Poptávám potisk skleniček na pivo

Poptávám potisk skleniček na pivo

Poptávám potisk dvou skleniček na pivo s vlastním logem.
Poptávka byla vložena dne:
09.09.2022 08:23

Platnost poptávky:
09.10.2022 07:42

Kontaktní osoba:
Kamila Kočová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 728 842 505

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní předměty na zakázku Praha 8 - s potiskem i bez

Reklamní předměty na zakázku Praha 8 - s potiskem i bez

Náš katalog nabízí dárky od jednoduchých levných propisek až po luxusní sady. Sami se rozhodnete podle toho, kolik chcete do brandingu investovat a komu se budou dary rozdělovat. Potiskneme vše, ať je to malá klíčenka, kalendář, diář či set kancelářských potřeb pro Vaše zaměstnance, nebo trička, cestovní a sportovní potřeby a elektronika pro vážené zákazníky a dodavatele. V naší tiskárně vytvoříme igelitové, textilní i plátěné reklamní tašky na předměty a nápoje. Pokud si nejste jisti, jaký druh dárku vybrat a co na něj nechat natisknout, máme k ruce odborníky, kteří se o tento problém postarají na základě Vašich potřeb a finančních možností.


Tiskárna, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, potisk, tiskařské služby

Tiskárna, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, potisk, tiskařské služby

Potřebujete nové vizitky, plakáty, letáky nebo třeba brožury? Hledáte spolehlivého výrobce pro Vaše bannery nebo billboardy? Představujeme společnost Tiskárna Schenk s. r. o. se sídlem v Ostravě, která se zabývá kompletními tiskařskými službami. Firma působí na trhu již 25 let trhu polygrafie a reklamy. Nabízíme komplexní tiskový servis od návrhu až po konečnou realizaci, tedy tisk. Tiskařské služby: - vizitky - letáky - brožury - plakáty - obálky - kalendáře - pozvánky - knihy, učebnice - krabičky - bannery - velkoformátové fotografie, samolepky - vlajky - orientační systémy - desky, tabule - razítka - reklamní textil a mnoho dalšího. Pokud potřebujete poradit nebo zkalkulovat Vaši zakázku, neváhejte nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.


Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Chystá Vaše firma vydání výroční zprávy? Obraťte se na KLEINWÄCHTER holding s.r.o., kde se postarají o vzhled, grafiku a kvalitně ji tiskově i finálně zpracují. Vy dodáte pouze věcnou obsahovou část. Výroční zpráva firmy je důležitým dokumentem, který informuje o podnikatelských záměrech a finanční situaci za daný fiskální rok. Jedná se tak o významný prostředek marketingu, s jehož pomocí firma prezentuje své cíle, proto kvalitně zpracovaná výroční zpráva ovlivňuje dojem celé společnosti. Poskytneme Vám návrh grafické podoby, formu i způsob provedení, kvalitní tisk za výhodné ceny, laminování, výsek a finální knihařské zpracování. V průběhu zpracování budete mít plnou kontrolu barevného podání díky certifikovanému nátisku. Dosáhneme přesně takovému barevnému vyhotovení, jaké požadujete. Našim zákazníkům poskytujeme služby na profesionální úrovni, proto neváhejte a navštivte nás!


Originální potisk na trička Praha – kvalitně a bez starostí

Originální potisk na trička Praha – kvalitně a bez starostí

V tom případě známe firmu, která se na potisk specializuje, a to již od roku 1990. Firma Karel Šubrt v Praze vám nabízí potisk trik na špičkových strojích dovezených z Itálie, Německa a Švýcarska. Tato firma má bohaté zkušenosti a na spokojenosti zákazníka si zakládá. Tisk probíhá na šesti a osmi barevném ručním karuselu a výsledkem bude kvalitní originální potisk bez starostí. Pokud budete mít zájem můžete si také nechat potisknout reklamní předměty, a to vše sítotiskovou technologií, která je velmi často využívaná a oblíbená. Jestli vás tato nabídka zaujala neváhejte se podívat na webové stránky firmy, kde se dozvíte více podrobností.


Luxusní vánoční dárky eshop - předměty pro Vaši firmu a obchodní partnery

Luxusní vánoční dárky eshop - předměty pro Vaši firmu a obchodní partnery

polečnost Arei reklamní předměty s.r.o. nabízí prodej luxusních dárků pro ženy i muže. Mezi naše dárky patří: - psací potřeby, drobnosti do kanceláře, na cesty a pro děti - kalkulačky, hodiny, dalekohledy, alkohol testry - nářadí, usb paměti, metry, nože, svítilny, textil, tašky, deštníky, batohy - froté, hrnky, termosky, bonboniéry, vína, dárkové koše, kožené výrobky, desky - kalendáře, diáře, potřeby do kanceláře - golf, koupelové sady, vonné sady a další.


Lanyardy, klíčenky a šňůry na krk s potiskem -  zakázková výroba

Lanyardy, klíčenky a šňůry na krk s potiskem - zakázková výroba

Lanyardy v různých barevných odstínech s potiskem na zakázku vyrábí reklamní agentura Stillus s.r.o. z Břeclavi. Klíčenky, respektive šňůry na krk jsou vyrobeny z polyesteru a jsou opatřeny kovovou karabinou, mohou mít i kovovou přezkou. Rozměry lanyard jsou 15x475 mm. Lanyardy je možné potisknout - jedná se o sublimační potisk, který může být jednostranný nebo oboustranný. Potiskneme název firmy, motta, hesla.