Zajištění správy sídla ústředí SPÚ včetně zajištění provozu kotelen a údržby budov

Zajištění správy sídla ústředí SPÚ včetně zajištění provozu kotelen a údržby budov

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění pro Českou republiku jako vlastníka budovy č.p. 950 stojící na pozemku parc. č. 301/1 a budovy č. p. 1024, stojící na pozemku parc. č. 302/2, k. ú. Žižkov, obec Praha, včetně jejich součástí a příslušenství (dále jen „nemovitosti") a SPÚ jako uživatele s pověřením hospodařit s uvedenými nemovitostmi následující činnosti:
a) výkon správy a provozování uvedených nemovitostí;
b) zajištění provozu zařízení (plynových kotelen v objektech budov „A“ i B“) pro výrobu a rozvod tepla a teplé užitkové vody v areálu ústředí SPÚ;
c) zajištění skartace dokumentů;
d) provádění běžné údržby (drobné opravy zařízení, včetně zámečnických prací, drobné stěhovací práce) a dalších činností souvisejících s provozem uvedených nemovitostí
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika-Státní pozemkový úřad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika-Státní pozemkový úřad

Zadavatel IČ:
01312774

Zadavatel ulice:
Husinecká 1024/11a, Praha 3

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Víšková

Zadavatel telefon:
+420 729 922 232

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bytové družstvo Stabyt v Ústí nad Orlicí – stavební činnost a správa bytového fondu

Bytové družstvo Stabyt v Ústí nad Orlicí – stavební činnost a správa bytového fondu

Zaměřujeme se na stavební činnost občanských a bytových staveb. Naše bytové družstvo vzniklo v roce 1991 a původní činnost spočívala ve výrobě clonících zařízení a stavební výrobě. Nyní se kromě jiného zabýváme správou nemovitostí, což zahrnuje běžné opravy a údržbu, úklid nemovitostí, vedení účetních záznamů a mnoho dalšího. Také se věnujeme ekonomické činnosti. Pro více informací nás kontaktuje na telefonním čísle nebo e-mailem. Podívat se můžete také na naše webové stránky, kde uvidíte veškeré stavby, o které se staráme.


Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva. Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti. Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme. Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani). V rámci služeb zajišťujeme: - vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla - vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády - revize v zákonných termínech - provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací. Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.


Správa majetku města Stříbra, provoz tepelného a bytového hospodářství, provoz technických služeb

Správa majetku města Stříbra, provoz tepelného a bytového hospodářství, provoz technických služeb

Správu bytového fondu, provoz technických služeb, služby v oblasti bytového hospodářství a tepelného hospodářství provozuje společnost Správa majetku města Stříbra s.r.o. V oblasti provozu technických služeb nabízí firma např: - správa a údržba zeleně - údržba a oprava komunikací - oprava, údržba, instalace městského mobiliáře - správa a údržba hřbitova - opravy a budování nového veřejného osvětlení - další činnosti. Provoz tepelného hospodářství zahrnuje především: - výroba, distribuce a prodej tepelné energie na tepelných zdrojích - zajištění chodu obsluhovaných tepelných zařízení. Provoz bytového zařízení obsahuje: - správa nemovitostí - údržba bytového fondu.


Komplexní zajištění správy nemovitosti dle potřeb klienta Praha

Komplexní zajištění správy nemovitosti dle potřeb klienta Praha

Hledáte pro Vaše bytové družstvo či společenství vlastníků nového správce nemovitosti? Jste majitelem objektu v Praze? Nabízíme Vám řešení, které Vám ušetří čas i peníze a zbavíte se zbytečných starostí. Naše společnost ANESO s.r.o. Vám nabízí komplexní zajištění správy nemovitosti přesně podle Vašich požadavků. Řešíme vše za Vás. Ať jde o technický stav budovy, vedení evidence osob, majetku a účetnictví až po právní úkony spojené se správou majetku. Optimalizujeme Vám náklady na provoz Vašeho objektu. Na vše máme kvalifikované odborníky z různých oborů. Od právníků až po zručné řemeslníky. Komplexní správu nemovitosti dle Vašich potřeb Vám zajistí naše společnost ANESO s.r.o. se sídlem na Praze 6. Pro cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte.


Správa budov a objektů, experti na správu nemovitostí

Správa budov a objektů, experti na správu nemovitostí

Vlastníte bytové družstvo, objekty domů, komerční objekty nebo jste ve spolku vlastníků? Nevíte si rady se správou, právními záležitostmi a organizačními věcmi, jako je účetnictví, technické služby a evidence nájemníků? V Aneso s.r.o. nabízíme kompletní zajištění výše zmíněných služeb, vy se nemusíte o nic starat. Náš profesionální tým odborníků se postará o veškeré záležitosti a povinnosti spojené s Vašim objektem. Umíme zajistit přípravu, evidenci či ukončení nájemních smluv. Postaráme se o optimální technický stav, včetně prohlídek, správek a revizí tak, aby bylo vše s předpisy BOZP a PO. Dále máme v nabídce úklidové činnosti, správu zeleně a chodníků. Také jsme schopni zrealizovat větší opravy a rekonstrukce, abyste se nemuseli o nic starat. Doplňkovými službami jsou správa o pojistné záležitosti, archivace dokumentů, evidence a vymáhání nájemné. Naši kompletní nabídku naleznete na webových stránkách. Zastavte se za námi na ulici Žukovského 887/4, Praha 6.


Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Spolehlivou firmou, působící v oblasti správa bytových domů v regionu Kroměříž, Otrokovice, Vyškov, Hranice, je společnost Hučík s.r.o. . V oblasti správy nemovitostí zajišťuje veškeré služby - vedení účetnictví, evidenční služby i provozní-technická správa. Ve svém oboru působíme téměř 25 let. Mezi naše zákazníky aktuálně patří 3 bytová družstva a 131 společenství vlastníků jednotek. Svoji působnost i dále rozšiřujeme, jsme připraveni novým bytovým družstvům i SVJ pomoci se založením. Udržujeme kontakt s nájemci a uživateli bytů a nebytových prostorů, zajišťujeme běžnou správní agendu - vedení korespondence, předpis a výběr měsíčních záloh na služby i vkladů do fondu oprav, vedení evidence o příjmech a výdajích, styk s bankou apod. V rámci provozní služeb zajišťujeme veškeré běžné opravy, revize, dovávky vody, vytápění domu, zajištění nepřetržité havarijní služby, veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, služby spojené s evidencí spravovaného majetku i pojištěním domu. Neváhejte se na nás obrátit.