Sety pro vertebroplastiku

Sety pro vertebroplastiku

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek spotřebního materiálu pro perkutánní vertebroplastiku pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2022 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Na Homolce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 033 600 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Na Homolce

Zadavatel IČ:
00023884

Zadavatel ulice:
Roentgenova 37/2

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Karolina Kaucká

Zadavatel telefon:
+420 257 273 419


Zadavatel web:
http://www.homolka.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33140000-3
Zdravotnický spotřební materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektretová medicínská fólie POLIMEDEL je léčebná pomůcka, která léčí záněty a tlumí bolesti

Elektretová medicínská fólie POLIMEDEL je léčebná pomůcka, která léčí záněty a tlumí bolesti

Trápí Vás bolesti kloubů a svalů? Trpíte osteoporózou páteře či záněty nervů: Rádi by jste si od bolestí ulevili bez chemických léků? Vyzkoušejte tedy novou vyzkoušenou léčebnou pomůcku, elektretovou medicínskou fólii POLIMEDEL, kterou na český trh přinesla firma REALITDATA z Ostravy. Fólie byla vyvinuta ve Výzkumném ústavu pro obranné technologie v Petrohradu v Rusku. Neobsahuje žádné chemické látky, je bez vedlejších účinků a neprojevují se alergické reakce. Fólie aktivuje vnitřní zdroje organismu. Ideální řešení při léčbě bez chemie. Účinky: Tlumení bolesti: - u kloubů, svalů a měkkých tkání, diabetických - osteoporózy páteře - patologických onemocnění žaludku, žlučníku Léčí: - záněty nervů - revmatické onemocnění - endokrinní žlázy - namožení a natržení úponů svalů - zápal průdušek - akné - záněty dásní Podporuje regeneraci jater a pomáhá při léčení křečových žil, zlomenin, ran a bércových vředů. Aplikace je jednoduchá, fólie se vloží do textilní kapsy, která je součástí balení, přiloží se a nechá se působit. Nedoporučuje se používat na krvácející rány, při podezření na vnitřní krvácení, na oblasti nádorového onemocnění, na oblast srdce s kardiostimulátorem a na štítnou žlázu v případě její zvýšení činnosti.


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Pečujete o blízkou osobu, která by potřebovala polohovací postel? Obraťte se na společnost Aleše Radomského CHIRANEX s.r.o., která Vám zapůjčí pečovatelské lůžko a postará se o rychlý dovoz až k Vám včetně montáže a zaučení. Polohovací postele jsou vhodné pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko a seniory. Indisponovaným osobám zlepšují prokrvení tělních partií, usnadňují vstávání a snižují riziko otlaků a proleženin. U nás si můžete zapůjčit: - polohovací postele - polohovací elektrická lůžka - pečovatelská, nemocniční lůžka - invalidní vozíky - WC křesla - chodítka - antidekubitní matrace a další kompenzační pomůcky. Dodávku zajišťujeme v okolí Moravskoslezského, Olomouckého i Zlínského kraje. Využijte naši půjčovnu k zapůjčení výborného pomocníka v domácí péči.


Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Společnost Altis group z Břeclavi se zabývá prodejem ortodontického a stomatologického materiálu a pomůcek. Veškerý stomatologický materiál a pomůcky či nástroje pro estetickou stomatologii zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu. Dodáváme produkty předních výrobců ortodontického materiálu a pomůcek, jako je Ortho Organizers, Jeil Medical Corporation, Hu-Friedy, Gestenco International AB, RMO nebo Reliance Orthodontics. K dispozici máme široký sortiment produktů, jako jsou kovové, samoligovací a estetické zámky nebo pruty, kroužky a oblouky. K prodeji máme také například linguální a palatinální příslušenství nebo nástroje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop.


Antigenní testy na koronavirus – doplnění zásob a příprava na další vlnu

Antigenní testy na koronavirus – doplnění zásob a příprava na další vlnu

Máte obavy že se situace s koronavirem vrátí a nebudete připraveni čelit ve Vaší společnosti další vlně? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o., která Vám zajistí dodávky nejen antigenních testů. Antigenní testy jsou prodávány pro firmy, školy, instituce a odběrová místa. Samotesty detekují všechny mutace koronaviru a zakoupit si můžete i test na mutaci koronaviru Omikron. Neváhejte a objednejte si u nás samotesty na sliny nebo do nosu!


Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Firma PROMOS spol. s.r.o., která sídlí ve Valašském Meziříčí, je výrobcem a dodavatelem aktivních antidekubitních matrací, které poskytují efektivní prevenci a podporu při léčbě dekubitů. Výhody, které poskytují naše antidekubitní matrace: - dynamické střídání tlaku v jednotlivých částech matrace - snižují tlak na tkáň pacienta a tím je zajištěno její dostatečné prokrvení - tělo pacienta není podepřeno na stále stejných místech - dle typu matrace možnost zatížení od 3 až do 450 kg - pro děti i dospělé - stupeň dekubitů 1-4


Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Inkontinenční pomůcky pro dospělé - podložky, fixační kalhotky a body zajišťující pohodlí

Trápí Vás inkontinence? Už si nemusíte dělat starosti a mít z toho těžkou hlavu, inkontinenční pomůcky, které najdete na eshopu ABENA, Vám zajistí pohodlí a pocit bezpečí ve všech situacích. Specializujeme se na prodej absorpčních pomůcek pro inkontinentní ABRI pro lehkou, střední, ale i těžkou inkontinenci. Dneska inkontinencí netrpí pouze starší lidé, ale může trápit hlavně maminky po porodu. S našimi inkontinenčními pomůckami si budete opět moct užívat a opět normálně žít. V sortimentu inkontinenčních pomůcek naleznete: - inkontinenční vložky pro ženy i muže - anatomicky tvarované, absorpční - inkontinenční pleny - plenkové kalhotky - podložky pod nemocné - jednorázové, textilní - nepropustná prostěradla - fixační pomůcky - fixační kalhotky a body - vhodné pro zajištění vložkových plen. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, můžete nás v Ostravě navštívit a my Vám rádi poradíme.