Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2022

ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2022

Předmětem veřejné zakázky je poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách záchranné služby RLP nebo RV v souladu se zákonem č. 374/2011 Sb. v platném znění lékaři dodavatele splňujícími právními předpisy a zadávací dokumentací stanovené podmínky odborné způsobilosti.
Veřejná zakázka vložena:
27.10.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
62182137

Zadavatel ulice:
Peroutkovo nábřeží 434

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Sýkora

Zadavatel telefon:
+420 577 056 930

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzszk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Služby v oboru osteologie poskytuje Osteoambulance společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. - nové osteologické pracoviště najdete na poliklinice Kroměříž - Náměstí Míru 3760/11. Zabýváme se jak prevencí tak diagnostikou a léčbou osteoporózy. Služby: - vyšetření, diagnostika osteoporózy - léčebná terapie. - na léčbu navazuje preventivní režim. Řídnutí kostí má různé příčiny, nejlepší variantou je začít s prevencí již v dětství. Pokud potřebujete osteologické vyšetření, obraťte na naše pracoviště v Kroměříži, nebo kteroukoliv naši ambulanci. Máme několik dalších specializovaných pracovišť: -Zlín, Třída Tomáše Bati 3910 - 577007354, 577007351 -Vsetín, Mostecká 357 - tel.:571429292 -Bruntál, Nádražní 1875/38 - tel.:554212384 -Ostrava, Sokolská třída 81 - tel.:596018381, 597454262. Od 1.12.2022 máme smlouvu s VZP.


Práce psychologa a psychoterapeuta – psychologická poradna i online

Práce psychologa a psychoterapeuta – psychologická poradna i online

Potřebujete řešit osobní, rodinné, pracovní nebo zdravotní problémy a chcete mít možnost volby mezi osobním a online setkáním? V tom případě se obraťte na Psycholog Brno Mgr. Martinu Havlíčkovou. Psycholog Mgr. Martina Havlíčková se specializuje na léčbu duševních poruch, jako jsou deprese, úzkost, fobie nebo závislosti a poskytuje pomoc, podporu nebo rady v obtížných životních situacích. Zlepšete kvalitu Vašeho života a vyřešte své problémy společně s námi!


Osteologie, osteologická ambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Osteologie, osteologická ambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Ve zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín najdete Osteologické centrum. Osteologická ambulance se zabývá problematikou osteoporózy u dospělých i u dětí. Osteologie nabízí: - diagnostiku - celotělovou DEXA vyšetření, vstupní laboratorní diagnostiku základních parametrů pro kostní remodelaci, klinické vyšetření - terapii - dietologii, návrh medikamentozní léčby, rehabilitační léčbu - individuální terapii, skupinovou terapii, dlouhodobé rehabilitační pobyty - monitorování léčby - biochemické monitorování, DEXA monitorování, fyzioterapeutické monitorování - konsiliární vyšetření neurologická, ortopedická, gynekologická, endokrinologická - ukončení terapie a přecházení na monitorovací a sekundárně preventivní režimy - logistika informatiky pacientů a dopravy s cílem maximálně zvýšit dostupnost vyšetření pacientům.


Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

Odstranění znaménka i kožních nádorů za pomocí nejmodernějších metod

Léto skončilo a proto je dobré si nechat překontrolovat znaménka a případně je odstranit. Navštivte naši plastickou a kosmetickou chirurgii, kde se o to postaráme. Riziková znaménka zdiagnostikujeme a případně odstraníme. Pokud máte znaménka, která nejsou estetická a nedají se skrýt, přestaňte se tím trápit, odstranění je tak jednoduché, bezpečné a bezbolestné. Patříme k nejstarším privátní plastické a kosmetické chirurgii v České republice, proto máme bohaté zkušenosti. Účastníme se domácích i mezinárodních školení a seminářů, aby naše práce byla opravdu kvalitní a klienti byli maximálně spokojeni.


Léčba hemoroidů v Brně: Moderní metody a odborná péče

Léčba hemoroidů v Brně: Moderní metody a odborná péče

Pokud trpíte nepříjemnými příznaky spojenými s hemoroidy, jako je bolest, krvácení nebo svědění, nemusíte zoufat. V ProctoClinic BRNO se specializujeme na výhradně nechirurgické metody odstraňování hemoroidů, přinášející pacientům rychlou úlevu bez zbytečné bolesti a komplikací spojených s operací. Naše klinika nabízí efektivní léčbu hemoroidů pomocí dvou hlavních metod: Barronova ligace a infračervená koagulace. Tyto postupy jsou prováděny ambulantně, což znamená, že nemusíte absolvovat žádný chirurgický zákrok ani trávit dlouhé hodiny v nemocnici. Naše léčebné postupy jsou založeny na individuálním přístupu každému pacientovi. Po důkladném vyšetření lékař doporučí vhodnou terapii. Pokud zažíváte bolest, krvácení, svědění, mokvání nebo výhřezy konečníku, je čas konzultovat s odborníkem. Čím dříve problém identifikujeme, tím snáze a efektivněji ho dokážeme řešit. Neotálejte a kontaktujte nás pro profesionální pomoc a péči. Vaše pohodlí a zdraví jsou naší prioritou.


Periradikulární terapie PRT, kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře

Periradikulární terapie PRT, kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře

Dopřejte vašim zádům úlevu od bolesti díky léčebnému postupu Periradikulární terapie. Kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře provádí v okolí Olomouce a Prostějova ProMedica spol. s r.o. Trápí Vás bolesti páteře po operaci nebo trpíte bolestí od výhřezu meziobratlové ploténky? Máme pro Vás řešení. Nestátní zdravotnické zařízení ProMedica se zabývá moderní léčebnou metodou bolestí páteře Periradikulární terapií (PRT), která spočívá v injekční aplikaci léčiv do páteřního kanálu pod CT navigací. Rizikovost PRT je poměrně malá, díky přesnému zavedení jehly a kontrolám polohy. Metoda se používá u pacientů s protruzí nebo výhřezem meziobratlové ploténky, po operacích páteře, při degenerativních změnách a zúžení páteřního kanálu v bederní oblasti Léčebná směs pomáhá snížit bolest a zánět. Úspěšnost PRT je udávána mezi 70–85 %. Efekt často přetrvává měsíce a někdy i roky. V některých případech může dojít k trvalé úlevě od bolesti.