Rámcová dohoda na dodávky bílé barvy a balotiny pro VDZ v letech 2022 - 2024

Rámcová dohoda na dodávky bílé barvy a balotiny pro VDZ v letech 2022 - 2024

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky.

Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky bílé jednosložkové barvy a balotiny pro vodorovné dopravní značení a ředidla, včetně dopravy na určená místa plnění po dobu účinnosti rámcové dohody a zpětný odběr obalů.

Barva a balotina jsou určeny k vodorovnému dopravnímu značení značkovacími stroji zadavatele Euroliners Trassar 131 A V3 a Hofmann H 18-1 Universal (stříkací pistole a trysky AIRLESS).
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
21 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00090450

Zadavatel ulice:
Kosovská 1122/16

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Miluše Kostelecká

Zadavatel telefon:
+420 567 117 167

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ksusv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti plísním či hmyzu

Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti plísním či hmyzu

Dřevo je přírodní materiál a jako takový podléhá degradaci, čili poškození a rozkladu. Děje se tak vlivem klimatických podmínek (zejména díky vlhkosti) a působení škůdců. Ochrana lakem nebo barvou na dřevo není dostatečná. Běžný krycí lak nebo barva sama o sobě dřevo neochrání před napadením většinou druhů dřevokazného hmyzu. V důsledku teplotních výkyvů dochází k rozpínání a smršťování dřeva, při němž v krycím nátěru vznikají prasklinky. Jsou-li praskliny větší, je dřevo bez impregnace vystaveno zvýšenému nebezpečí napadení biotickými škůdci, kteří mohou prasklinami pronikat do dřeva. Aby vaše zasloužené chvilky odpočinku a pohody v altánu nebo pergole nerušilo vrtání červotoče nebo pohled na nevzhlednou dřevokaznou houbu či plíseň, doporučujeme už při jeho stavbě myslet na preventivní ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním. Stačí k tomu dva jednoduché kroky: Krok 1: Preventivní dlouhodobá ochrana proti plísním, dřevokazným houbám a hmyzu Použijte osvědčený fungicidní a insekticidní přípravek BOCHEMIT Estetik Profi. Podle návodu připravte povrch dřeva pro impregnaci - před ošetřením je nutno odstranit z povrchu dřeva zbytky kůry, starých nátěrů a nečistot, protože ty brání smáčení dřeva impregnační látkou. Nařeďte požadované množství koncentrátu podle doporučení na etiketě a plochy dřeva, kterou potřebujete impregnovat, a tímto roztokem dřevo natírejte. Spotřebováním celého množství připraveného roztoku rovnoměrně na celý povrch dřeva docílíte správnou a účinnou preventivní ochranu dřeva proti napadení škůdci. Pamatujte na následné ošetření příčných řezů, zářezů, plátování a jiných druhů spojů provedených až po impregnaci, protože právě tato místa jsou škůdci a houbami ohrožena nejvíce, tam prakticky vždy destrukční proces začíná. Krok 2: Dekorativní a krycí nátěr Použijte BOCHEMIT Estetik Profi - dodá vaší pergole nejen požadovaný odstín a zvýrazní kresbu dřeva, ale současně ji bude chránit před UV zářením a pronikáním vody. Penetruje hluboko do struktury dřeva, neomezuje jeho dýchání a netvoří na něm vrstvu, tudíž se neloupe a nepraská. Naneste jej neředěný štětcem nebo válečkem na čisté, suché, dobře obroušené dřevo zbavené zbytků pryskyřic ve směru vláken dřeva. Pro venkovní použití je vhodné natřít 2 až 3 krát podle savosti podkladu. Interval mezi nanášením jednotlivých vrstev je 6–16 hodin.


Akrylátové barvy pro kreativní tvorbu v malém balení – metalické, matné, lesklé, efektové, patinovací

Akrylátové barvy pro kreativní tvorbu v malém balení – metalické, matné, lesklé, efektové, patinovací

Rozhodli jste se si ozdobit zeď, květináč nebo starý dřevěný rám? Chcete se naučit pracovat s akrylátovými barvami a hledáte e-shop, kde si můžete na zkoušku objednat malá balení akrylových barev? Na e-shopu barvyartemiss.cz nakoupíte malá balená akrylových barev pro kreativní tvorbu. Naše akrylové barvy se dají použít na většinu povrchů kromě textilu -dobře se s nimi maluje na papír, dřevo, karton, korek, beton, terakotu, neglazovanou keramiku a podobně. Po zaschnutí je nátěr lesklý a voděodolný. Prodáváme akrylové barvy univerzální matné, lesklé, metalické nebo neonové, které září pod UV světlem. Skvělé efekty také vytváří patinovací a speciální efektové akrylátové barvy.


Interiérové, malířské barvy Primalex včetně namíchání vybraného odstínu

Interiérové, malířské barvy Primalex včetně namíchání vybraného odstínu

Pokud se chystáte malovat, abyste změnili své bydlení k lepšímu, přijďte nakoupit interiérové a malířské barvy Primalex za výhodnou cenu na prodejnu firmy Král - barvy, s.r.o. Hranice. Naše míchárna zajistí rychlé namíchání Vámi vybraného odstínu barvy. Řada barev Primalex Essence: - moderní interiérový nátěr na stěny a strop - snadná kombinovatelnost odstínů - vysoce kryvé, omyvatelné interiérové barvy. Pokud jste z okolí Hranic, Přerova, obcí Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou a Potštát, navštivte jednu z našich prodejen. Prodáváme velkoobchodně i maloobchodně. Naše provozovny: - Drahotuše, Hranická 104 - Hranice, Sklaní 1059.


Míchací centrum fasádních barev a omítek Nymburk, okouzlující odstíny barev dle Vašeho přání

Míchací centrum fasádních barev a omítek Nymburk, okouzlující odstíny barev dle Vašeho přání

Představujeme Vám firmu STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. z Nymburku, která svým zákazníkům nabízí služby míchacího centra. Zajistíme Vám odstín dle přání nebo si můžete vybrat ze vzorníku. Mícháme fasádní akrylátové i silikonové barvy a omítky v široké škále barevných odstínů. Jsme schopni dodatečně namíchat libovolné množství od již odebrané barvy. Míchací centrum fasádních barev a omítek Nymburk: QUICK MIX SILOXANY SILIKONY AKRYL Pokud Vás míchací centrum fasádních barev a omítek zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 149, Sadská, Nymburk.


Barvy, lazury a oleje na dřevo pro venkovní i vnitřní krycí nebo tónovací ochranné nátěry

Barvy, lazury a oleje na dřevo pro venkovní i vnitřní krycí nebo tónovací ochranné nátěry

Nevíte si rady s výběrem správného ochranného nátěru na dřevo? Potřebujete lazuru nebo olej na dřevo? Navštivte prodejnu barev a laků M.J.Final, s.r.o. v Litovli, kde Vám poradí s výběrem vhodné barvy, laku nebo lazury na dřevo. Prodáváme ochranné nátěry určené pro použití v interiéru i exteriéru na měkké i tvrdé dřevo. K dispozici máme Lazury a oleje v různých odstínech, které chrání dřevo před slunečním zářením a také povětrnostním vlivům a případně vůči nechtěným škůdcům, plísním a houbám. Zakoupíte u nás bezbarvé i barevné lazury, tónovací nebo krycí barvy na dřevo od renomovaných výrobců barev a nátěrů, jako je SOKRATES, HERBOL, Colorlak Lazury, Hostivař Lazury, nebo Barvy-laky Remmes.


Impregnace na stavební řezivo Bochemit Dřevosan v interiéru i exteriéru - prodej

Impregnace na stavební řezivo Bochemit Dřevosan v interiéru i exteriéru - prodej

Dřevo je přírodní materiál, které bývá nejčastěji napadeno dřevokazným hmyzem nebo také houbami a plísněmi. Proto je důležité dřevo ochránit a impregnovat - to ví i ve společnosti PROŘEZ spol. s r.o. v Prostějově u Olomouce, kde se zaměřují na výrobu a prodej stavebního řeziva včetně prodeje impregnačních přípravků značky Bochemit Dřevosan. Přípravky BOCHEMIT zajistí aby dřevo vydrželo dlouho zdravé a výrazně prodloužilo jeho životnost. Jsou vhodné nejen pro impregnaci stavebního řeziva v interiéru, ale také v exteriéru. Při správném použití zaručují přípravky BOCHEMIT profesionální a spolehlivou ochranu. Snadnou aplikaci nátěrem, postřikem nebo máčením zvládne každý.