Služby hlídací agentury

Služby hlídací agentury

strážní služba
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská nemocnice Brno

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská nemocnice Brno

Zadavatel IČ:
60555530

Zadavatel ulice:
Zábrdovická 3/3

Zadavatel PSČ:
615 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
plk. Ing. Viktor Hanáček

Zadavatel telefon:
+420 973 445 653

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vnbrno.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Pokud na stavbě bude po celou dobu jen jeden zhotovitel, tak koordinátora mít nemusíte. Jestli ale bude zhotovitelů více, tak jste povinni určit potřebný počet koordinátorů bezpečnosti zdraví při práci. Nabízíme komplexní služby bezpečnosti a ochrany zdraví, mezi námi nabízené služby patří právě i služba koordinátora na staveništi. Firma byla založena v roce 2008, proto nemusíte mít žádné obavy. Naše služby jsou kvalitní a máme dlouholeté zkušenosti. Pokud tedy sháníte koordinátora bezpečnosti zdraví při práci, neváhejte nás kontaktovat


Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí své služby v oblasti ochrany majetku a osob? Potřebujete kvalitní bezpečnostní či detektivní služby? Nebo sháníte společnost, která Vám namontuje elektronický bezpečnostní systém? Obraťte se na společnost Safe point s.r.o. Nabízíme veškeré služby ochrany majetku a osob pro řadu stálých klientů po celém území ČR. Můžete využít služeb bezpečnostní uniformované služby, jako ostrahu podniků, firem, obchodních domů nebo při sportovních, společenských a kulturních akcích. Využít lze také našich detektivních služeb. Dále poskytujeme služby pultu centralizované ochrany se střežením 24 hodin denně. Zároveň provádíme montáže elektronických bezpečnostních systémů. Sídlo společnosti se nachází v Plzni, ale služby poskytujeme po celé ČR.


Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Poradenská a zprostředkovatelská činnost, pohledávky, finanční služby, detektivní služby, burza pohledávek

Společnost PROkontakt s.r.o. se sídlem v Otrokovicích se zabývá poradenskou a zprostředkovatelskou činností v oblasti řešení a správy pohledávek v i po lhůtě splatnosti a také poskytováním finančních služeb a ekonomickým poradenstvím. Dále nabízíme detektivní služby a vyhledávání odposlechů. Jako součást nabízených služeb nabízí naše společnost možnost bezplatného zveřejnění Vašich nedobytných pohledávek na naší burze pohledávek on-line, kterou můžete v případě zájmu navštívit na adrese http://pohledavky.prokontakt.cz. Nabízíme zde bezplatné zveřejnění a také vyhledávání v rozsáhlé databázi.


Přeprava finančních hotovostí Beroun

Přeprava finančních hotovostí Beroun

Jste banka a potřebujete převážet hotovost mezi pobočkami či do bankomatů? Pravidelně dopravujete své firemní tržby do banky? Již se nemusíte obávat z oloupení, my A-ROYAL Service s.r.o. Vás ochráníme. Zaměřujeme se především na bezpečnost. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby pro firmy i osoby. V rámci našich služeb realizujeme ostrahu objektů, kamerové systémy, ochranu osob, bezpečnostní doprovod. Součástí našeho výkonu je také ochrana peněz, a to především přeprava a zajištěný dohled nad finanční hotovostí. Za pomoci moderní techniky a důkladně proškoleného personálu ochráníme Vaše cennosti nejlépe. Neváhejte a v případě potřeby nás kdykoliv kontaktujte telefonicky, e-mailem či nás navštivte osobně na adrese Plzeňská 1729, Beroun.


Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Vsaďte na spolehlivost a diskrétnost naší bezpečnostní agentury a chraňte svůj majetek! Mezi služby naší bezpečnostní agentury TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. patří nejen zajištění fyzické ostrahy průmyslových a administrativních objektů, včetně zajištění recepce, ale i ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, zajištění osobní ochranky a v případě zájmu i řidiče. Dále nabízíme i pořadatelskou službu s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu, v případě potřeby i pracovníky se znalostí NJ a AJ. Potřebujete-li některou našich služeb neváhejte a kontaktujte nás. Působnost naší bezpečnostní agentury je nejen ve Znojmě, kde sídlíme, ale i v Brně a po celé jižní Moravě. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Ostraha nočních podniků Brno. Bezpečnostní agentura.

Hledáte ostrahu do Vaše nočního podniků, baru, restaurace či nočního klubu v Brně? Firma TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. je profesionál ve svém oboru. Spolehlivá a diskrétní. Své pracovníky má vyškolené profesionály. Prioritou mít perfektně zvládnuté zabezpečení účastníků a jejich ochranu během pobytu u Vás v podniku. Fyzická ostraha je nejefektivnější na zvládnutí jakékoliv situace. Naši pracovníci mluví německy a anglicky. Samozřejmostí je přizpůsobení se individuálním požadavkům klienta. Bližší informace na webových stránkách.