i nelko nápoje.


Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Bez čeho se neobejde žádná rodinná oslava, party nebo firemní večírek? No přece bez dobrého občerstvení v čele s oblíbenými obloženými chlebíčky. Že nemáte na přípravu pohoštění čas ani náladu? Nevadí. Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov ho pro vás zajistí. Na objednávku vám vyrobíme nejrůznější pochoutky studené kuchyně. Stačí si vybrat. Majonézový salát, okurka, nebo snad vajíčko na tvrdo? Každý má rád obložené chlebíčky trochu jinak. V našem družstvu to víme a rádi vyhovíme všem vašim požadavkům. Zákazníci z Prostějova, ale i širokého okolí si u nás tak mohou objednat klasické šunkové chlebíčky i jejich netradiční varianty. Milovník klasiky, experimentátor i vegetarián si u nás zkrátka přijde na své. Studená kuchyně, to ale nejsou pouze obložené chlebíčky. My pro vás máme i další oblíbené pochoutky. Vyrobíme vám aspiky, které okouzlí svým vzhledem i jemnou chutí, nebo pestré obložené mísy přesně podle vašich požadavků. Stoly na vaší oslavě se tak budou prohýbat dobrotami a vás to nebude stát žádnou námahu. Chcete si speciality studené kuchyně objednat i vy? Není nic jednoduššího. Stačí nás kontaktovat 48 hodin před konáním akce. My vám pak přesně v dohodnutém termínu dodáme obložené chlebíčky, mísy i bagety, po kterých se jenom zapráší. Studená kuchyně pro Prostějov i okolí, to je Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.


Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Pokud plánujete oslavu a máte chuť pohostit své přátele smaženými nebo grilovanými specialitami, v okolí Zlína si můžete nechat přivézt jídlo z Rychtářovy krčmy Otrokovice. V menu najdete hovězí burgery, grilované maso, kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena i smažená jídla. Zajišťujeme cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Rozvoz jídla zajistíme v okruhu 30km, v rámci těchto lokalit - Tlumačov, Kvasice, Hulín, Kroměříž, Holešov, Fryšták, Zlín, Napajedla, Pohořelice, Spytihněv, Babice, Huštěnovice, Uherské Hradiště a okolní obce. Volejte v čase od 10-20 hod. Aktuální výběr jídel na rozvoz: - Grilované speciality - kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena, vepřový bůček, hovězí burgery - Smažené speciality - obalovaný řízek z vepřové pečeně, Gordon-bleu, kuřecí stripsy, kuřecí popcorn, pikantní křídla, lehce pikantní špalíčky z horního stehna, smažený eidam, smažený hermelín, obalované tvarůžky, čedar, mozzarelové tyčinky. Rozvážíme i čerstvě čepované sudové pivo a stáčené víno z naší vinotéky.


Obědové menu s polévkou a zdravým salátem zdarma - rozvoz do firem a domácností

Obědové menu s polévkou a zdravým salátem zdarma - rozvoz do firem a domácností

Nechce se vám doma trávit čas u vaření nebo jste v práci natolik vytížení a nemáte chvilku dojít si na oběd? Jídelna Mikeš a spol s.r.o. v Opavě se postará o váš spokojený žaludek. Zajistí vám rozvoz obědového meníčka s polévkou do domácnosti i firmy a ještě vás potěší salátem zdarma. Zaměřujeme se také na závodní stravování včetně výdeje stravy. Vše proběhne přímo u vás ve firmě naším zaměstnancem, který splňuje veškeré hygienické normy. Navštívit nás ale můžete i v nově rekonstruované jídelně kde si jistě pochutnáte. Preferuje zdravou výživu a poskytuje racionální stravu v rámci denního menu. Rozvoz a výdej máme do 13:00 hodin.


Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Česká klasická kuchyně - rozvoz a dovoz jídel, obědů

Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za rozumnou cenu. Pokud se Vám nechce přes týden vařit a a máte rádi zdravou a klasickou českou kuchyni, pak se obraťte naší společnost Mikeš a spol s.r.o.. Nově jsme zrekonstruovali naší jídelnu v Opavě a nabízíme rozvoz jídla a obědů až k Vám domů nebo do firmy v okolí Opavy. Preferujeme zdravou výživu a nabízíme racionální stravu v rámci denního menu. Specializujeme se také na výrobu chutných obložených baget a následně jejích rozvoz. Jako dárek pro Vaše blízké nabízíme dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě. Na stránkách společnosti naleznete aktuální jídelníček se seznamem potravinových alergenů. Přejeme Vám dobrou chuť... A těšíme se na Vaši návštěvu.


Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Potřebujete občerstvení nebo jídlo pro Vaší oslavu, svatbu nebo jinou akci? Pak je tady pro Vás firma Šárky Sendlerové z Opavska, která Vám poskytne catering na míru. Mezi naše služby patří také jídelna v Raduni a pravidelný rozvoz obědů do domácností a firem. Zajistíme vám catering podle vašich představ, pokud tedy máte v plánu uspořádat nějakou akci, jsme připraveni Vám zajistit naše cateringové služby na míru! Ať už potřebujete květinovou výzdobu, zapůjčit ubrusy, nádobí nebo objednat dovoz chlebíčku, obložených baget či pečených šťavnatých kolen, jsme tady vždy pro Vás. Rádi se postaráme také o přípravu: - firemních oslav a večírků - narozenin či životního jubilea - pohřební hostiny, svatby, promoce - rautů - recepce, banketů a dalších - slavnostní tabule - slavnostní menu spojený s výdejem a obsluhou.