Poptávám kominické a instalatérské práce

Poptávám kominické a instalatérské práce

Poptávám se po provozovateli kominických a instalaterských služeb ve Zlíně,
za účelem připojení peletových kamen s výměníkem na současné rozvody (kotel na plyn) a zhotovení odtahu splodin. Jedná se o Baťovský domek Zlín.
Poptávka byla vložena dne:
08.09.2022 11:12

Platnost poptávky:
08.10.2022 09:42

Kontaktní osoba:
Hlávka Milan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 248 519

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Jsme držiteli certifikátu o oprávnění k měření účinnosti malých spalovacích zařízení a vypouštěných látek, přičemž tento certifikát zahrnuje také kontrolu spalinových cest. Nově již není dle zákona povinností provádět kontroly oprávněnými osobami, přesto je nutné dodržovat určité emisní hodnoty a v případě požádání, o nich předložit informace. Neváhejte a objednejte si u nás i Vy kontrolu měření spalin a společně můžeme v případě potřeby vymyslet i pro Vás optimální řešení, které pomůže zredukovat tyto škodlivé emise. Kontaktujte nás již dnes!


Instalatérské práce, voda, topení, plyn, okres Třebíč, montáž plynových, kondenzačních a elektrických kotlů

Instalatérské práce, voda, topení, plyn, okres Třebíč, montáž plynových, kondenzačních a elektrických kotlů

Pan Miroslav Herynek nabízí veškeré instalatérské práce v oborech voda, topení a plyn v okrese Třebíč. Zabývám se především montáží plynových, kondenzačních a elektrických kotlů. V rámci své činnosti realizuji také montáže kaskádových kotelen Thermona. Rád vám také pomůžu s vyřízením kotlíkové dotace nebo dotace na solární kolektory či akumulační systémy. Společně s nabízenými plynoinstalatérskými, vodoinstalatérskými a topenářskými pracemi provádím také drobné zednické a zámečnické práce.


Instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen, kamerové prohlídky prostor, montáž a výměna radiátorů

Instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce koupelen, kamerové prohlídky prostor, montáž a výměna radiátorů

Pokud sháníte v okrese Trutnov řemeslníka na instalatérské nebo topenářské práce, neváhejte se obrátit na firmu Günter Szalata, která současně nabízí také rekonstrukce koupelen. V rámci naší činnosti se zabýváme také revizemi kanalizací a potrubí, provádíme kamerové prohlídky dutých prostor, rozvody vytápění v materiálech měď, ocel, uhlíková ocel nebo plast, podlahové vytápění, a to jak teplovodní, tak i elektrické nebo výměnu a montáž radiátorů. Nabízíme deskové radiátory zn.Korado, Purmo aj. a také koupelnové radiátory Thermal, Trand, Korado a další.


Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Stropní topení a chlazení - energeticky úsporné a tiché řešení pro rodinné domy i kanceláře

Sálavé stropní topení či chlazení je cestou jak udržet komfort prostředí v rodinných domech i kancelářích a firemních objektech. Jde o jeden z nových konceptů vytápění a chlazení, který se v ideálním případě realizuje po celé ploše stropu. V lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod a celý Zlínský kraj se obraťte na společnost PAVELKA - VTP s.r.o., která se zaměřuje na veškeré práce v oblasti vodo topo plyn. Výhody stropního topení a chlazení: - při topení se dosahuje vyššího topného výkonu, oproti podlahovému topení, není zde omezení teplotou topné vody na vstupu do systému - chlazení probíhá na principu, kdy teplý vzduch stoupá nahoru a dochází k jeho ochlazení od chladícího stropu - v místnosti je tedy zachována přirozená cirkulace vzduchu, což je hlavně v letním období velmi příjemné, systém je navíc bezhlučný oproti běžným klimatizacím.


Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Instalatérství, vodoinstalatérské práce, instalatérské práce, topenářské práce

Pokud hledáte kvalitní instalatérské a topenářské služby v okrese Rokycany neváhejte se obrátit na Instalatérství TRITON. Provádíme kompletní vodoinstalatérské a topenářské práce. Nabízíme instalace systémů vodovodu, instalace systémů kanalizace, instalace plynových rozvodů-kompletační práce a instalace zařizovacích předmětů, instalace systémů ústředního vytápění všech druhů, instalace krbových kamen a vložek s výměníkem i bez, dodáme veškeré revize včetně kominických, zajistíme servisní a pohotovostní službu pro firmy i bytová družstva. Na všechny instalatérské a topenářské práce Vám zdarma a zcela nezávazně vypracujeme cenovou kalkulaci. V případě potřeby Vám můžeme zajistit veškerou dokumentaci a povolení, případně zajištění úvěru. K naší činnosti patří také zajištění kontejnerové autodopravy nákladním vozem AVIA A80. Dále provádíme výkopy a terénní úpravy pásovým mikrorypadlem KUBOTA, realizujeme veškeré elektro rozvody a instalace dle přání zákazníka, včetně revizí. Nabízíme i rekonstrukce, přestavby či stavby na klíč.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.