Poskytování hlídacích a bezpečnostních služeb

Poskytování hlídacích a bezpečnostních služeb

Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy k poskytování bezpečnostních služeb ochrany a ostrahy osob a movitého a nemovitého majetku ve vlastnictví objednatele i ve vlastnictví třetích osob, pokud se tento majetek nachází v areálu objednatele. Podrobnější požadavky na plnění předmětu smlouvy jsou obsaženy v Příloze č. 2 Smlouvě, která tvoří nedílnou součást zadávacích podmínek.
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Horní Suchá

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Horní Suchá

Zadavatel IČ:
00575917

Zadavatel ulice:
Sportovní 2/3

Zadavatel PSČ:
735 35

Zadavatel obec:
Horní Suchá

Kontaktní osoba:
Jana Kobělušová

Zadavatel telefon:
+420 +42 734 260 410

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hornisucha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní agentura, fyzická ostraha, ochrana objektů, bezpečnostní poradenství

Bezpečnostní agentura, fyzická ostraha, ochrana objektů, bezpečnostní poradenství

Potřebujete zabezpečit průmyslový areál, administrativní nebo obchodní prostory? Neváhejte oslovit ryze českou společnost CENTR GROUP, a.s., se sídlem v Praze, která své služby poskytuje již od roku 1993. Bezpečnostní služby zajišťujeme po celé České a Slovenské republice. Máme dohromady 5 centrál a více než 3 300 perfektně vyškolených zaměstnanců. Naši zaměstnanci prošli pečlivou fyzickou přípravou a psychologickým školením. Umíme zabezpečit každé prostředí, chráníme Vaše životy, zdraví a majetek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, poradíme se, zanalyzujeme stav, vše zdokumentujeme, připravíme, nainstalujeme monitorovací a zabezpečovací systémy. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a navrhneme řešení přímo na míru Vašim potřebám.


Bezpečnostní agentura - postaráme se o bezpečí v nočním klubu, zabezpečíme objekt

Bezpečnostní agentura - postaráme se o bezpečí v nočním klubu, zabezpečíme objekt

Jste ze Znojma nebo okolí a sháníte bezpečnostní agenturu? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. pro vás zajišťuje fyzickou ostrahu objektů - ostrahu průmyslových objektů, staveb, komerčních budov i recepce. Ostrahu sportovních a kulturních akcí - ochrana sportovců, účinkujících i návštěvníků, i formou pořadatelské služby. Zajistíme radiostanice, detektory kovů a v případě zájmu klienta i pracovníky se znalostí NJ i AJ . Osobní ochrana a osobní řidiči-doprovodíme Vás při schůzkách a osobních jednáních.Osobní ochrana na dlouhodobý doprovod klienta, osobní strážce může být zároveň i řidič. Diskrétnost a profesionalita všech našich zaměstnanců je samozřejmostí. Bezpečnostní agentura Znojmo, Brno. Detektivní činnost - poskytujeme fyzickým tak i právnickým osobám. Řídíme se zákony ČR. Služby soukromých detektivů jsou vymezeny nařízením vlády ČR 469/2000 Sb. Více informací najdete na webových stránkách.


Přeprava finančních hotovostí Beroun

Přeprava finančních hotovostí Beroun

Jste banka a potřebujete převážet hotovost mezi pobočkami či do bankomatů? Pravidelně dopravujete své firemní tržby do banky? Již se nemusíte obávat z oloupení, my A-ROYAL Service s.r.o. Vás ochráníme. Zaměřujeme se především na bezpečnost. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby pro firmy i osoby. V rámci našich služeb realizujeme ostrahu objektů, kamerové systémy, ochranu osob, bezpečnostní doprovod. Součástí našeho výkonu je také ochrana peněz, a to především přeprava a zajištěný dohled nad finanční hotovostí. Za pomoci moderní techniky a důkladně proškoleného personálu ochráníme Vaše cennosti nejlépe. Neváhejte a v případě potřeby nás kdykoliv kontaktujte telefonicky, e-mailem či nás navštivte osobně na adrese Plzeňská 1729, Beroun.


Ostraha a hlídání průmyslových objektů – práce na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené

Ostraha a hlídání průmyslových objektů – práce na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené

Je pro Vás náročné najít si práci a bavila by Vás ostraha a hlídání průmyslových objektů v Prostějově a nejbližším okolí? V tom případě se obraťte na společnost SIDA s.r.o. zajišťující práci na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené. Očekávat můžete denní a noční směny po 8 nebo 12 hodinách se mzdou a příplatky za víkendy, svátky, příplatky za noční směny a osobním ohodnocením. Neváhejte a kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!


Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Pokud na stavbě bude po celou dobu jen jeden zhotovitel, tak koordinátora mít nemusíte. Jestli ale bude zhotovitelů více, tak jste povinni určit potřebný počet koordinátorů bezpečnosti zdraví při práci. Nabízíme komplexní služby bezpečnosti a ochrany zdraví, mezi námi nabízené služby patří právě i služba koordinátora na staveništi. Firma byla založena v roce 2008, proto nemusíte mít žádné obavy. Naše služby jsou kvalitní a máme dlouholeté zkušenosti. Pokud tedy sháníte koordinátora bezpečnosti zdraví při práci, neváhejte nás kontaktovat


Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí své služby v oblasti ochrany majetku a osob? Potřebujete kvalitní bezpečnostní či detektivní služby? Nebo sháníte společnost, která Vám namontuje elektronický bezpečnostní systém? Obraťte se na společnost Safe point s.r.o. Nabízíme veškeré služby ochrany majetku a osob pro řadu stálých klientů po celém území ČR. Můžete využít služeb bezpečnostní uniformované služby, jako ostrahu podniků, firem, obchodních domů nebo při sportovních, společenských a kulturních akcích. Využít lze také našich detektivních služeb. Dále poskytujeme služby pultu centralizované ochrany se střežením 24 hodin denně. Zároveň provádíme montáže elektronických bezpečnostních systémů. Sídlo společnosti se nachází v Plzni, ale služby poskytujeme po celé ČR.