ZPS Zariadenie pre seniorov Sekule

ZPS Zariadenie pre seniorov Sekule

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a dostavba Zariadenia pre seniorov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov. Podrobný popis predmetu zákazky je v projektovej dokumentácii, ktorá tvorí prílohu súťažných podkladov. V prípade, ak v projektovej dokumentácii alebo výkaze výmer bude uvedený odkaz na konkrétne výrobky alebo výrobcov, môže uchádzač použiť ekvivalentné výrobky, ktoré majú rovnaké alebo lepšie technické parametre ako je požadované.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2022 11:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Sekule

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Sekule

Zadavatel IČ:
00682101

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Rízek

Zadavatel telefon:
+421 911 733 111


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.

Rekonstrukce domů, bytů a koupelen od stavební společnosti MAJK - VM s.r.o.

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat, ale nechce se Vám zvlášť hledat elektrikáře, podlaháře a stavebníky? Co takhle, kdyby to pro Vás vše zařídila jedna firma. V okrese Kroměříž to pro Vás udělá společnost MAJK - VM s.r.o., která se zabývá stavební činností. MAJK - VM s.r.o. pro Vás může zařídit rekonstrukci rodinného domu nebo bytu, koupelny ale i pokládku podlahy. Není pro ně však problémem Vám pomoct se stavbou od samého začátku, a protože firma disponuje šikovnými pracovníky mnoha oborů, jsou schopni zařídit širokou škálu stavebních prací jako: - instalatérské práce - bourací práce - rekonstrukce - pokládka podlah - vylití základů - zajištění stavebního materiálu A samozřejmostí je pro firmu i poradenská činnost. S firmou MAJK - VM s.r.o. bude Vaše výstavba a rekonstrukce v těch správných profesionálních rukou.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů –  práce odborníků s kvalitním materiálem

Opláštění a větrané fasády nejen rodinných domů – práce odborníků s kvalitním materiálem

Máte zájem o novou fasádu z kvalitních materiálů nebo Vaše současná potřebuje opravit? V tom případě se obraťte na společnost Brozire s.r.o. z Ostravy, která se o tyto činnosti postará i v Karviné, Opavě, Frýdku-Místku nebo v Novém Jičíně. Mezi metody oprav budov se řadí opláštění formou skládaného pláště a používá se u administrativních a reprezentativních budov. Dále se jedná o fasádu z cementovláknitých desek, která je odolná proti hnilobě a plísním. V neposlední řadě společnost Brozire s. r. o. realizuje fasády z alucobondových desek s dlouhou životností a vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Neváhejte a kontaktujte nás!


HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

HAVAX a.s. - jsme tu pro Vás již 30 let!

Budete stavět nový dům a máte trable s výběrem stavební společnosti? Hledáte firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí? Spojte se s námi se spolehlivým dodavatelem stavebních prací, který je na trhu již 30 let. Ve výčtu nabízených služeb najdete vše spojené se stavbou ať už rodinného domů, průmyslového objektu nebo s rekonstrukcí bytových jednotek. Tvoříme krásné exteriéry a ještě krásnější interiéry. Za tři desítky let existence máme spousty zkušeností a ty nejlepší reference. Chcete tedy stavět v klidu bez žádných problémů. Zvolte si nás, v Havax a.s. Najdete nás v Liberci, na ulici Ruprechtická. Je zde možnost se spojit i přes e-mail nebo telefon a následně si domluvit osobní setkání.


Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Pak je právě pro Vás vhodná plánovaná výstavba rezidenčního domu na Smíchově, kterou zrealizuje IP INVEST. K dispozici bude 152 bytů o velikosti 1kk a 2kk. Pokud se nechcete o nic starat, další výhodou je plná vybavenost bytů, takže se můžete rovnou nastěhovat. To ocení hlavně mladí lidé a nejen to, do centra to budete mít jen kousek a když nebudete chtít jít pěšky, velmi blízko je také stanice metra. Nesmí zde chybět ani trochu té přírody, proto v těsné blízkosti je park Mrázovka nebo Sacre Coeur. Takže jestli nepospícháte na nové bydlení a radši si počkáte na něco opravdu výjimečného tak výstavba MyMozart je ta správná volba. K dispozici kromě bytů budou také firemní prostory a to v přízemí nebo v devátém patře se soukromou terasou a výhledem na Prahu.


Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Zdravé bydlení v žádané lokalitě - nízká energetická náročnost budov

Hledáte moderní a úsporné bydlení? Pak právě pro Vás je určen projekt Slunečná alej - rodinné domy v Nové Chýni. Bydlete v žádané lokalitě Praha-západ a pořiďte si dům, který vám bude skutečně vyhovovat, a kde si budete žít jako v bavlnce. Volte nízkou energetickou náročnost budov namísto klasického bydlení s vysokými náklady za energie. Každý dům z projektu představuje inteligentní bydlení, například s nízkou spotřebou tepla na vytápění. Ta se pohybuje od 35 - 40 KW/m2 za jeden rok. Dům disponuje chytrými technologiemi, jež vám zaručí zdravý způsob bydlení. Například měření úrovně CO2 umožňuje výměnu vzduchu za čerstvý. V domě si můžete optimalizovat úroveň vlhkosti a regulovat teplotu v zimním, ale i letním období. Zkrátka vše si nastavíte tak, jak potřebujete.