Klimatizace v budovách D1 a D2 v posledních patrech

Klimatizace v budovách D1 a D2 v posledních patrech

Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na dodávku klimatizace v budovách D1 a D2 v posledních patrech, a to v rozsahu dle projektové dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr.
Veřejná zakázka vložena:
22.09.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
70631883

Zadavatel ulice:
Opavská 4472/76

Zadavatel PSČ:
708 00

Zadavatel obec:
Ostrava-Poruba

Kontaktní osoba:
Dagmar Pavelková

Zadavatel telefon:
+420 599 508 119

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://domovslunecnice.ostrava.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45331220-4
Instalace a montáž klimatizace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Sálavé stropní topení či chlazení je cestou jak udržet komfort prostředí v rodinných domech i kancelářích a firemních objektech. Jde o jeden z nových konceptů vytápění a chlazení, který se v ideálním případě realizuje po celé ploše stropu. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod a celý Zlínský kraj se obraťte na společnost PAVELKA - VTP s.r.o., která se zaměřuje na veškeré práce v oblasti vodo topo plyn. Výhody stropního topení a chlazení: - při topení se dosahuje vyššího topného výkonu, oproti podlahovému topení, není zde omezení teplotou topné vody na vstupu do systému - chlazení probíhá na principu, kdy teplý vzduch stoupá nahoru a dochází k jeho ochlazení od chladícího stropu - v místnosti je tedy zachována přirozená cirkulace vzduchu, což je hlavně v letním období velmi příjemné, systém je navíc bezhlučný oproti běžným klimatizacím.


Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Kompletní servis a poradenství v oboru klimatizace, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení

Přemýšlíte nad tím, jaký klimatizační systém bude pro Vaše potřeby nejvíce efektivní? Hledáte ekonomicky výhodný způsob vytápění tepelným čerpadlem pro Vaši domácnost? Nevíte, jak vybrat správné průmyslové chlazení do restaurace, baru nebo výrobní haly? Firma Klimastyle s.r.o. z Hodonína poskytuje kompletní a profesionální služby v oboru klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadlech. Naše firma poskytuje kompletní servis a poradenství v oboru tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Pomůžeme Vám najít vhodné řešení klimatizace, tepelného čerpadla nebo průmyslového chlazení, které bude vyhovovat vašim finančním představám i konkrétním požadavkům. Spolupracujeme pouze s ověřenými a světově proslulými výrobci tepelných čerpadel a klimatizační techniky.


Výroba potrubí pro vzduchotechniku - kruhové, hranaté nebo spiro potrubí

Výroba potrubí pro vzduchotechniku - kruhové, hranaté nebo spiro potrubí

Sháníte firmu, která vyrábí a dodává komponenty pro vzduchotechniku? Pak se obraťte na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která vyrábí kvalitní hranaté, kruhové a spiro potrubí pro vzduchotechniku. Mezi hlavní vzduchotechnické komponenty firmy patří: - hranaté potrubí (konstruováno pro spojování pomocí přírub) - kruhové potrubí (konstruováno pro spojování zasouváním) - spiro potrubí (s pozinkovaného plechu s nízkou tlakovou ztrátou) - tvarovky - příslušenství Vzduchotechnické potrubí je vyráběno pro účely: - přívodu a odvodu vzduchu - odsávání - výfuky filtrů - filtrace vzduchu - větrání budov - rekuperace tepla - přesun materiálu - svařovací digestoře Firma GIOMETAL s.r.o. rovněž zajišťuje i odbornou instalaci vzduchotechnických komponentů a může předložit i předběžný návrh výrobku, který s Vámi rovněž zkonzultuje. Díky moderním technologiím a profesionálnímu týmu vyrábí kvalitní vzduchotechnické komponenty nejen z pozinkovaného plechu, ale i dalších materiálů, které jsou spolehlivé a mají dlouhou životnost.


Prodej kvalitních střešních ventilátorů pro šikmé a ploché střechy včetně ventilátorů pro komíny

Prodej kvalitních střešních ventilátorů pro šikmé a ploché střechy včetně ventilátorů pro komíny

Chcete mít v domě vždy čerstvý a zdravý vzduch? Stavíte si dům a přemýšlíte, jak dosáhnout nejlepšího proudění vzduchu v domě? Pro radu se obraťte na společnost Jakub Kokeš CZ s.r.o. v Brně, který je výhradním zástupcem finské značky VILPE, odborníky na odvětrávací systémy. Pro dosažení nejlepšího proudění čerstvého vzduchu v domě, i pro úsporu energie a financí, si nechte nainstalovat střešní ventilátory VILPE pro šikmé i ploché střechy. Ventilátory pro ploché střechy jsou vhodné pro všechny typy vodorovných střech i těch s mírným sklonem. Využít je můžete například i u bytových a řadových domů. ECO FLOW ventilátory pro šikmé a ploché střechy se řadí mezi nejmodernější střešní ventilátory s řadou úsporných vlastností. Pro krby a komínová tělesa u nás můžete zakoupit i komínové ventilátory. K dispozici máme i regulátory a servisní sety pro střešní ventilátory.


Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Chcete mít doma kvalitní tepelná čerpadla a klimatizace, které dokáží efektivně vytápět nebo zchladit prostory za velice nízké provozní náklady? Líbí se Vám chladící a vytápěcí technika značky Viessmann a hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajišťuje její servis a instalaci? V tom případě se obraťte na firmu Klimastyle s.r.o. z Hodonína. Instalujeme čerpadla i klimatizační techniku značky Viessmann pro rodinné domy, bytové i komerční prostory nebo průmyslové objekty. Díky moderním klimatizacím, které pracují s účinností A+++ , je možné je možné prostory nejen chladit, ale také vytápět. Co se týče tepelných čerpadel, zde máme na výběr modely, které fungují na principu vzduch/vzduch nebo vzduch voda.


Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Montáž klimatizačních zařízení Most – komplexní služby včetně oprav

Naše společnost DA-Technic s.r.o. se zabývá montáží klimatizačních zařízení, jejich opravou a pravidelným servisem. Nemusíte mít obavy v dnešní době je pořízení klimatizace běžnou záležitostí, ale její montáž nechte raději na odbornících, mohli byste tak nevratně poškodit celé zařízení. My máme s montáží mnoholeté zkušenosti, a proto se nemusíte bát zařízení svěřit do našich rukou. Pokud ještě klimatizaci nemáte, rádi vám s výběrem poradíme. Sídlíme v Mostě a těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.