Rámcová dohoda na dodávky horkých asfaltových směsí typu ACO 11, ACO 8

Rámcová dohoda na dodávky horkých asfaltových směsí typu ACO 11, ACO 8

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky horkých asfaltových směsí typu ACO 11 a ACO 8 pro opravy místních komunikací na území města Hradec Králové, vozovek a chodníků v předpokládaném celkovém objemu 2.000 tun (horká asfaltová směs typ ACO 11, předpoklad 1500 tun, horká asfaltová směs typ ACO 8, předpoklad 500 tun), realizované dle aktuálních potřeb zadavatele v roce 2022 ode dne účinnosti rámcové kupní smlouvy. Zboží bude dopravováno vlastními mechanizmy zadavatele, bude odebíráno přímo v obalovně.
Na základě tohoto zadávacího řízení bude uzavřena rámcová kupní smlouva (rámcová dohoda dle § 131 a násl. zákona, která bude v souladu se zadávací dokumentací a nabídkami vybraných dodavatelů.
Rámcová dohoda bude uzavřena se dvěma dodavateli, kteří se umístili jako první a druhý v pořadí a jednotlivé zakázky budou zadávány postupem bez obnovení soutěže.
Veřejná zakázka vložena:
17.06.2022 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ

Zadavatel IČ:
64809447

Zadavatel ulice:
Na Brně 362/15

Zadavatel PSČ:
500 06

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Ing. Milada Selecká

Zadavatel telefon:
+420 495 402 647

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tshk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vydrolené, popraskané a špatné betonové podlahy nahradí litý asfalt - izolace od vlhkosti

Vydrolené, popraskané a špatné betonové podlahy nahradí litý asfalt - izolace od vlhkosti

Máte nevyhovující podlahy ve Vašich skladech či jiných provozech? Jsou vydrolené nebo popraskané a vy uvažujete o jejich opravě? Pak se neváhejte s tímto problémem obrátit na firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která tyto špatné betonové podlahy nahradí litým asfaltem , který je zároveň i skvělou izolací od vlhkosti. Oprava takto nevyhovujících podlah litým asfaltem je rychlé, jednoduché a levné řešení. Práce lze provést i za částečného omezení provozu. Litý asfalt má širokou oblast využití a to v: -Průmyslovém odvětví -Potravinářství -Zemědělství. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Uložení asfaltových ker za poplatek v areálu Jihomoravské obalovny u Brna

Uložení asfaltových ker za poplatek v areálu Jihomoravské obalovny u Brna

Jsme velkokapacitní moderní obalovna, která se zaměřuje na prodej a výrobu asfaltových obalovaných směsí a drcených a tříděných asfaltových recyklátů - v našem areálu obalovny, sídlící v Rajhradicích nedaleko Brna vám za poplatek uložíme asfaltové kry. Zakládáme si na vstřícné a rychlé jednání, v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Výroba asfaltových směsí – litého asfaltu – záruka kvality a trvanlivosti

Výroba asfaltových směsí – litého asfaltu – záruka kvality a trvanlivosti

Ve firmě Obalovna Ostrava s.r.o. se zabývá výrobou asfaltových směsí – litého asfaltu – dle harmonizované normy ČSN EN 13108-6, která zavádí litý asfalt do jakostní třídy I až V. Asfaltová směs litého asfaltu se připravuje za vyšších teplot (do 220 °C) a vyžaduje delší přípravu. Směs neobsahuje žádné vzduchové mezery a tím nedochází k zaklínění zrn kameniva. Kamenivo netvoří u litého asfaltu kostru jako u běžné asfaltové směsi. Využití je různorodé a široké nejen v dopravním stavitelství. Rozdělení: - Litý asfalt jemnozrný MA8 - Litý asfalt střednězrný MA11 - Litý asfalt hrubozrný MA16 Litý asfalt objednávejte minimálně 1 týden před Vámi plánovaným odběrem. Nejen pro výrobu litého asfaltu byla v roce 2016 postavena nová obalovna asfaltových směsí ASKOM VS 3TV, která se navíc vyznačuje ekologickým provozem.


Výroba jemnozrnného, střednězrnného i hrubozrnného asfaltového betonu

Výroba jemnozrnného, střednězrnného i hrubozrnného asfaltového betonu

Hledáte-li výrobce asfaltového betonu, jste na tom správném místě. Obalovna Ostrava s.r.o. se zabývá výrobou asfaltových směsí, odpovídající českým platným normám a jsou schváleny Ředitelstvím silnic a dálnic ČR. Asfaltový beton je směs, složená z asfaltu a kameniva, která je využívaná při stavbě silničních vozovek. Vyrábíme betonový asfalt: - jemnozrnný - střednězrnný - hrubozrnný. Celý náš provoz je ekologický a tím se snažíme maximálně vyhovět přáním zákazníků. Na našich webových stránkách naleznete výpočet potřebného množství.


Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Vyrábíme obalované asfaltové směsi i litý asfalt a realizuje právě jejich pokládku. Firma JANKOSTAV s.r.o., která si díky dlouholeté existenci a kvalitě poskytovaných služeb vybudovala pevnou pozici na trhu, Vám nabízí výrobu - asfaltobetonu a obalovaného kameniva - drenážních asfaltů - litého asfaltu - specifických směsí na zakázku (včetně modifikovaného asfaltu a specifických přísad) a pokládku asfaltových směsí vlastními finišery - pásový finišer DEMAG DF 45 C (šířka pokládky 1,2 – 2,4m) - kolový finišer CAT AP 600 D (šířka pokládky 2,5 – 7,8m) Spolehněte se na profesionály ve společnosti JANKOSTAV s.r.o. a přidejte se tak k řadě spokojených zákazníků, které najdete v České republice i na Slovensku.


Výroba asfaltových směsí v oblasti výstavby a oprav komunikací Moravská Třebová

Výroba asfaltových směsí v oblasti výstavby a oprav komunikací Moravská Třebová

Představujeme Vám firmu OMT - Obalovna Moravská Třebová, s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu asfaltových směsí v moderní obalovně. Předně se jedná o asfaltové směsi pro použití na výstavbu a opravy vozovek, parkovišť, chodníků a jiných zpevněných ploch. Zabýváme se též technickým poradenstvím v oblasti výstavby a oprav komunikací. Výroba asfaltových směsí Moravská Třebová: - podkladní - ložné - obrusné - modifikované - speciální dle požadavku zákazníka. Pokud Vás naše výroba asfaltových směsí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Borušov 1, Moravská Třebová.