Osobní ochranné pracovní prostředky pro rok 2023

Osobní ochranné pracovní prostředky pro rok 2023

Vybraný dodavatel bude zajišťovat dle dílčích objednávek zadavatele a v závislosti na jeho potřebách průběžné dodávky ochranných pracovních prostředků, a to včetně provedení dodatečných úprav zboží.
Veřejná zakázka vložena:
16.09.2022 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Moravy, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Moravy, s.p.

Zadavatel ulice:
Dřevařská 932/11

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Pazdera

Zadavatel telefon:
+420 541 637 276

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pmo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18100000-0
Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek

Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek

Sháníte spolehlivého dodavatele kvalitních pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a obuvi? Široký sortiment pracovních prostředků naleznete v Prodejně pracovních oděvů Študent v Bystřici pod Hostýnem na ulici Dolní 1567. Pokud ke své práci potřebujete pracovní oděvy, kvalita je základ. Pevné materiály a kvalitní zpracování jsou velmi důležité pro jejich funkci. V naší prodejně naleznete pracovní oděvy a ochranné pomůcky, které Vás nezklamou! V nabídce naleznete: - montérky, montérkové soupravy, kombinézy, bundy, kalhoty, blůzy - kožená, gumová, klasická, zimní, zdravotní, bezpečnostní, rybářská obuv - rukavice pro nejrůznější povolání - ochranné prvky jako jsou helmy, sluchátka, brýle atd. Neváhejte nás navštívit.


Jednorázový ochranný overal/kombinéza - vysoká ochrana proti virům a bakteriím.

Jednorázový ochranný overal/kombinéza - vysoká ochrana proti virům a bakteriím.

Novinka v našem eshopu: - jednorázový ochranný overal s kapucí, typ 5B/6B, kategorie III, bílý, velikosti S, M, L, XL, XXL, XXXL, EN 13034, EN ISO 13982-1, EN 14126, EN 1149-5. Vlastnosti: - PE laminovaný ochranný plášť ergonomického střihu, antistatický. Vysoká ochrana proti virům a bakteriím, do gumy kolem rukávů a nohavic, klopa přes zip. Overal splňuje všechny normy, certifikovaný, ISO. Výrobce Hanimaga - Turecko. Baleno po 50 kusech v kartonu. Nákup možný již od 1 kusu. Objednávejte u nás - Ochraňujeme Vaše zdraví.


Dodávka ochranné kombinézy a obleky proti chemikáliím i toxickým látkám

Dodávka ochranné kombinézy a obleky proti chemikáliím i toxickým látkám

Potřebujete do své výrobny doplnit ochranné kombinézy? Sháníte spolehlivého prodejce obleků proti chemikáliím a toxickým látkám? Obraťte se na společnost Industrial Starter Czech s.r.o., která se zaměřuje na prodej ochranného a pracovního oblečení, obuvi i prostředků na ochranu zraku, sluhu a hlavy. Ochranné overaly typu ISSA CHEM 08290 byly vytvořeny pro ochranu osoby před chemickými látkami a dalším nebezpečím. Dodáváme několik typů, které jsou odolné buď proti částicím, i radioaktivním částicím, odolné vůči postřiku do určité vzdálenosti i proti infekcím. Ochranný oblek ISSA CHEM PLUS 08292 je na jedno použití. Vyrábí se ve třetí kategorii a je se zipem, překrytý ochrannou lepící klopou, která brání vstupu prachu. Přes švy jsou přelepené pásky, které brání před proniknutím drobných, toxických látek, jako je například azbest a jiné chemikálie.


Svářecí technika, svařovací stroje, plazmové stroje, autogenní technika - příslušenství, prodej a servis, Brno

Svářecí technika, svařovací stroje, plazmové stroje, autogenní technika - příslušenství, prodej a servis, Brno

Pokud potřebujete firmu, která je zaměřena na prodej svářecí techniky, pak neváhejte a oslovte nás - firmu FORMICA WELD spol. s r.o., která se nachází v Brně, a prodává široký sortiment svářecí techniky, plazmových strojů, brusiva, ochranných pracovních pomůcek a další. Prodáváme svářecí techniku na obloukové svařování, plasmové stroje, odporové svařování, drážkovací stroje, přídavné materiály, pájení, autogenní technika, ochranné pomůcky, příslušenství strojů, pomůcky pro svařování, měření, chemie pro svařování a jiný sortiment. Můžete také navštívit náš e-hop, zde je ale jen menší část nabídky. Zboží, které není u nás v e-shopu, Vám rádi objednáme. Zboží zasíláme, nebo si jej můžete vyzvednout osobně u nás v prodejně, která je nedaleko dálnice D2 (Exit - Chrlice, Modřice).


Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Výroba zdravotnických pracovních oděvů, nemocničních lůžkovin a oděvů pro pacienty

Firma DISTING s.r.o., kterou naleznete v Dukovanech na Třebíčsku, je výrobcem zdravotnických pracovních oděvů. Vyrábíme prvotřídní pracovní oděvy pro zdravotnický personál, které nejen se nejen příjemně nosí a dobře padnou, ale jsou především vysoce funkční. V našem sortimentu zdravotnických oděvů najdete zdravotnické kalhoty, haleny a košile, ale také komplety nebo jednorázové ochranné obleky a pláště. Vyrábíme také lůžkoviny a nemocniční oděvy pro pacienty. Námi dodávané textilní i oděvní výrobky pro zdravotnictví splňují veškeré hygienické i bezpečnostní normy.


Prodejna pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi, ochranných pomůcek

Prodejna pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi, ochranných pomůcek

Široký sortiment pracovních prostředků nakoupíte v Kroměříži v prodejně Zdenky Holubářové - oděvy, obuv, rukavice pro práci i volný čas. Najdete u nás velký výběr pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi i ochranných pomůcek pro různé profese i zateplené vesty, bundy a sofshellové i reflexní oděvy pro běžné nošení. Začali jsme před více jak 30-ti lety výrobou pracovních rukavic, přešli jsme však na celý sortiment pracovních oděvů. Většina našeho sortimentu má podobné parametry jako oděvy ve sportovních prodejnách, u nás je však pořídíte za daleko nižší ceny !