Výběr dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících

Výběr dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů a č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zejména na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v závazném návrhu smlouvy/závazných návrzích smluv (podle toho, zda je přílohou zadávací dokumentace jedna, či více smluv).
Veřejná zakázka vložena:
21.07.2022 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Středočeský kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
946 526 882 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Středočeský kraj

Zadavatel IČ:
70891095

Zadavatel ulice:
Zborovská 81/11

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., IČO: 28360125, se sídlem:

Zadavatel telefon:
+420 541 211 528

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kr-stredocesky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60112000-6
Služby veřejné silniční dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava – různé akce po celé České republice a Evropě

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava – různé akce po celé České republice a Evropě

Nabízíme dopravu po celé České republice, a to na kulturní a sportovní akce, školní výlety nebo zájezdy na hory. Blíží se vám dovolená a rádi byste vyrazili k moři, ale neradi létáte letadlem? Ani to pro nás není problém, nabízíme nejen vnitrostátní dopravu, ale také mezinárodní autobusovou dopravu, a to po celé Evropě. Naše autobusy jsou plně vybavené, nemusíte se tak obávat čeká na vás opravdový komfort. Sídlíme v okrese Příbram, kontaktujte nás a vše spolu pečlivě probereme.


Zajištění dopravy formou pronájmu autobusů pro zahraniční cestovní kanceláře

Zajištění dopravy formou pronájmu autobusů pro zahraniční cestovní kanceláře

Jste-li majitelem zahraniční cestovní kanceláře a hledáte dopravce, který by Vám pronajal autobusy pro přepravu Vašich turistů po celé České republice, obraťte se na společnost JVBUS Jiří Vykouřil - Autobusová doprava Brno. Zajistíme pronájem dálkových a zájezdových autobusů o které se pečlivě staráme. Po každé cestě, kdy se vrátí do naších garáží, jsou autobusy vyčištěny a podrobeny technické preventivní prohlídce. Garantujeme tedy jejich dobrý technický stav. Autobusy typu FUTURA jsou vysoce komfortní s polohovatelnými sedačkami. Cestující jistě ocení při delší cestě klimatizaci a toaletu. Pro bezpečnou jízdu jsou samozřejmostí i bezpečnostní pásy. Neváhejte a oslovte nás, potřebujete-li pronájem autobusů od spolehlivého dopravce. Pro více dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Mezinárodní a vnitrostátní autobusová přeprava a autoservis od POHL Kladno spol. s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová přeprava a autoservis od POHL Kladno spol. s.r.o.

Chcete si vyjet na výlet, ale je Vás více než se vejde do osobního auta? Nevadí, obraťte se na společnost POHL Kladno spol. s.r.o. z Pchery-Humny z okresu Kladna. Společnost nabízí mezinárodní a vnitrostátní autobusovou přepravu, ale tak pravidelnou linkovou přepravu osob. Ani s nadměrnými zavazadly nebude problém. Můžete využít SKI BOX nebo přívěsný termo vozík. Mimo přepravu se společnost zabývá i službami autoservisu: - pro osobní auta - autobusy - nákladní vozy - pneuservis - laserový geometrie - karosářské práce Pro pohonnou hmotu si můžete ke společnosti POHL Kladno spol. s.r.o. zajet na čerpací stanici Pchery. Za bezproblémovou a klidnou jízdou ke společnosti POHL Kladno spol. s.r.o..


Autobusová vnitrostátní a mezinárodní doprava na zápasy i turnaje

Autobusová vnitrostátní a mezinárodní doprava na zápasy i turnaje

Naplánovali jste si v létě výlet po českých památkách? Hledáte spolehlivou autobusovou dopravu? Oslovte společnost Josef Ševčík Autodoprava se sídlem v Paskově, blízko Ostravy. Zajistíme přepravu luxusními autobusy s profesionálními řidiči. Dopravíme Vaše děti na školní výlet, sportovní kluby na zápasy a turnaje, transfery na letiště nebo Vás dopravíme na letní či zimní dovolenou. Vlastníme 22 autobusů a mikrobusů pro menší i větší obsazení cestujících. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi. S námi Vám cesta uběhne rychle!


Autobusová zájezdová přeprava až pro padesát osob - Česko, Slovensko a Maďarsko

Autobusová zájezdová přeprava až pro padesát osob - Česko, Slovensko a Maďarsko

Máte chuť vyrazit na výlet ve větším počtu? Chystáte se uspořádat zájezd, ale chybí Vám dopravce? Pak není nic snazšího, než kontaktovat pana Petra Hencze, který provozuje autobusovou zájezdovou dopravu a sídlí ve městě Zliv. Pan Petr Hencze vlastní autobusy pro přepravu pro padesát lidí a zájezdy můžete uskutečnit do těchto destinací: - Česká republika - Slovenská republika - Maďarsko Pro více informací ohledně zájezdů a možnosti dopravy se neváhejte obrátit na pana Petra Hencze, který Vám rád sdělí potřebné podrobnosti.


Pronájem klimatizovaného autobusu s řidičem na výlety, svatbu - zájezdový autobus Iveco Axer s bezpečnostními pásy

Pronájem klimatizovaného autobusu s řidičem na výlety, svatbu - zájezdový autobus Iveco Axer s bezpečnostními pásy

Pokud hedáte autobus pro školní výlety, firemní akce, divadlo, svatbu či poznávací výlety, neváhejte se obrátit na společnost AUTO EDU, s.r.o., která působí v okolí Ostravy, Opavy, Bruntálu, Třinci i širším okolí. Rezervujte si zájezdový autobus IVECO AXER, který má 53 míst k sezení, je vybavený bezpečnostními pásy, klimatizací. Máme k dispozici tým zkušených řidičů , kteří jsou současně lektory autoškoly na autobus. Je možné pronajmout si zájezdový autobus na delší zájezdy po ČR i kratší zakázky, neodmítneme vás, pokud je cesta krátká. V případě zájmu Vám dle domlvuy pošleme orientační cenovou kalkulaci vaší akce. Kontaktuje nás na telefonu 776238986, nebo mailem Na společnou cestu se těší tým AUTO EDU, s.r.o.