Záchranné a požární schody

Záchranné a požární schody

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nových záchranných a požárních schodů, homologovaných pro Českou republiku.
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2022 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Letiště Praha, a. s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letiště Praha, a. s.

Zadavatel IČ:
28244532

Zadavatel ulice:
K letišti 1019/6

Zadavatel PSČ:
161 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Martin Pernica

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.prg.aero

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144210-3
Hasičská vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebně a strojně zámečnické práce Lužná u Rakovníka - dodávka a montáž

Stavebně a strojně zámečnické práce Lužná u Rakovníka - dodávka a montáž

Máme za sebou několik velkých zakázek. Montovali jsme konstrukci východu metra Hradčanská, zastřešili jsme parkoviště Tepelné zásobování v Mariánských lázní, dodali jsme zámečnickou konstrukci pro rekonstrukci Domu osvěty v Rakovníku a mnoho dalšího. Dodáváme a montujeme vrata, brány, zábradlí z ocele, přístřešky, vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce. Kompletní přehled našich služeb včetně realizací si prohlédněte na našich webových stránkách, kde najdete také kontakt pro objednání služeb.


Montáž průmyslových, zemědělských a sportovních hal na klíč

Montáž průmyslových, zemědělských a sportovních hal na klíč

Hledáte firmu, která je zkušeným odborníkem na poli výstavby montovaných hal? Potřebuje postavit novou sportovní halu nebo sklad? Výstavbu montovaných ocelových hal pro různé účely provádí firma UNIVARS. Působíme především na Vysočině, zhotovíme i zakázky z oblasti Brna-venkov nebo Znojma. Zajistíme kompletní výstavbu montovaných ocelových hal na klíč pro rozmanité využití. Máme zkušenosti se stavbou sportovních hal, skladů, administrativních i komerčních nebo zemědělských hal a dokonce také autosalónů.


Střešní opláštění výrobních, administrativních, skladových hal a budov

Střešní opláštění výrobních, administrativních, skladových hal a budov

O zastřešení výrobních, administrativních, skladových hal a budov se postará společnost Opravny Telč, a.s. Vyrábíme ocelové konstrukce pro všechny typy budov a také zajišťujeme jejich stěnové i střešní opláštění s dodávkou potřebného příslušenství. Zastřešujeme: - výrobní, administrativní budovy - skladové, zemědělské, sportovní haly - stáje, jízdárny - přístřešky - ocelové montované haly Střešní opláštění přizpůsobíme podle potřeb zákazníka, ale i podle účelu a typu budovy. Zastřešení vyrábíme na všechny typy budov. Zhotovíme ploché, sedlové nebo pultové opláštění, které můžeme doplnit o potřebné doplňky jako okapové systémy, hromosvody, solární panely, prosvětlovací pásy či střešní světlíky. Naše společnost je specialistou na realizaci montovaných hal od návrhu, přes výrobu až po samotnou instalaci.


Lehké ocelové konstrukce pro firmy - odolné, stabilní a cenové dostupné

Lehké ocelové konstrukce pro firmy - odolné, stabilní a cenové dostupné

Potřebujete odolnou, stabilní a cenově dostupnou stavbu, která bude sloužit jako skladiště, hala či jako zemědělský objekt? Pak se obraťte na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která vyrábí a montuje lehké ocelové konstrukce, které Vám k těmto účelům skvěle poslouží. Lehké ocelové konstrukce vynikají především svou rychlou montáží, a také jsou: - stabilní - odolné proti povětrnostní vlivům - cenově dostupné - kvalitní - mají dlouhou životnost Ocelové konstrukce Vám mohou sloužit například jako: - skladiště - výrobní haly - průmyslové haly - zemědělské objekty Tak neváhejte a kontaktuje i Vy brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která Vám vyrobí a smontuje ocelovou konstrukci pro Vaši firmu. Pro více informací se obraťte na webové stránky fimy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

Hledáte profesionála v oblasti zpracování plechů? Firma R + W Ferra s.r.o. z Brna zajišťuje CNC zakázkovou i sériovou výrobou tvarových výpalků a výpalků s úkosy pro Vysočinu a okolí. Výpalky zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu (různé formáty, jakosti). Provádíme různé metody zpracování, a to pálení laserem, autogenem a plazmou, řezání vodním paprskem či dělení řezů. Postaráme se o technologickou přípravu, zpracování podkladů a konkrétní cenové kalkulace. Mezi naše služby patří také dokončovací práce, jako je svařování, obrábění, dílčí montáže a povrchové úpravy. Vždy dbáme na flexibilní přístup při realizaci zakázky, splnění požadavků zákazníka a dodržení dohodnutého termínu dokončení.


Kontrolní statické výpočty a zkoušky stožárů - provedení na přání zákazníka

Kontrolní statické výpočty a zkoušky stožárů - provedení na přání zákazníka

Potřebujete ověřit kvalitu stožárů? Pak zvolte společnost FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Vyrábíme a prodáváme stožáry veřejného osvětlení pro sportovní areály, města, obce, ale také zajišťujeme kontrolní statické výpočty a zkoušky. Kompletní přehled dodávaných stožárů naleznete v našem katalogu na www stránkách. Nechte si u nás vyrobit trakční, výškové nebo speciální stožáry a my vám je ověříme na požádání. Veškeré zatěžovací hodnoty jsou standardně certifikované dle předem stanovených podmínek a žárově pozinkované dle norem EN ISO 1461. Neváhejte a kontaktujte nás!