Provádění fyzické ostrahy areálu Zoologické zahrady hl. m. Prahy pro 2023 - 2027

Provádění fyzické ostrahy areálu Zoologické zahrady hl. m. Prahy pro 2023 - 2027

Předmětem plnění této veřejné zakázky je provádění stálé fyzické ostrahy areálu Zoologické zahrady hl. m. Prahy - a to po dobu 4 let.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
23 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zadavatel IČ:
00064459

Zadavatel ulice:
U Trojského zámku 120/3

Zadavatel PSČ:
171 00

Zadavatel obec:
Praha 7 - Troja

Kontaktní osoba:
Václav Pavlas

Zadavatel telefon:
+420 731 544 697

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zoopraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Hledáte ostrahu do Vaše nočního podniků, baru, restaurace či nočního klubu v Brně? Firma TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. je profesionál ve svém oboru. Spolehlivá a diskrétní. Své pracovníky má vyškolené profesionály. Prioritou mít perfektně zvládnuté zabezpečení účastníků a jejich ochranu během pobytu u Vás v podniku. Fyzická ostraha je nejefektivnější na zvládnutí jakékoliv situace. Naši pracovníci mluví německy a anglicky. Samozřejmostí je přizpůsobení se individuálním požadavkům klienta. Bližší informace na webových stránkách.


Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Potřebujete-li osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, neváhejte a obraťte se na bezpečnostní agenturu TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. Naši klienti se mohou spolehnout, že pracovníci naší bezpečnostní agentury nejen odvedou profesionální práci, ale budou vždy a naprosto diskrétní. Cena osobní ochranky a osobního řidiče se pohybuje od 250,- Kč/hod. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Osobní ochranku i řidiče zajistíme nejen ve Znojmě a okolí, ale i v Brně a po celé jižní Moravě.


Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Recepční služby Praha – zajištění profesionálních služeb ve všech typech objektů

Vítání hostů a jejich evidence, výdej klíčů, vyřizování telefonních hovorů nebo poštovních zásilek to je jen zlomek toho co recepční vykonává. Co je u této profese nejdůležitější je zodpovědnost, diskrétnost a spolehlivost, kterou najdete u pracovníků naší firmy IPSO s.r.o. která sídlí v Praze. Zajistíme pro vás kvalitní služby pracovníka, který perfektně ovládá cizí jazyky, protože všichni víme, že pro tuto profesi je to velmi nezbytné a recepční služby pro vás navíc poskytne ve všech typech objektů. V naší firmě jde o samostatnou činnost, kterou nabízíme. Dále také zajišťujeme ostrahu majetku a osob, požární hlídky nebo například převoz hotovosti. Pro více informací se nám ozvěte na telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Pult centrální ochrany poskytuje kompletní služby pro ochranu majetku, mezi které patří například: - monitoring, - dohled, - servis, - přenos informací, - ochrana osobních údajů či dat, - východiska při krizových situacích. Náš PCO má k dispozici 24 hodinovou dispečerskou službu i výjezdové jednotky a díky vlastní rádiové síti jsme schopni provádět pravidelné kontroly a přijímat aktuální informace o stavu majetku. Zajistěte i Vy ochranu pro Váš majetek. S námi se budete cítit v bezpečí! Stačí nás kontaktovat a najdeme pro Vás to optimální řešení!


Bezpečnostní agentura, fyzická ostraha, ochrana objektů, bezpečnostní poradenství

Bezpečnostní agentura, fyzická ostraha, ochrana objektů, bezpečnostní poradenství

Potřebujete zabezpečit průmyslový areál, administrativní nebo obchodní prostory? Neváhejte oslovit ryze českou společnost CENTR GROUP, a.s., se sídlem v Praze, která své služby poskytuje již od roku 1993. Bezpečnostní služby zajišťujeme po celé České a Slovenské republice. Máme dohromady 5 centrál a více než 3 300 perfektně vyškolených zaměstnanců. Naši zaměstnanci prošli pečlivou fyzickou přípravou a psychologickým školením. Umíme zabezpečit každé prostředí, chráníme Vaše životy, zdraví a majetek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, poradíme se, zanalyzujeme stav, vše zdokumentujeme, připravíme, nainstalujeme monitorovací a zabezpečovací systémy. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a navrhneme řešení přímo na míru Vašim potřebám.