Provedení lezeckých kontrol na vedení přenosové soustavy v letech 2023 - 2025 v oblasti Západ

Provedení lezeckých kontrol na vedení přenosové soustavy v letech 2023 - 2025 v oblasti Západ

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení lezeckých kontrol na vedeních přenosové soustavy v oblasti Západ v letech 2023 až 2025.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEPS, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEPS, a.s.

Zadavatel IČ:
25702556

Zadavatel ulice:
Elektrárenská 774/2

Zadavatel PSČ:
101 52

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Matyáš Merunka

Zadavatel telefon:
+420 211 044 273

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://ceps.cz/cs/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71300000-1
Technicko-inženýrské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

S elektřinou není sranda, když nefunguje nebo je špatně nainstalována, může způsobit nemalé problémy, špatné jističe jsou mnohdy první příčinou vyhoření. Pokud i Vy potřebujete natáhnout novou elektřinu, nebo jen opravit tu stávající, neváhejte kontaktovat pana Bc. Miloše Novotného z Nymburku. Pan Bc. Miloš Novotný je elektrikář, který poskytuje: - elektroinstalační práce - elektromontážní práce - opravy a kontrolu rozovdů - opravy pojistek a jističů - výměna špatných rozvodů, jističů, pojistek a dalších elektroinstalačních prvků - revize Kvalitně odvedená práce a profesionální přistup, to jsou elektroinstalační práce pana Bc. Miloše Novotného, který sídlí v Sány v okrese Nymburk.


Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Máte doma spálené či nefunkční jističe nebo máte problém s vypínačem? Obraťte se na firmu Nonstop elektrikář vedenou Michalem Tycem v Brně a vyřešte tak veškeré své starosti s elektroinstalací. Havarijní služba je poskytována 24 hodin, 7 dní v týdnu a specializuje se na opravy a poruchy elektroinstalace, může se jednat například o jističe, vadné zásuvky a mnoho dalšího. Dojezd elektrikáře se pohybuje v rozmezí od 30 do 90 minut. Zbavte se závad a kontaktujte nás!


Elektromontáže, výroba rozvaděčů, projekce elektrických zařízení, servis a údržba rozvodů

Elektromontáže, výroba rozvaděčů, projekce elektrických zařízení, servis a údržba rozvodů

Představujeme stabilní firmu Elektroservis Liberec s.r.o., která byla založena již v roce 1993. Za tuto dobu si získali mnoho spokojených zákazníků. Společnost si zakládá na kvalitě odvedené práce. Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a mají mnohaletou praxi v oboru. Firma Elektroservis Liberec s.r.o. nabízí především elektromontážní práce, výrobu rozvaděčů, projekcí, servisem a údržbou elektrických zařízení. V oblasti silnoproudých elektromontáží společnost zajišťuje montáže elektrozařízení stavebních objektů, technologických částí staveb a občanské a bytové výstavby bez omezení velikosti napětí. Firma provádí a zajišťuje veškeré slaboproudé rozvody ve stavbách jak občanské vybavenosti, tak v průmyslových objektech. Výrobu rozvaděčů NN provádí Elektroservis dle přání zákazníka na základě předané nebo společností vypracované projektové dokumentace. Zajišťování servisu a údržby probíhá včetně zajištění vypracování a provádění potřebné legislativy pro převážně průmyslové podniky a správce objektů.


Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Elektroinstalace a elektromontáže v bytových, rodinných domech i průmyslových budovách provádí ve Zlíně, Vsetíně a okolí společnost JML-Elektro s.r.o. Působí i ve vzálenějších lokalitách - Brno, Olomouc, Ostrava. Naši zkušené elektrikáři, s dlouholetou praxí, řeší silnoproudé rozvody a instalace včetně jejich překládek a slaboproudé rozvody datové, televizní, telefonní i bezpečnostní, kamerové, protipožární systémy. Silnoproudé instalace: - průmyslové a bytové instalace - veřejné a venkovní osvětlení - fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla Slaboproudé instalace: - rozvody domácího telefonu, videotelefonu - kamerové systémy CCTV - televizní rozvody STA - datové (TPC/IP) rozvody - zabezpečovací a protipožární systémy - dálkové ovládání pro topení.


Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Spolehlivou firmou pro elektroinstalační činnost v lokalitě Zlínský kraj je společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Elektroinstalace nové i rekonstrukce, dodávky nového hromosvodu u bytových, rodinných domů i průmyslových budov a revize, opravíme starší hromosvody. Montáže hromosvodu řešíme v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů. Při instalaci se přihlíží i na objekty sousedící, aby v případě zásahu blesku nebyly ohroženy požárem. Instalace hromosvodů dle norem ČSN EN 62305: - průmyslových budov a hal - bytových domů - rodinných domů. Opravy, revize hromosvodných soustav dle norem ČSN 34 1390.


Elektroinstalace na klíč - elektro revize a opravy, dodávka i montáž osvětlení

Elektroinstalace na klíč - elektro revize a opravy, dodávka i montáž osvětlení

Jste vlastníkem bytu či domu, kde byste potřebovali udělat generální opravy elektroinstalací? To nebude problém pro ostravskou společnost DK projekt, s.r.o., proto ji neváhejte kontaktovat. Poskytneme Vám tyto služby: - elektro revize - veškeré elektroinstalační práce - opravy elektroinstalací v domech, bytech i administrativních budovách - elektroprojekce - dodávka včetně montáže osvětlení. Chyby v elektroinstalaci mohou způsobit velké škody, proto je zapotřebí si na elektromontážní práce vybrat zkušenou firmu. Sháníte-li šikovné elektrikáře, naše společnost je tou nejlepší volbou!