Heat and Power Plant T600 / Teplárna T600

Heat and Power Plant T600 / Teplárna T600

Předmětem veřejné zakázky je výstavba teplárny T600 na klíč a údržba plynových turbín a generátorů plynových turbín. Teplárna T600 bude trvale zásobovat areál zadavatele Chempark parou, vodou a elektrickou energií. Předmětem plnění veřejné zakázky je návrh, výroba, dodávka, výstavba a montáž, dohled nad montáží, zkoušením a uvedením do provozu zařízení.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Most

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.

Zadavatel IČ:
27597075

Zadavatel ulice:
1

Zadavatel PSČ:
436 01

Zadavatel obec:
Litvínov

Kontaktní osoba:
Mgr. Radovan Kubáč

Zadavatel telefon:
+420 210 320 260

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.unipetrol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

O tepelnou pohodu Vaší nemovitosti a komfortní bydlení se postará společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. Nabízíme naše služby v oblasti výstavby a zajištění tepelných zdrojů, ale zajistíme také rekonstrukci stávají starší kotelny a její následný provoz. Po celý rok Vám garantujeme dodávky tepla a teplé vody, smluvní zabezpečení servisních a revizních služeb, opravy a údržby nebo 24 hodinový servis. Svěřte výstavbu kotelny nebo její provoz společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. a zima Vás nezaskočí. Zajistíme tepelné zdroje pro každou Vaši nemovitost.


Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

Hledáte nového dodavatele tepla či elektřiny? Naše společnost MVV Energie CZ a.s. zásobuje teplem domácnosti, průmyslové podniky či města a obce v 15 městech České republiky. Teplo vyrábíme z ekologicky šetrných paliv a obnovitelných zdrojů. Jako jediní v ČR používáme pro výrobu tepla náš geotermální zdroj, který je držitelem ocenění Projekt desetiletí 2012 Teplárenského sdružení ČR. Již přes dvacet let vyrábíme teplo z biomasy. Našim zákazníkům dodáváme i elektřinu, kterou vyrábíme pouze kogeneračně, což je způsob výroby energie šetrný k životnímu prostředí. Zabýváme se i energetickým využitím odpadu, energetickým poradenstvím, vodohospodářstvím a poskytováním služeb elektronických komunikací. Pro více informací se podívejte na stránky naší společnosti MVV Energie CZ a.s.


Dodávky tepla a teplé vody Frýdlant, provoz teplovodní plynové kotelny po celý rok 24 hodin

Dodávky tepla a teplé vody Frýdlant, provoz teplovodní plynové kotelny po celý rok 24 hodin

Představujeme Vám firmu Teplo Frýdlant, s.r.o. z okresu Liberec, která svou činnost zaměřila na výrobu, rozvod a dodávku tepla a teplé vody. Provozujeme teplovodní plynovou kotelnu, která umožňuje v zimním období dodávat odběratelům tepelnou energii k vytápění v závislosti ke klimatickým podmínkám a venkovním teplotám. TUV po celý rok 24 hodin. Provozem této nové kotelny se značně snížily emise do ovzduší a z toho vyplývají snížené poplatky za znečišťování ovzduší. Naše firma Teplo Frýdlant, s.r.o. je ráda, že teplo a teplou vodu dodává i Vám.


Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení

Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení

Představujeme Vám firmu Honig Engeneering z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na projekční práce v průmyslové a energetické oblasti. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme zpracování vstupních podkladů pro energetické audity, zpracování návrhů technických řešení a koncepcí, návrhy řídících systémů. Působnost - celá Česká republika, Slovensko dle potřeby i ostatní členské státy Evropské unie. Projekční a inženýrská činnost Olomouc: - energetická a teplárenská zařízení - měření a regulace - strojní technologie - kogenerační jednotky - obnovitelné zdroje - bioelektrárny a bioteplárny a CZT Pokud Vás naše projekční služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lipinka 22, Olomouc.


Teplárenské konstrukční a dodavatelské služby v Jihomoravském kraji

Teplárenské konstrukční a dodavatelské služby v Jihomoravském kraji

Vytápění objektů, jednotky pro výrobu tepla a elektrické energie – to vše je našim cílem pro spokojeného zákazníka – naše společnost TERMOENGINEERING s.r.o. se ve svém podnikání zabývá především projekční a dodavatelskou činností. V tomto průmyslu umíme klientovi nabídnout služby od prvotní přípravy, až k samotné realizaci. Vyhotovíme projektovou dokumentaci se všemi potřebnými dokumenty, včetně nezbytných inženýrských služeb, dodáváme potřebné studie ke stavbě, zajišťujeme technické dozory a poradenskou činnost v této oblasti. Pro samotnou realizaci nachystáme stavební přípravy, montáž a přípravu pro bezpečný chod zařízení. Hlavními objekty jsou rozvodny tepla, menší i větší kotelny, tepelné výměníky a různá zařízení pro výměnu tepla. Najdete nás v Brně, a to na ulici Čechyňská 419/14a. V případě dotazů nás můžete kontaktovat i na e-mailové adrese a telefonní čísle. V případě potenciální spolupráce zajistíme osobní setkání.


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.