Ekonomické poradenství pro DPP

Ekonomické poradenství pro DPP

Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou služby spočívající v poskytování poradenských služeb pro zadavatele, zejména pak v oblastech (i) ekonomiky, (ii) efektivity nákladů, (iii) nastavení procesů a jejich implementace a (iv) jiných projektových službách, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody, který je obsažen v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
60 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Jste začínajícím nebo malým podnikatelem a potřebujete navýšit příjmy? Chcete co nejvíce využít prodejní potenciál Vašeho produktu nebo služby, ale nevíte, jak zvolit správnou strategii? Správně zvolená monetizační strategie rozpohybuje Váš projekt o 100%. Jedinečnou monetizační strategii pro Vaši firmu nebo podnikání sestaví firma KASKARA s.r.o. z Brna. Pomocí správné monetizační, se kterou Vám pomůžeme, se zvýší Vaše obraty – dodá novému i stávajícímu projektu zcela nový, dynamický rozsah. Za nižšími zisky vašeho podnikání totiž může stát nedostatečné využití prodejního potenciálu. Společnost KASKARA s.r.o. Se postará o to, aby se Váš produkt nebo služba stala atraktivnější a využije jeho veškerý prodejní potenciál.


Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele

Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele

Začali jste podnikat a rádi byste využili dotace? Hledáte sponzory pro Vaše podnikání? Potřebujete vylepšit monetizační strategii? V tom případě využijte business konzultace společnosti KASKARA s.r.o. Pokud potřebujete znovunastartovat Váš projekt nebo se Vám snížily prodeje následkem krize neváhejte se na nás obrátit. Dokážeme vytáhnout z Vašeho projektu to nejlepší a poradíme Vám, jakou strategii zvolit, aby se Vaše podnikání rozjelo i v době krize. KASKARA s.r.o. z Brna poskytuje business konzultace a poradenství v oblasti využití dotací i na poli krizového řešení a dokonce i ozdravení projektu.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Zakládání i likvidace firem, společností, komplexní ekonomický software zdarma

Komplexní likvidaci společnosti či externí poradenství při likvidaci společnosti zajišťuje firma BELL consulting s.r.o., sídlící v Brně. Jestliže potřebujete pomoct se založením nové firmy, jsme tu také pro Vás. Zůstanete-li po založení společnosti našimi klienty, obdržíte komplexní ekonomický software zdarma. Poskytujeme komplexní ekonomické služby a to včetně zakládání a likvidace firem. Co se týče likvidace firem – děláme kompletní likvidace společnosti nebo externí poradenství při likvidaci společnosti. Odborně vedená likvidace společnosti zajistí maximalizaci likvidačního zůstatku, který je určen k rozdělení vlastníkům. Pomůžeme Vám při likvidaci společnosti. První konzultaci, na níž bude projednán stav společnosti s vlastníky a statutárním orgánem a bude provedena analýza majetku a závazků společnosti, poskytujeme zdarma. Kontaktujte naši firmu, věříme, že s námi budete spokojeni.


Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností

Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností

Mezi mé další poskytované služby patří: - poradenské, auditorské a školící aktivity - poskytuji odbornou podporu v projektovém řízení - nabízím provádění personálních auditů - specializuji se na odborná témata tzv. na klíč - koordinuju zavádění systému kvality na letištích v rámci ČR Jsem odborným expertem ve společnost TÜV NORD CZ a TÜV NORD SK. Nabízím spolehlivost, flexibilitu a jistotu. Pokud vás mé služby zaujali, můžete mě kontaktovat na telefonním čísle +420 604 866 071.


Poradenství v oblasti kvality, konzultace systémů řízení jakosti, příprava firem k certifikaci, Karlovy Vary

Poradenství v oblasti kvality, konzultace systémů řízení jakosti, příprava firem k certifikaci, Karlovy Vary

Paní ing. Milena Menclová se sídlem v Karlových Varech se zaměřuje na poradenství v oblasti kvality. V rámci své činnosti nabízím odborné poradenství a konzultace systémů řízení jakosti dle normy ISO 9001 a 14001. Současně také připravuji malé i větší firmy k certifikaci. Díky mým dlouholetým zkušenostem s definováním postojů, procesů a procedur, které jsou vyžadovány pro plánování a provádění v oblasti hlavní činnosti organizace, vám garantuji vysokou kvalitu mých služeb a odborné poradenství.