Rámcová dohoda na hračky a ostatní doplňkový sortiment pro prodej

Rámcová dohoda na hračky a ostatní doplňkový sortiment pro prodej

Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem o zajištění dodávek plyšových, plastových a dřevěných hraček s motivy zvířat, papírenského zboží a textilu pro Zoo Liberec.

Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou dodávky plyšových, plastových a dřevěných hraček s motivy zvířat, papírenského zboží a textilu, které jsou určeny k prodeji v areálu Zoo Liberec.

Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2022 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zoo Liberec, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
19 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zoo Liberec, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
10973583

Zadavatel ulice:
Lidové sady 425/1

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Petra Lieskovská

Zadavatel telefon:
+420 778 772 270

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zooliberec.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení pro projektanty a projekční kanceláře Praha – speciální nabídka produktů pro odborné práce

Vybavení pro projektanty a projekční kanceláře Praha – speciální nabídka produktů pro odborné práce

Kancelářské a školní potřeby nabízí firma MRAKEŠ Praha. Velké výběr za příznivé ceny a speciální nabídka produktů, tím vším se mohou pyšnit. Pokud sháníte vybavení pro projektanty či projekční kanceláře narazili jste na správné místo. V nabídce můžete nalézt kopírovací a plotrový papír v rolích o různých šířích, odkládací mapy v různých barvách nebo desky s tkanicemi například v černé a červené barvě. Kompletní nabídku sortimentu si prohlédněte na jejich webových stránkách, kde si můžete také zakoupit kalendáře a diáře nebo potřeby pro mzdové účtárny.


Potřeby do kanceláře, papíry do tiskárny, bloky, sešity i dekorace seženete v papírnictví Papirshop ve Zlíně

Potřeby do kanceláře, papíry do tiskárny, bloky, sešity i dekorace seženete v papírnictví Papirshop ve Zlíně

Společnost EPOS, se sídlem ve Zlíně, provozuje velkoobchod a maloobchod Papirshop s papírenským zbožím, kancelářskými a školními potřebami. Pokud sháníte papíry, bloky, sešity či dekorace stačí zabrouzdat na náš e-shop nebo navštívit naší prodejnu. Prodáváme rozmanitý sortiment potřeb do kanceláři, škol či domácností. U nás si můžete zakoupit nejrůznější: - psací potřeby - zvýrazňovače textu - papíry do tiskáren i faxů - kreslící kartony - dopisní a poštovní obálky - kalkulačky - obalové materiály - tonery, CD - sešity, pravítka - veškeré školní potřeby - diáře, přání, pohlednice Kromě školních a kancelářských potřeb u nás seženete také hygienické a drogistické zboží jako toaletní papír, čistící prostředky, osvěžovače vzduchu atd. Mimo e-shop provozujeme i kamennou prodejnu ve Zlíně v areálu Svit (budova 51).


Dětská tunelová rouška chlapecká, dívčí  - e-shop

Dětská tunelová rouška chlapecká, dívčí - e-shop

Hledáte pro své děti náhradu klasických roušek? V tom případě vyzkoušejte dětské tunelové roušky, které vyrábí firma PLETEX z Třebíče. Tunelové roušky v barevném provedení a motivy jak pro chlapce tak dívky zakoupíte na našem e-shopu. Tunelové roušky jsou vyrobeny z pružné bavlny. Materiál, ze kterého je tunel vyroben, je vhodný pro vyvařování. Výška tunelu je 22 cm, šířka pak 23 cm. Sedí dětem ve věku 4-10 let. K rouškovému tunelu je Možné dokoupení čepice se stejným motivem.


Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Firma Svoboda truhlářství s.r.o. se sídlem v okrese Ústí nad Orlicí se zabývá výrobou kvalitních dřevěných hraček a dekorací. Všechny naše výrobky můžete zakoupit na našem e-shopu. Součástí našeho sortimentu jsou například dřevěná autíčka, dřevěný nábytek pro panenky, závěsné dřevěné hračky, dřevěné tahací hračky, dekorace na kolečkách, stojánky na tužky a mnoho dalšího. Veškeré naše výroby jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a ručně malované.


Truhlářská výroba z masivu, dřevěné hračky, výroba na zakázku, broušení řetězů a kotoučů, prodej vánočních stromků

Truhlářská výroba z masivu, dřevěné hračky, výroba na zakázku, broušení řetězů a kotoučů, prodej vánočních stromků

Společnost J.P., v.o.s. se zabývá truhlářskou výrobou z masivu. Při výrobě využíváme český dřevěný masiv a veškeré dřeviny zpracováváme ručně. Součástí naší nabídky jsou např. dřevěné hračky, počítadla, houpačky, kolébky a další. Dále se zabýváme truhlářskou výrobou na zakázku (pergoly, přístřešky, králikárny, skříně z masivu, lavičky, stoly, ploty a mnohem více). Současně nabízíme také broušení řetězů a kotoučů. Kotouče brousíme do průměru 50 cm. Naše společnost se zabývá také prodejem vánočních stromků. V nabídce máme např. Borovici lesní, Borovici černou, Jedli lesní a kavkazskou, Smrk ztepilý, Smrk pichlavý a další stromky.


Výroba lístků, kotoučků do parkovacích automatů, pokladen, bankomatů

Výroba lístků, kotoučků do parkovacích automatů, pokladen, bankomatů

Výrobu lístku, papírových kotoučků do parkovacích automatů, pokladen i bankomatů provádí společnost Epos spol. s r.o. Jsme specialisté na zpracování papíru do rolí a lístků a také na zpracování a potisk papíru jak v kotoučcích, tak v rolích, formulářů nebo lístků. U nás máme k dostání všechny druhy kotoučků a lístků jako např.: - kotoučky do pokladen, ccs, kotoučky do terminálů, pokladní pásky, pokladní kotoučky - kotouče do bankomatů, kotoučky do bankomatů, ATM, ATM kotouče, papír do bankomatu, stvrzenka - lístky do parkovacích automatů, kotouče do automatů, parkovací automat, kotoučky do parkovacích automatů - kotouče do vyvolávacích automatů, q - matic, tetronik, lístky do vyvolávacích systémů. Sháníte lístky, papír nebo kotouče do Vašich zařízení? U nás seženete vše, co potřebujete. Nabízíme lístky pro záznamové a registrační přístroje, papírové kotoučky do pokladny, kotoučky do ruličkovačky mincí, lístky a kotouče pro parkovací automaty, bankomaty, kotoučky pro digitální tachografy nebo pro vyvolávací systémy a lístky pro zařízení na výdej jízdenek.