Přesný tester elektronických ochran s funkcí kalibrátoru napěťových a proudových vstupů

Přesný tester elektronických ochran s funkcí kalibrátoru napěťových a proudových vstupů

Přesný tester elektronických ochran s funkcí kalibrátoru napěťových a proudových vstupů pro měřidla kvality elektrické energie - 1 ks.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 09:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická univerzita v Liberci

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 020 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Liberci

Zadavatel IČ:
46747885

Zadavatel ulice:
Studentská 1402/2

Zadavatel PSČ:
461 17

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Jitka Loudová

Zadavatel telefon:
+420 485 353 077

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tul.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Společnost TurboExpert24 s.r.o. z okresu Náchod již řadu let působí v oblasti turbodmychadel pro osobní vozy a dodávky. V našem sortimentu naleznete elektronický regulační ventil turbodmychadla za výhodné ceny. Turbodmychadlo je zařízení, které slouží k přeplňování agregátů. Velice dobře zajišťuje vyšší výkon a točivý moment, díky většímu množství vzduchu. Nabízíme regulační ventil turbodmychadla pro vozy značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Pokud Vás regulační ventily zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G.Masaryka 885, Česká Skalice, okres Náchod.


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitách. Jsme ELMEP s.r.o. – profesionál po vašem boku. Naše společnost se již dekády zabývá komplexními dodávkami v oblasti automatizační techniky. Naše hlavní činnost spočívá v nabídce systémových řešení pro firmy napříč průmyslovými odvětvími. Naleznete nás v chemickém, potravinářském, automobilovém či třeba vodárenském průmyslu. Dodáváme analyzátory, chronografy či jiná zařízení pro úpravu vzorků. Rádi zaštítíme váš projekt od samého začátku až po realizaci, inženýring, projektování, dodávku, servis, řízení rizik a bezpečnostní systémy. Jsme profesionálové a náš tým více jak 80 spolupracovníků patří ke špičce oboru. Zakázky realizujeme po celém světě a neustále rosteme. Přesvědčte se o našich kvalitách – neváhejte nás kontaktovat na adrese provozovny na ulici O. Wichterleho 810 v Kralupech nad Vltavou, anebo navštivte naše webové stránky.


Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby elektrických a elektronických systémů, jsme firma Elitronic a jsme tu s Vámi od roku 1997. V oblasti výroby mechanických dílů Vám nabízíme konstrukci forem na plasty a střižných nástrojů. Výhodou jsou kusové i malosériové výroby a nesmí chybět služby jako frézování, vrtání, kalení, broušení a soustružení. K osazování DPS využíváme 3 plně automatické SMT linky, které mají 7 osazovacích automatů. V tomto oboru jsme špičkově vybaveni a díky tomu patříme co se týče vybavenosti mezi nejlepší české firmy.


Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Společnost s širokou škálou služeb a zaměření. Tak by se dala nazvat společnost ABE.TEC, s.r.o. z obce Ostřešany, která leží v Pardubickém kraji a nabízí vybavení pro průmyslové firmy. V široké škále sortimentu najdete především výrobky, materiál a zařízení pro firmy, které jsou v elektrotechnickém průmyslu. Firma dodává sortiment světových značek, ale zaměřuje se i na výrobu vlastních výrobků. Mezi hlavní produkty patří: - vybavení pro antistatiku - výrobní materiály (fólie, lepidla, antioxidační přípravky, pájecí tavidla, ...) - stroje a zařízení pro výrobu (CNC frézky a vrtačky, pájecí roboti, lasery, ...) - ruční nářadí a nástroje - kontrolní a měřící přístroje ABE.TEC, s.r.o. rovněž nabízí služby v oblasti antistatiky, kontroly spolehlivosti výroby a nebo si od nich můžete nechat udělat školení pro Vaše zaměstnance.


Třífázové a jednofázové odrušovací filtry, výroba a vývoj -  možnost výroby filtrů na míru

Třífázové a jednofázové odrušovací filtry, výroba a vývoj - možnost výroby filtrů na míru

S vývojem a výrobou odrušovacích filtrů má mnohaleté zkušenosti. V širokém portfoliu výrobků naleznete celou řadu typových odrušovacích filtrů pro proudy od 1 do 2500 anebo si můžete nechat vyvinout a vyrobit filtr na míru podle Vašich požadavků. Odrušovací filtry jsou vlastně jednoduché LC články skládající se z tlumivek a kondenzátorů. Snižuje úroveň vysokofrekvenčního rušení ve vodičích ze strany spotřebiče a zároveň zvyšují jeho odolnost vůči rušení z okolí. Filtry fungují obousměrně. V případě zájmu o tyto produkty se nás neváhejte kontaktovat.