Paštika - pořízení a ochraňování

Paštika - pořízení a ochraňování

Předmětem veřejné zakázky je: a) pořízení 150 tun tepelně opracovaného masného výrobku z mělněného masa, roztíratelného, v konzervě, sterilovaného - paštik (dále „HR paštik“ nebo také „paštik“) b) ochraňování 150 tun paštik. Paštiky budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem České republiky. Předmět VZ je rozdělen na 6 samostatných částí, a sice: Část 1: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik; Část 2: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik; Část 3: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik; Část 4: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik; Část 5: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik; Část 6: Dodávka a ochraňování 25 tun paštik;
Veřejná zakázka vložena:
05.08.2022 07:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 285 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Leipertová

Zadavatel telefon:
+420 222 806 235

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15131310-1
Paštika

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Zvěřinové speciality – jelení klobásy, játra z prasete divokého, zvěřinové kosti

Máte chuť na poctivé klobásy ze zvěřiny? Chcete si koupit játra z divočáka nebo zvěřinové kosti? Navštivte e-shop firmy MORAVIALOV, kde si můžete objednat všechny tyto zvěřinové speciality a výrobky ze zvěřiny. Koupíte u nás zvěřinové speciality, které pocházejí ze zvěře ulovené v českých honitbách. Prodáváme zvěřinové kosti na vývar a také vakuově balená játra a zamrazená z divočáka. V době lovu je možné si objednat játra chlazená. Pochutnat si také můžete na jeleních klobásách, které obsahují 70% jeleního masa.


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Bezlepkové uzeniny, salámy, klobásy a další masné výrobky pro celiaky vlastní výroby

Trápí Vás celiakie a chcete si pochutnat na klobásách či salámech? Nezoufejte a navštivte Řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera v Oticích či Opavě a nakupujte bezlepkové masné výrobky vlastní výroby určené také pro celiaky. Naši řezníci při výrobě bezlepkových uzenin a dalších masných výrobků pracují bez zbytečné chemie či různých náhražek, díky čemuž Vám můžeme nabídnout kvalitní bezlepkové výrobky. K dostání u nás máme měkké i tvrdé salámy, šunky, párky, klobásy, špekáčky, tlačenky i paštiky. Pokud tedy chcete mít stoprocentní jistotu, že to, co jíte, Vám nemůže při onemocnění celiakií uškodit, pak kupujte kvalitní bezlepkové šunky a masné výrobky určené pro celiaky přímo u řezníka. Když jde o zdraví, opravdu se nevyplácí riskovat, proto přijďte k řeznictví a uzenářství Lukáše Gebauera.


Poctivé řeznictví ve Vsetíně - čerstvé maso z českých chovů s dovozem domů e-shop

Poctivé řeznictví ve Vsetíně - čerstvé maso z českých chovů s dovozem domů e-shop

Ve výrobě domácích masných specialit máme více než 70-ti letou tradici, vše vyrábíme ve vlastní výrobně a za použití původních receptur. Naše řeznictví a uzenářství Jan Černocký se ale také snaží jít s dobou, a proto si naše výrobky můžete jednoduše objednat v e-shopu a my vám zajistíme jejich dovoz až domů (zadejte na našich webových stránkách PSČ vašeho bydliště a zjistěte, zda zavážíme i k vám). Vybírat můžete nejen z čerstvého bouraného masa z českých chovů - hovězí, vepřové, telecí, kuřecí, krůtí nebo kachní. Také vás jistě potěší naše speciální masové bedýnky, ve kterých si vyberete zajímavý mix čerstvého masa. Nezapomínáme ani na čerstvé ryby (okoun, pražma, losos, pstruh). Objednávky je třeba vytvořit vždy předchozí den před dovozem do 16:00 hodin.


Grilované speciality v Opavě - grilovaná kuřata, kolena, kýta na objednávku

Grilované speciality v Opavě - grilovaná kuřata, kolena, kýta na objednávku

Chystáte rodinnou oslavu, svatbu, posezení s přáteli nebo máte jen chuť na něco dobrého a nechcete trávit hodiny v kuchyni? Objednejte si naše grilované speciality, na kterých si pochutná opravdu každý. Tradiční řeznictví Raida v Opavě převzal nový majitel Martin Durec, který dbá na kvalitní prodej a výrobu masa i ostatních specialit. Naše řeznictví můžete navštívit nejen v Opavě na Olomoucké ulici, ale také v Hradci nad Moravici v ulici Podolská. Každý den jsou zde pro Vás připraveny vynikající grilovaná kuřata. Objednat si ale můžete i grilované speciality - kolena nebo vepřovou kýtu, žebra, bůček, hovězí šneky na gril! Po dohodě Vám také zajistíme jejich rozvoz. Dále pečeme krůty, krocany, rolády a sekané. Bohatý a chutný výběr výrobků na gril - steaky, špízy, naložené maso a mleté burgery, cigáro, klobásy, špekáčky a další.


Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Volné místo v řeznictví - do výrobny masa, prodavač, prodavačka masa, uzenin

Zájemci o práci v oboru prodavač, prodavačka se mohou přihlásit v Řeznictví Vlčnov - František Koníček, kde je aktuálně volné místo do výrobny masa a prodeje masa, uzenin. Hledáme zaměstnance s praxí v oboru, ideálně z okolí Uherského Brodu, Uherského Hadiště ! Čeká Vás příjemný kolektiv, rozumná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení. Bližší informace osobně. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky - 606723760.