Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu

Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC a zajištění služeb facility managementu

Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na Výkon správy objektů, sportovních zařízení a veřejných WC v majetku zadavatele a zajištění služeb facility managementu vyplývající ze správy těchto objektů.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 13

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 13

Zadavatel IČ:
00241687

Zadavatel ulice:
Sluneční náměstí 2580/13

Zadavatel PSČ:
158 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Uramová

Zadavatel telefon:
+420 235 011 269

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha13.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa majetku města Stříbra, provoz tepelného a bytového hospodářství, provoz technických služeb

Správa majetku města Stříbra, provoz tepelného a bytového hospodářství, provoz technických služeb

Správu bytového fondu, provoz technických služeb, služby v oblasti bytového hospodářství a tepelného hospodářství provozuje společnost Správa majetku města Stříbra s.r.o. V oblasti provozu technických služeb nabízí firma např: - správa a údržba zeleně - údržba a oprava komunikací - oprava, údržba, instalace městského mobiliáře - správa a údržba hřbitova - opravy a budování nového veřejného osvětlení - další činnosti. Provoz tepelného hospodářství zahrnuje především: - výroba, distribuce a prodej tepelné energie na tepelných zdrojích - zajištění chodu obsluhovaných tepelných zařízení. Provoz bytového zařízení obsahuje: - správa nemovitostí - údržba bytového fondu.


Komplexní služby správy nemovitostí, bezpečnostní a úklidové služby, facility management

Komplexní služby správy nemovitostí, bezpečnostní a úklidové služby, facility management

Představujeme maďarskou společnost B+N Czech Republic Správa Budov s.r.o., která byla založena již před více než dvaceti lety. Své služby poskytuje firma v Maďarsku, České republice, Slovensku, Rumunsku a Slovinsku. Nabízíme komplexní služby správy nemovitostí, úklidové služby, bezpečnostní služby, technickou správu budov, facility management a také péči o zeleň. Naším mottem je usilovat o zdravé životní prostředí a lepší svět. Vlastníme ISO certifikáty: - ISO 9001:2015 - Systém managementu kvality - ISO 14001:2015 - Systém environmentálního managementu - ISO 45001:2018 - Systém bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - ISO 50001:2018 - Systém managementu hospodaření s energií - ISO/IEC 27001: 2013 - Systém managementu bezpečnosti informací. Naší vizitkou jsou spokojení zákazníci. V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontakovat.


Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva. Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti. Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme. Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani). V rámci služeb zajišťujeme: - vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla - vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády - revize v zákonných termínech - provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací. Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.


Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Spolehlivou firmou, působící v oblasti správa bytových domů v regionu Kroměříž, Otrokovice, Vyškov, Hranice, je společnost Hučík s.r.o. . V oblasti správy nemovitostí zajišťuje veškeré služby - vedení účetnictví, evidenční služby i provozní-technická správa. Ve svém oboru působíme téměř 25 let. Mezi naše zákazníky aktuálně patří 3 bytová družstva a 131 společenství vlastníků jednotek. Svoji působnost i dále rozšiřujeme, jsme připraveni novým bytovým družstvům i SVJ pomoci se založením. Udržujeme kontakt s nájemci a uživateli bytů a nebytových prostorů, zajišťujeme běžnou správní agendu - vedení korespondence, předpis a výběr měsíčních záloh na služby i vkladů do fondu oprav, vedení evidence o příjmech a výdajích, styk s bankou apod. V rámci provozní služeb zajišťujeme veškeré běžné opravy, revize, dovávky vody, vytápění domu, zajištění nepřetržité havarijní služby, veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, služby spojené s evidencí spravovaného majetku i pojištěním domu. Neváhejte se na nás obrátit.


Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Správa majetkového portfolia Praha 3, a. s. nabízí kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby. Vedeme také účetnictví a mzdovou agendu. Máme dlouholeté zkušenosti s působením na Praze 3, nic méně, služby poskytujeme na celém území Prahy. Sháníte správce vaší nemovitosti? Napište nám:info.sprava@atsmppraha3.cz nebo zavolejte na 227031795. Zakládáme si na osobním přístupu, preciznosti a zodpovědnosti.


Vojtěch Novák - České Budějovice (Jihočeský kraj)

Vojtěch Novák - České Budějovice (Jihočeský kraj)

Firma pana Vojtěcha Nováka se sídlem v Českých Budějovicích v Jihočeském kraji se zabývá především správou bytových domů a budov a také správou majetku. Součásti nabízené činnosti jsou také veškeré úklidové služby. Svým zákazníkům nabízíme například realizaci úklidů kancelářských společných prostor, průmyslových objektů, úklidy po stavbách a malířích a další. V rámci úklidových služeb se zabýváme také zimní a letní údržbou areálů.