Nákup papírového spotřebního materiálu

Nákup papírového spotřebního materiálu

Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávky zboží, a to papírového spotřebního materiálu, kterým je toaletní papír jumbo 240, toaletní papír jumbo 190, toaletní papír rolička, dvouvrstvé papírové ručníky ZZ, jednovrstvé papírové ručníky ZZ, kosmetické kapesníčky v boxu tahací, xerografický papír A4, který je specifikován v příloze č. 2 této Zadávací dokumentace, který bude splňovat zde požadované min. vlastnosti zboží, popř. lepší než uvedené minimální vlastnosti. Zadavatel bude provádět čerpání zboží dle svých aktuálních potřeb, půjde pravděpodobně čtvrtletní závozy jednotlivého materiálu, ale toto není možné zaručit zejména v letních měsících. Součástí plnění je dodání zboží - papírového spotřebního materiálu do sídla zadavatele - Hrad
I. nádvoří č.p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, resp. do centrálního skladu zadavatele v Jízdárenském dvoře, součástí dodání bude i předání dodacího listu ke každému závozu, v českém jazyce.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2022 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa Pražského hradu

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Pražského hradu

Zadavatel IČ:
49366076

Zadavatel ulice:
Hrad I. nádvoří č.p. 1, Praha 1 - Hradčany

Zadavatel PSČ:
119 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Kotál Jandová

Zadavatel telefon:
+420 224 372 221

Fax:
+420 224 372 233

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.hrad.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Čištění venkovních teras a venkovní dlažby a jejich následná péče

Setkali jste se už s opravdu kvalitními čistícími prostředky, které odstraní jakékoliv skvrny z Vaší terasy, či z jiné venkovní dlažby? Firma DEMA DEKOR Vám představuje výrobek Finalit - naši jedničku na českém trhu. Tento produkt dokáže odstranit všemožné skvrny, jako jsou rez, mechy, řasy, plísně, oleje a další. Základem je tedy hloubkové čištění atmosférických nečistot a pro delší výdrž pak doporučujeme následnou péči v podobě dlouhodobé penetrace a impregnace. Na základě doporučeného postupu Vám naše výrobky daný povrch nejen že skvěle vyčistí, ale také prodlouží jeho životnost a zvýší odolnost. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami  bez obsahu mikroplastů

Čistící produkty s přírodními abrazivními složkami bez obsahu mikroplastů

Chcete přispět k ochraně přírody? Hledáte společnost, která vyrábí a prodává čistící prostředky, které neobsahují částice mikroplastů? Čistící pasty, mycí gely na ruce a další čistící prostředky nově bez obsahu částic mikroplastů nakoupíte u společnosti ZVG CZ. Naše společnost se rozhodla přistupovat aktivně k otázkám ochrany životního prostoru a již nyní zahájila změny ve výrobním procesu výše zmíněných výrobků. V nejbližších týdnech tak ZVG produkty, které naši klienti dobře znají pro svou vysokou kvalitu a účinnost, budou dostupné s pozměněnou recepturou, bez obsahu plastových mikročástic. Dosud nejpoužívanějších abrazivních částic polyuretanu jsou nahrazeny přírodními složkami, jako jsou rozemletá jádra oliv či moučka z kukuřičných klasů. Změna abrazivní složky z plastové na přírodní bude mít vliv na vizuální vzhled výrobků. Pasty a gely na ruce získají tmavší odstín a zároveň se ustoupí od přídavků barevných pigmentů do směsí. Příjemná a charakteristická vůně, konzistence i výsledný účinek produktů zůstanou srovnatelné s původní recepturou.


E-shop Burian – široký sortiment profesionální vlasové kosmetiky světových značek

E-shop Burian – široký sortiment profesionální vlasové kosmetiky světových značek

Neustále nakupujete nové a nové přípravky vlasové kosmetiky? Měníte šampóny, vybíráte různé kondicionéry a stále nejste spokojeni? Vybírejte pouze profesionální vlasovou kosmetiku od světových značek a z vašimi problémy bude konec. Velký výběr sortimentu najdete na našem e-shopu Burian. V nabídce máme dárkové a letní balíčky, barvící masky, laky a tužidla, kadeřnické potřeby a nesmí chybět ani pánské řady. Podívejte se na náš široký sortiment a určitě si vyberete. Máme plno spokojených zákazníků a věříme, že vy budete patřit mezi ně. Těšíme se na vaši návštěvu.


Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy -  vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy - vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Pokud hledáte ověřené, účinné a zároveň šetrné prostředky pro elastické podlahy, které podlahy nejen vyčistí, ale zároveň o ně pečují, navštivte webové stránky společnosti DEMA DEKOR CZ. Zde najdete široké spektrum prostředků pro péči o elastické podlahy, ať už je o podlahy kaučukové, z PVC, vinylové nebo linoleum. Produktová řada Dr. Schutz® pro elastické podlahy zahrnuje: - Běžné a intenzivní čističe, dezinfekce nebo odstraňovače skvrn - základní čističe a penetrace - ošetřovací prostředky pro středně zatěžované objekty - 2K-polyuretanové ochranné nátěry – pro extrémně zatěžované objekty - PU-Color - barevný permanentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah


Olejová lázeň – čištění a ošetřování olejovaného dřeva a korku

Olejová lázeň – čištění a ošetřování olejovaného dřeva a korku

Účinným a zároveň speciálním prostředkem k základnímu vyčištění a současně i doolejování je Eukula olejová lázeň od společnosti Dema Dekor. Olejová lázeň Eukula je nízkonákladová a časově úsporná alternativa ošetření dřevěných podlah a korku. Výhody Eukula olejové lázně: - vyčištění a impregnace podlahy v jednom kroku - vyčištěný a vylouhovaný povrch znova získá atraktivitu - olejovou lázeň je možné aplikovat na parkety impregnované bezbarvým olejem, dřevěné a korkové podlahy s uzavřenými spárami - vhodné i na impregnaci nábytku, panelů apod.


Velkoobchod vlasové kosmetiky Hradec Králové, rozvoz zboží do kadeřnických salonů v Hradci zdarma

Velkoobchod vlasové kosmetiky Hradec Králové, rozvoz zboží do kadeřnických salonů v Hradci zdarma

Představujeme Vám velkoobchod vlasové kosmetiky v Hradci Králové, který provozuje paní Martina Brůnová. Ve své prodejně v Gajerových kasárnách nabízí široký sortiment značek Subrina professional, Vitality's, Black, Londa, Schwarzkopf, Matuschka, Hessler, Cormen, Lisap, Wonder, Echosline, Fanola, Duko, Oster, Wahl, REVLON, Hair majesty a další značky zabývající se profesionální vlasovou kosmetikou. Chcete doma barevně experimentovat se svými vlasy? Potřebuje svým vlasům dodat kvalitní výživu a další péči? Nebo vlastníte kadeřnictví a rádi byste měli spolehlivého dodavatele vlasové kosmetiky? Pak firma Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky v Hradci Králové je tu pro Vás!