Rámcová dohoda na dodávky triček funkčních 22 PČR

Rámcová dohoda na dodávky triček funkčních 22 PČR

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky triček funkčních 22 PČR a to konkrétně:
- Tričko funkční 22 PČR muži 1 500 ks
- Tričko funkční 22 PČR ženy 500 ks
- Tričko funkční 22 PČR černé 4 000 ks
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 764 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Fikáček

Zadavatel telefon:
+420 974 835 653

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Uniformy pro dobrovolné hasiče - šití požárních stejnokrojů na míru

Uniformy pro dobrovolné hasiče - šití požárních stejnokrojů na míru

Nechte si ušít firemní uniformu od společnosti LIPTEX TRADING s.r.o., která působí po celém Moravskoslezském kraji. Šijeme zejména kvalitní uniformy a profesní ošacení pro Sbory dobrovolných hasičů. Uniformy dodáváme do vyzbrojen v celé ČR nebo přímo hasičským sborům. Zajistíme Vám kompletní výrobu uniforem včetně loga, potisků, vyšití a ostatních doplňků. Největší pozornost však věnujeme samotné výrobě a individuálnímu přístupu k odběratelům. Zajišťujeme šití uniforem pro klasické i nadměrné velikosti, šijeme uniformy i pro netypické postavy - tady Vám však doporučujeme návštěvu naší firmy, kde se dohodneme na zhotovení oděvu přímo na míru. Uniformy pro Sbor dobrovolných hasičů šijeme z kvalitní oblekové tkaniny, která je velmi oblíbená a žádaná. Ze stejného materiálu jsou pak zhotoveny i čepice – brigadýrky. Pro příslušnice šijeme také kalhoty a sukně, které upravíme do požadované délky.


Firemní uniformy pro piloty a stejnokroje pro letušky – kvalitní a profesionální šití na míru

Firemní uniformy pro piloty a stejnokroje pro letušky – kvalitní a profesionální šití na míru

LIPTEX TRADING S.R.O je výrobcem firemního oblečení Z Liptaně. Ušijeme Vám firemní uniformy na míru dle Vašeho přání a potřeb a podle Vašich požadavků Vám navrhneme celkový design a styl firemního oblečení. Šijeme uniformy a stejnokroje na míru pro firmy a různé spolky jako například: (hotely, bezpečnostní agentury, SDH-dobrovolní hasiči, firemní oblečení pro management a podobně) Naše služby Vám zajistí potřebné oblečení od návrhu ke kompletnímu zhotovení oděvu. Při každé realizaci zakázky jsme schopni plně se přizpůsobit potřebám zákazníka. Ať už se jedná a konfekční oděvy nebo šití oděvů na míru, většinou sjednáme osobní návštěvu a na všem se individuálně domluvíme. Na zhotovený oděv , Vám poskytneme servis po celou dobu užívání oděvu: -povolení a zabrání kalhot v pase zdarma (jedná se o nejčastější žádanou úpravu) -1 x za rok hromadný servis zdarma na všechny zhotovené oděvy – tj. přežehlení obleků, celková kontrola, přišití knoflíků, malá oprava podšívky apod. Naše společnost Vám zaručuje kvalitní materiál a specializovanou ruční práci a to vše ruku v ruce s moderními trendy a současným stylem oblečení.


Dámské, pánské značkové oblečení Blauer USA - módní, funkční trička, kraťasy, bundy, boty, čepice

Dámské, pánské značkové oblečení Blauer USA - módní, funkční trička, kraťasy, bundy, boty, čepice

Navštivte prodejnu značkového oblečení Blauer USA Store Zlín a vyberete si z aktuální kolekce nové kousky i vybrané kousky se slevou až 50% . Pořídíte u nás módní, stylové a zároveň funkční dámské a pánské oblečení zn. Blauer: - módní trička, kalhoty - zimní bundy, čepice - funkční oděvy - trika, tílka, kalhoty - boty. BLAUER Využívá nejmodernější technologie k výrobě funkčního oblečení a daří se zde skloubit funkčnost a kvalitu i módní trendy.


Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů

Dámská a pánská móda, oděvy nadměrných velikostí, půjčovna společenských oděvů

Již 27 let prodává společnost X-Lejdy Fashion v Poděbradech kvalitní a pohodlnou módu i v nadměrných velikostech. Neváhejte navštívit naši prodejnu, u nás si vybere opravdu každý. Nabízíme dámskou a pánskou módu od velikosti S až po 8XL. Vybírat můžete ze sportovní, společenské a extravagantní módy. Dále máme v nabídce šaty, saka, kalhoty, košile, halenky, svetry, trička, bundy, kabáty, spodní prádlo, pyžama a mnoho dalšího. Jistě si přijdete na své u módy z Itálie či Francie nebo se nadchnete pro módu z naší dílny! Oblečení Vám upravíme přímo na Vaši postavu, nic pro nás není problém. Provozujeme půjčovnu společenských oděvů. Zapůjčit si můžete plesové šaty či pánské obleky.


Svatební salón Dáša dodá dokonalé svatební šaty - šití na míru i zapůjčení

Svatební salón Dáša dodá dokonalé svatební šaty - šití na míru i zapůjčení

Pokud jste stále pro sebe nenašly dokonalé svatební šaty a bydlíte nedaleko Uherského Brodu, dovolíme si Vás pozvat do našeho Svatebního salónu Dáša, který najdete na ul. Komenského. Svatební šaty šijeme na míru a mnoho modelů máme k zapůjčení. Vyberou si u nás tedy i družičky nebo třeba kamarádky společenské šaty. Obstaráme i veškeré doplňky, květinovou výzdobu, zajistíme fotografa, kameramana či hudbu, kadeřnici, kosmetičku apod. Za dobu svého působení, více než 12 let zkušeností, máme klientky z širokého okolí - nejen lokalita Uherské Hradiště, ale také Hodonín, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky.


Výroba a distribuce oblečení, potisk textilu a pevných materiálů a vyšívání textilu

Výroba a distribuce oblečení, potisk textilu a pevných materiálů a vyšívání textilu

Firma NEON PRINT je přední výrobce a distributor v oblasti prodeje oblečení, potisku textilu a pevných materiálů a také v oblasti vyšívání textilu těmi nejmodernějšími technologiemi v České republice. V rámci své činnosti spolupracujeme s předními výrobci oblečení nejen na českém, ale i světovém trhu. Pro své návrhy používáme programy Photoshop, Corel Draw a Inkscape a jako jediní v České republice tiskneme technologií LED na textil i pevné materiály fluorescenčními tonery s vysokým jasem ve speciálních neonových barvách, které svítí pod UV světlem.