Konference CZEDUCON 2022

Konference CZEDUCON 2022

Předmětem plnění veřejné zakázky se pro účely této veřejné zakázky rozumí dodávka služeb v následujících rozsahu: zajištění pronájmu konferenčních místností, technického a jiného vybavení a zajištění ubytování a cateringu pro konferenci CZEDUCON 2022, pořádanou zadavatelem včetně souvisejících služeb (např. zajištění specifické techniky, potřebného personálního zajištění, jako například hostesky, doprovodného programu). Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření smlouvy s jedním dodavatelem. Možné, obvykle požadované služby, jsou podrobně popsány v Příloze č. 4 - Podrobný popis předmětu plnění (dále jen „Příloha č. 4“) a přílohy č. 3 - Položkový rozpočet (dále jen „Příloha č. 3“) . Zadavatel bude objednávat položky uvedené v Příloze č. 3 dle aktuální potřeby, případně s obměnami těchto položek v souladu s charakterem těchto položek. Zadavatel je oprávněn činit poptávku po službách souvisejících s předmětem plnění smlouvy v Příloze č. 3 neuvedených. Pokud dojde v průběhu realizace veřej
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 08:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Dům zahraniční spolupráce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dům zahraniční spolupráce

Zadavatel IČ:
61386839

Zadavatel ulice:
Na Poříčí 1035/4

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Olga Jarešová

Zadavatel telefon:
+420 221 850 120

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dzs.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55100000-1
Hotelové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Centrum Louka představuje nové, společenské a vzdělávací centrum ve Znojmě, které je vybudováno v nejstarší části Louckého kláštera nazývaného Stará škola. V tomto centru najdou všichni příchozí návštěvníci kongresový sál, turistické informační centrum i workshopové dílny. V moderním konferenčním sálu se pohodlně usadí 80 osob školně a 150 divadelně. Díky vysoké technické úrovní a moderní prezentační technice je tento klimatizovaný sál vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, společenských akcí, divadelních představení, školení a dokonce i svateb. Pravidelně se zde konají komentované prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, kde se dozvíte základní informace o řádu premonstrátů i o tzv. louckém klášteře .


Firemní a slavnostní konference – historická atmosféra v centru Prahy

Firemní a slavnostní konference – historická atmosféra v centru Prahy

Tak to určitě zavítejte do hotelu Esplanade Praha. Místní atmosféra Vás okouzlí, hotel byl otevřen v roce 1927 a nabízí již zmíněné slavnostní nebo firemní konference. K dispozici jsou 3 salonky, a to červený, modrý a zlatý. Každý z nich má různé využití, například modrý salonek se hodí spíše na slavnostní hostiny a jeho kapacita je 40 osob. Oproti tomu zlatý je využíván k firemním konferencím, konají se zde také semináře a tiskovky. Pokud hledáte neobyčejné místo s kouskem historie určitě navštivte hotel Esplanade.


Firemní akce a školení s možností zajištění občerstvení a ubytování

Firemní akce a školení s možností zajištění občerstvení a ubytování

Hledáte v okolí Beskyd nebo Štramberku vhodné prostory pro konání komornější firemní akce nebo školení? Vhodné prostory Vám poskytne Hotel Roubenka ve Štramberku. V našem hotelu máme pro firmy k dispozici nerušené prostory pro pořádání firemních akcí nebo školení a seminářů. V prostorách je k dispozici technické vybavení, jako je plátno, dataprojektor a flipchart. Na přání zajistíme i drobné občerstvení (káva, čaj, ovoce, biskquit apod.) nebo catering a kuchaře. Pro zúčastněné lze také zajistit ubytování v našem hotelu za výhodnější ceny.


Sportovní a firemní akce Liberec – ideální místo pro Vaše kolektivní aktivity

Sportovní a firemní akce Liberec – ideální místo pro Vaše kolektivní aktivity

Hotel ARENA nabízí jednu z nejmodernějších multifunkčních hal u nás. Můžete zde uspořádat firemní akce, sportovní soustředění, ale také konference nebo veletrhy. V areálu se nachází sport park Liberec, který má jak venkovní, tak i kryté sportoviště a nabízí tak využití pro 35 sportů. Navíc Vás okouzlí okolní příroda Jizerských hor, takže pokud si budete chtít po sportovní nebo firemní akci odreagovat, budete na správném místě.


Svatba ve vinařství s obřadem a focením novomanželů ve vinici, speciální edici vín se svatební etiketou

Svatba ve vinařství s obřadem a focením novomanželů ve vinici, speciální edici vín se svatební etiketou

Uvažujete o pořádání svatby ve vinařství? Chtěli byste zažít romantický obřad uprostřed vinic? Ideálním místem pro Váš svatební den je Vinařství V & M Zborovský, v.o.s. ve Velkých Pavlovicích na jižní Moravě. Můžete u nás uspořádat svatbu se svatebním obřadem a focením ve vinici a navíc pro vaše hosty přichystáme speciální edici vín se svatební etiketou. Pro svatební hostinu máme k dispozici moderní prostory sklepení okořeněné tradiční vinařskou architekturou, kam se pohodlně vejde až 60 hostů. K dispozici budete mít moderní bar a profesionální kuchyň pro přípravu cateringu. Součástí sálu je i dataprojektor, ozvučení a bezdrátový mikrofon. K obřadu a fotografování Vám poskytneme romantické zákoutí uprostřed vinic. Pro novomanžele a svatební hosty navíc připravíme víno se svatební etiketou podle vašeho přání.


Konference, firemní akce a teambuldingy v prostředí zámeckého hotelu s ubytováním

Konference, firemní akce a teambuldingy v prostředí zámeckého hotelu s ubytováním

Pokud hledáte místo, které Vám poskytne ubytování v zámeckém stylu a zároveň reprezentativní prostory pro konání konferencí, firemních školení či teambuldingů s možností sportovního vyžití a odpočinku na wellness, navštivte zámecký areál Hotel Zámek Valeč ve Valeči u Třebíče. Právě u nás se může konat konference, firemní akce či teambulding, a to v některém z našich 18 moderně i historicky laděných sálech či salóncích. V příjemném prostředí moderně či historicky laděných sálů a salónků jsme pro Vás schopni uspořádat kongres, firemní školení či teambulding pro 10 až 500 osob. V tomto ohledu může Hotel Zámek Valeč dále nabídnout: -ubytování účastníků v zámeckém hotelu -návštěvu wellness centra -sportovní aktivity - Fitness (kardiozóna, TRX, posilovací stroje, gymnastické míče), bowling, venkovní tenisové kurty s umělým povrchem, šipky, stolní tenis, lukostřelba, chůdy apod.. -špičkové technické vybavení -výtečnou gastronomii -silné a zároveň stabilní připojení k Wi-fi