Poptáváme provedení posouzení průmyslového komínu
Poptáváme u Vás cenovou nabídku na provedení posouzení průmyslového komínu (mimo provoz) oprávněnou osobou na skladě ČEPRO, a.s., Mstětice 3, 250 91 Praha-Zeleneč z hlediska statiky, bezpečnosti a stability konstrukce (kontrola dříku) s vystavením posudku. Základní informace o komíně viz foto v příloze. Realizace co možná nejdřív. Do cenové ...
Poptávám revizi krbových kamen
Poptávám revizi krbových kamen s výměníkem PRITY.
Poptávám čistění spalinových cest
Poptávám čistění spalinových cest, Vysoké Mýto 498/IV u Staré zastávky.
Poptávám revizi dvou komínů
Poptávám revizi dvou komínů na pevná paliva v obci Hořátev okres Nymburk.
Centrum podpory Nitra a OHZ SE MV SR
Čistenie, kontrola a preskúšanie komínov a dymovodov v objektoch a zariadeniach v správe MV SR v súlade s § 19 a §20 vyhlášky Ministerstva vnútra Slovenskej republiky č. 401/2007 Z. z., o technických podmienkach a požiadavkách na protipožiarnu bezpečnosť pri inštalácii a prevádzkovaní palivového spotrebiča, elektrotepelného spotrebiča a zariadenia ...
Poptávám kominické a instalatérské práce
Poptávám se po provozovateli kominických a instalaterských služeb ve Zlíně, za účelem připojení peletových kamen s výměníkem na současné rozvody (kotel na plyn) a zhotovení odtahu splodin. Jedná se o Baťovský domek Zlín.
Poptávám montáž nerezového komínu
Poptávám výpočet výšky a montáž nerez. komínu s připojením na spotřebič. V Dětmarovicích u Karviné.
Kominické služby, Německo
Hledám kominíka na vymetání komína a měření spalin na kotli na dřevo BImSchV level 1 NSR; v okolí jsou další zájemci, pro které také hledám.
Poptávám rekonstrukci komínu
Poptávám rekonstrukci komínu, frézování a vložkování, výška komínu cca 10 m.
Obnova budovy, súpisné č. 47 obce Osádka
Predmetom zákazky je zateplenie obvodových stien a suterénnych stien, vyhotovenie podhľadov, výmena dverných a okenných otvorov, vyhotovenie spevnených plôch, vybudovanie zádveria, výmena zábradlí, oprava povrchovej úpravy existujúcich chodníkov, prevložkovanie existujúcich komínov a využitie technickej miestnosti na 1.PP na vykurovanie celej ...
Poptávám kominické práce
Poptávám revizi komínů ve dvou rod.domech - novostavby. Uh.Brod-Újezdec.Děkuji
Poptávám obložení nadstřešní části komína
Poptávám obložení nadstřešní části komína, který se mírně rozpadá.
Poptávám kominické práce
Poptávám kominické práce, oprava 4 komínů.
Poptávám vyvložkování komína
Poptávám vyvložkování komína v RD v Brodě nad Dyjí z nerezi nebo z plastu pro plynový kotel Baxi nuvola duo-tec+24. Výška 9-10m. Možný termín a cena.
Poptávám vyfrézování a vyvložkování komínu
Poptávám vyfrézování a vyvložkování komínu pro peletový automat v kombinaci se dřevem. Délka 18 metrů, obec Morávka na Frýdecko Místecku. Děkuji
Poptávám montáž plynového kotle
Poptávám montáž plynového kotle, prosím o cenovou nabídku závěsného plynového kotle s průtokovým ohřevem TUV, včetně montáže na všechny přípojky. Dále posouzení komínu a případné vyvložkování. Výška cca 11m a je 2x zalomený - 45° a uvedení do provozu s revizní zprávou.
Poptávám kominické práce
Poptávám provedení revize 2 komínů a opravu spárování: 1 komín plynový kotel 1 komín krbová kamna
FN Motol – revizní činnosti elektro 2019 - 2020
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění odborných revizních činností elektrorozvodů (elektrorevize), hromosvodů, plynových rozvodů, komínů – spalinových cest po dobu 24 měsíců v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami, ode dne účinnosti Smlouvy o dílo s vybraným dodavatelem nejpozději do 31. 12. 2020.
Poptávám vložkování komínu
Hledáme dostupnou firmu, která nám vyvložkuje komín dlouhý 7,5 m, průměr 150x150 mm.
Poptávám revizi plynového kotle
Poptávám revizi plynového kotle značky Protherm +revizi komína
Čištění a revize komínu
Poptávám čištění a revizi 2 komínů napojených na kotel na tuhá paliva. Jedná se o rekreační objektu v Zálesí u Javorníka okres Jeseník. Děkuji.
Poptávám kominické práce
Poptávám vyčištění + revizi komína 4,5m, rekreační objekt Tatrovice (Karlovarský kraj).
Poptávám opravu nadstřešní části komína
Poptávám opravu nadstřešní části komína. Možno omítkou, nebo jinou technologií.Je to přízemní domek v obci Bochov 36471.Děkuji.
Poptávám zednické práce
Poptávám zednické práce. V obci Litovany, okres Třebíč, chci opravit či znovu postavit komín budovy a v bývalé koupelně zřídit finskou saunu (zednické práce). Cena dohodou.
Poptávám stavbu komína
Poptávám stavbu komína SCHIEDEL ICS 50 průměr 200 v RD