Zajištění rozvozu stravy pro CSOP

Zajištění rozvozu stravy pro CSOP

Hlavním účelem veřejné zakázky je včasná doprava obědů pro klienty zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je dále rozveden a spočívá v zajištění rozvozu stravy pro CSOP Praha 10 včetně pečovatelek, které zajišťují předání oběda klientům. Z důvodu zachování požadované teploty stravy dle vyhlášky č. 137/2004 Sb., o hygienických požadavcích na stravovací služby a o zásadách osobní a provozní hygieny při činnostech epidemiologicky závažných, je součástí plnění i zajištění rozvozu jídla v termoportech, várnicích či jiných vhodných nádobách určených pro rozvoz jídel. Termoporty, várnice a jiné vhodné nádoby (např. nosné koše) jsou ve vlastnictví zadavatele a dodavateli je pro přepravu zdarma poskytne. Bližší informace v ZD
Veřejná zakázka vložena:
04.08.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 10

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 10

Zadavatel IČ:
00063941

Zadavatel ulice:
Vršovická 1429/68

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
OTIDEA Admin s.r.o., Táboritská 1000/23, Praha 3, 130 00

Zadavatel telefon:
+420 604 200 383

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/mestske_casti/praha_10/index.html

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55521200-0
Dodávka jídel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Rozvoz jídla - hovězí burgery, grilovaná žebra, křídla, kolena i smažená jídla

Pokud plánujete oslavu a máte chuť pohostit své přátele smaženými nebo grilovanými specialitami, v okolí Zlína si můžete nechat přivézt jídlo z Rychtářovy krčmy Otrokovice. V menu najdete hovězí burgery, grilované maso, kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena i smažená jídla. Zajišťujeme cateringové služby pro nejrůznější typy akcí. Rozvoz jídla zajistíme v okruhu 30km, v rámci těchto lokalit - Tlumačov, Kvasice, Hulín, Kroměříž, Holešov, Fryšták, Zlín, Napajedla, Pohořelice, Spytihněv, Babice, Huštěnovice, Uherské Hradiště a okolní obce. Volejte v čase od 10-20 hod. Aktuální výběr jídel na rozvoz: - Grilované speciality - kuřecí čtvrtky, špalíčky, grilovaná křídla, žebra, kolena, vepřový bůček, hovězí burgery - Smažené speciality - obalovaný řízek z vepřové pečeně, Gordon-bleu, kuřecí stripsy, kuřecí popcorn, pikantní křídla, lehce pikantní špalíčky z horního stehna, smažený eidam, smažený hermelín, obalované tvarůžky, čedar, mozzarelové tyčinky. Rozvážíme i čerstvě čepované sudové pivo a stáčené víno z naší vinotéky.


Jídlo do jídelních a lůžkových vozů a cateringové služby od JLV, a.s. Praha

Jídlo do jídelních a lůžkových vozů a cateringové služby od JLV, a.s. Praha

Už jste někdy přemýšleli, odkud vlastně je to výborné jídlo, které Vám nabízí usměvavé stevardky při cestě vlakem? Pokud neznáte odpověď, tak bychom Vám rádi představili společnost JLV, as., která je již přes padesát let poskytovatel gastronomie na cestách. Výborné a chutné jídlo od této společnosti můžete najít třeba v jídelních a lůžkových vozech ČD, kde si můžete objednat snídaně, obědy a večeře české i mezinárodní kuchyně, stejně jako nápoje. Společnost rovněž provozuje celou řadu gastro a retail provozoven značek jako: - Pont to Go - Bageterie Pappata - Burger King - Provozovny Mint - Kavárna Momento Café V Praze jen pár minut od centra pak naleznete Hotel Abito Praha, který Vám nabídne rovněž skvělé jídlo i ceny. Společnost JLV, a.s. je odborníkem na gastronomii, a pokud chcete vědět více, nebo u nich zkusit karieru, pak neváhejte navštívit jejich webové stránky.


Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Chcete si hlídat pravidelné stravování, ale nemáte čas a nakonec ani prostor si pro sebe a pro svou rodinu opravdu kvalitní jídlo na každý den připravit? Naše Jídelna Plhák je česká kuchyně, která vaří z poctivých surovin dle receptů ještě našich babiček. Samozřejmě se snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám Vás, zákazníků, a proto se čím dál častěji pouštíme i do velmi lehkých a pestrých jídel, které Vás zasytí, ale bude se cítit lehce a s chutí do další práce. V naší nabídce naleznete, maso, ryby, zeleninu, těstoviny, rýži a další chutné suroviny, které Vám naši kuchaři připraví tak, že se Vám na všechno budou jen sbíhat sliny. Denní nabídka poledního menu je výběr ze dvou jídel plus polívka. Jídlo podáváme za lidové ceny, ale na kvalitě jídla a poctivosti porcí nikdy nešetříme. Využijte naše služby a přijďte se najíst do prostor naší jídelny nebo si nechejte dovést jídlo tam, kde se právě nacházíte. Náš dovoz po celém Zlíně Vám zajistí pravidelné stravování a žádné starosti navíc.


Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Potřebujete občerstvení nebo jídlo pro Vaší oslavu, svatbu nebo jinou akci? Pak je tady pro Vás firma Šárky Sendlerové z Opavska, která Vám poskytne catering na míru. Mezi naše služby patří také jídelna v Raduni a pravidelný rozvoz obědů do domácností a firem. Zajistíme vám catering podle vašich představ, pokud tedy máte v plánu uspořádat nějakou akci, jsme připraveni Vám zajistit naše cateringové služby na míru! Ať už potřebujete květinovou výzdobu, zapůjčit ubrusy, nádobí nebo objednat dovoz chlebíčku, obložených baget či pečených šťavnatých kolen, jsme tady vždy pro Vás. Rádi se postaráme také o přípravu: - firemních oslav a večírků - narozenin či životního jubilea - pohřební hostiny, svatby, promoce - rautů - recepce, banketů a dalších - slavnostní tabule - slavnostní menu spojený s výdejem a obsluhou.


Rozvoz obědů, celodenní zdravé stravování Náchod, rozvoz zdravého menu, cateringové služby

Rozvoz obědů, celodenní zdravé stravování Náchod, rozvoz zdravého menu, cateringové služby

Představujeme Vám Rozvoz zdravých specialit Srubjanová z okresu Náchod, která se zaměřila na zdravé stravování a rozvoz pokrmů z velké části po královéhradeckém kraji. Rádi pro Vás zajistíme i pohoštění na Vaše oslavy a jiné společenské akce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme celodennímu stravování. Používáme pouze kvalitní suroviny, vitamíny, vlákninu a bílkoviny. Občerstvení dokážeme připravit bez cukru, bez lepku či pro vegany nebo vegetariány. Šetříme přírodu a proto jídla rozvážíme ve vratných obalech nebo termoboxech. Ochutnejte zdravé obědy již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Provodov 42, Náchod.


Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Bez čeho se neobejde žádná rodinná oslava, party nebo firemní večírek? No přece bez dobrého občerstvení v čele s oblíbenými obloženými chlebíčky. Že nemáte na přípravu pohoštění čas ani náladu? Nevadí. Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov ho pro vás zajistí. Na objednávku vám vyrobíme nejrůznější pochoutky studené kuchyně. Stačí si vybrat. Majonézový salát, okurka, nebo snad vajíčko na tvrdo? Každý má rád obložené chlebíčky trochu jinak. V našem družstvu to víme a rádi vyhovíme všem vašim požadavkům. Zákazníci z Prostějova, ale i širokého okolí si u nás tak mohou objednat klasické šunkové chlebíčky i jejich netradiční varianty. Milovník klasiky, experimentátor i vegetarián si u nás zkrátka přijde na své. Studená kuchyně, to ale nejsou pouze obložené chlebíčky. My pro vás máme i další oblíbené pochoutky. Vyrobíme vám aspiky, které okouzlí svým vzhledem i jemnou chutí, nebo pestré obložené mísy přesně podle vašich požadavků. Stoly na vaší oslavě se tak budou prohýbat dobrotami a vás to nebude stát žádnou námahu. Chcete si speciality studené kuchyně objednat i vy? Není nic jednoduššího. Stačí nás kontaktovat 48 hodin před konáním akce. My vám pak přesně v dohodnutém termínu dodáme obložené chlebíčky, mísy i bagety, po kterých se jenom zapráší. Studená kuchyně pro Prostějov i okolí, to je Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.