Dodávky příhradových stožárů VVN

Dodávky příhradových stožárů VVN

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění stožárů VVN s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách stožárů VVN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2023 - 10/2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Roman Miczka

Zadavatel telefon:
+420 606 721 166

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212263-0
Příhradové stožáry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Spolehlivý dodavatel stožárů pro veřejné osvětlení je firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst. Vyrobíme vhodný typ stožárů pro osvětlení ulic, silnic, přechodů, náměstí i parků. Stožáry pro veřejné osvětlení podrobujeme statickým výpočtům a zkouškám, dodáváme včetně kontrolních statických výpočtů. Všechny naše produkty splňují náročné technické i estetické požadavky zadavatele. Vyrábíme různé typy stožárů: - kuželové, kuželové výložníkové, stožáry kuželové s přírubou, stožáry jehlanové osmihranné, stožáry ulično – dálniční, stožáry trubkové, stožáry osvětlení přechodu pro chodce.


Dřevěné a ocelové pergoly, přístřešky na zahradu či terasu - výroba na zakázku

Dřevěné a ocelové pergoly, přístřešky na zahradu či terasu - výroba na zakázku

Pokud hledáte dodavatele pro zahradní pergolu, v lokalitě Zlínský i Jihomoravský kraj, můžete se obrátit na Zámečnictví Vít Hél z Uherského Ostrohu. Vyrábíme na zakázku ocelové i dřevěné pergoly ve špičkové kvalitě za rozumnou cenu. Zrealizujeme kryté přístřešky na zahradu i terasu. Při posezení s přáteli si tam můžete užít příjemný stín. Spokojené zákazníky máme v okolí Uherského Hradiště, Brodu, Veselí nad Moravou, Zlína, Hodonína. Dle zakázek působíme i v dalších lokalitách Zlínského a Jihomoravského kraje.


Výroba výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Výroba výškových stožárů pro městskou dopravu, tramvaje a trolejbusy

Na projektování a výrobu prvků trakčního vedení pro tramvajovou a trolejbusovou dopravu se specializujeme firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Stožáry jsou určeny pro zavěšení trolejového vedení. Zajišťujeme komplexní dodávky - od návrhu, projektování, přes výrobu až po dodání. Stožáry žárově zinkujeme dle EN ISO 1461. Naše stožáry jsou ověřeny statickým výpočtem a zkouškou, tzv. zatěžovací hodnoty jsou certifikované. Stožáry vyrábíme podle účelu použití a potřeb zákazníka. Dodáváme stožáry výškové, trakční, vlajkové, pro veřejné osvětlení obcí a měst i pro sportoviště. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.


Schodiště a zábradlí na míru, atypická výroba, montáž Jičín

Schodiště a zábradlí na míru, atypická výroba, montáž Jičín

Už Vás nemusí trápit atypická stavba Vašeho rodinného domu, či sídla firmy. Schodiště i zábradlí na míru pro Vás vyrobí a namontuje společnost INZA Rohoznice s.r.o. poblíž Jičína. K výrobě venkovního i vnitřního schodiště i zábradlí používáme jen ušlechtilé materiály – nerez, hliník, mosaz, ocel. Naší hlavní doménou je výroba z nerezu, který je ušlechtilý, praktický, elegantní, dodá budově moderní design a dá se výborně kombinovat s dalšími materiály jako je sklo nebo dřevo. Dodáme Vám celé nerezové schodiště se zábradlím přesně podle Vašich požadavků. Provádíme nejen kusovou ale také sériovou kovovýrobu, svařujeme hliník a jeho slitiny a zabýváme se kovoobráběním a zámečnickými pracemi. S nerezovou výrobou a kovovýrobou máme mnohaleté zkušenosti. Pro naše klienty se vždy snažíme najít to nejlepší řešení. Jste z Jičína? Neváhejte tedy a obraťte se na nás.


Výroba konstrukcí pro skladování, podest, jednoúčelových strojů pro automotive

Výroba konstrukcí pro skladování, podest, jednoúčelových strojů pro automotive

Výrobě konstrukcí pro skladování, podest či jednoúčelových strojů pro automotive se věnuje společnost Pejistro s.r.o. sídlící v obci Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou. Dále se společnost Pejistro s.r.o. zabývá výrobou rámů pro elektrokola, realizací projektů v oblasti stavebnictví, obráběním kovů, soustružením, frézováním, broušením, řezáním.


Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Jezdí Vaši zaměstnanci více na kolech a rádi by jste v areálu firmy postavili přístřešek na kola? Sháníte firmu, která by do města dodala přístřešek na kola i v hůře dostupných místech? Uvítali by jste i dodávku parkových laviček? Obraťte se na společnost Přidal s.r.o., která sídlí v Kralicích na Hané, v Olomouckém kraji, ale s působností po celé České republice. Díky montované konstrukci přístřešku je možné jej dopravit i na hůře dostupná místa. Konstrukce je ze žárově zinkovaného profilu. Základní rozměr přístřešku je 4 m a lze jej i na přání rozšířit o další jednotky na libovolnou délku přídavnými 2m moduly, čímž by přístřešek mohl mít 8 m i více. Vše záleží na požadavku klienta. Pokryt je z vrstvy polykarbonátových komůrkových desek. Přístřešek musí být montován na vyzrálých betonových patkách. Montované celopozinkované přístřešky na kola jsou dodávány na paletách, systém je velmi jednoduchý na sestavení, vše je přichystáno v IKEA stylu. Také si u nás můžete objednat parkovou lavičku, která je vyrobena ze svařované konstrukce z ohýbaných ocelových profilů. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.