Poptávám výrobu plastové tabulky na urnový hrob

Poptávám výrobu plastové tabulky na urnový hrob

Poptávám výrobu plastové tabulky s nápisem (cca 27 písmen) na urnový hrob. Stávající skleněný hřbitovní nápis byl již několikrát rozbit, proto hledám něco stabilnějšího. Měl bych představu černé matné tablky (asi 24 x 37 cm )a nápis odolný asi stříbrnou barvou. Pokud byste nápis vyrobili, uveďte orientační cenu. Děkuji za odpověď, M.Rychetský
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2022 09:50

Platnost poptávky:
06.06.2022 09:47

Kontaktní osoba:
Miroslav Rychetský


Telefon:
+420 606 449 618

Okres:
Kladno

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba barevných plastových uzávěrů na lahve a kanystry

Výroba barevných plastových uzávěrů na lahve a kanystry

Jste výrobcem nápojů v lahvích nebo jiných tekutin v kanystrech a nejste spokojeni se svým současným dodavatelem a nebo potřebujete větší výběr? Obraťte se tedy na společnost H&P plast, spol. s r. o., která vyrábí plastové uzávěry na lahve a kanystry pro celou ČR. Plastové uzávěry se liší velikostí a barvami. Společnost vyrábí především uzávěry pro kanystry 15, 20, 25 l a dvouhrdlý barel 40 a 50 l. Neváhejte se však na společnost obrátit, pokud požadujete specifičtější požadavky. Využijte našich specialistů a kontaktujte nás!


Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Kompletní služby při výrobě plastových výlisků - kvalitní plastové formy a výlisky od profesionálů

Sháníte společnost, která má svou činnost zaměřenou na vstřikování plastů a výrobu plastových forem? Kontaktujte tedy firmu INCOT, která se nachází v jihomoravském kraji v obci Podivín a zaměřuje svou činnost na vstřikování plastů, výrobu z plastu. Námi nabízené služby jsou spojené s výrobou plastových výlisků. Dle Vaši představy Vám výrobek navrhneme, tak aby se dal vyrobit technologií vstřikování plastů. Zhotovíme počítačový návrh, model na kterém můžeme vyzkoušet funkčnost, rozměr a jiné vlastnosti, které chcete aby výrobek měl. Mezi naše výrobky se řadí: - elektronika - sportovní potřeby - doplňky k podpoře prodeje - plastové díly k nábytku - stavebnictví - plastové díly. Sériová výrobu vstřikovaných plastových dílů Vám vyrobíme ze všech běžných termoplastů.


Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér, pan Petr Fadrhons, je naprostým profesionálem v oboru a pyšní se mnoha divadelními a filmovými zkušenostmi. Svou kariéru zahájil přímo v Národním divadle a dnes pracuje pro velké muzikály. Zastupuje již čtvrtou generaci tohoto řemesla. Náplní jeho práce vysoké úrovně v oboru je především návrh líčení při změně vzhledu herců, vytváření speciálních efektů všeho druhu od vyrobení umělé pleše, změny tónu pleti, vytvoření umělých poranění s krví, vytvoření vrásek a zestaršení herců, ale také vytváření účesů. Není to obyčejný vizážista, je to divadelní a filmový maskér - mistr svého oboru.


Prodej, e-shop WPC profilů, dřevoplastových desek s vysokou odolností

Prodej, e-shop WPC profilů, dřevoplastových desek s vysokou odolností

Naše společnost se specializuje na dodávku, prodej a e-shop plotů a plotových výplní, proto v naší široké nabídce naleznete také dřevoplastové desky a WPC plotovky, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám a mají stále větší oblibu, protože zachovávají přirozený vzhled pravého dřeva a jsou bezúdržbové. Jedná se o produkt, který se využívá při stavbě teras, plotů, podlah, zábradlí, vrat, podhledů, chodníků a je ekologicky nezávadný. Další výhody: - protiskluzový materiál - přirozený vzhled dřeva - snadná instalace, k montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí - minimální údržba - nemusí se natírat, olejovat - odolnost vůči povětrnostním podmínkám, proti UV záření, vodě, vlhkosti, plísním a houbám. Ušetřete čas i peníze a udělejte si svou WPC dřevoplastovou terasu či plot!


Zahradní keramika, keramické nádoby, misky - ruční výroba na přání zákazníka

Zahradní keramika, keramické nádoby, misky - ruční výroba na přání zákazníka

Zahradní keramiku vyrábíme dle požadovaného tvaru, velikosti i barvy - vše záleží jen na Vás a Vaší fantazii. Originální zahradní dekorace podtrhnou Váš osobitý styl. V naší dílně v Ostravě Vám na přání vyrobíme veselé keramické postavičky a zvířátka, zahradní fontánu, keramické nádoby (misky, šálky, talířky, žejdlíky, pekáčky na buchty). Každý kus je vyráběn ručně tudíž je to originál. Vyrábíme poctivou českou keramiku na zahradu i do domácnosti. Neváhejte nás požádat o bezplatnou cenovou nabídku.


Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Hledáte firmu, která se zabývá opracováním plastových materiálů? Chcete si nechat na zakázku vyřezat plast různých tvarů nebo vygravírovat motivy do plastové desky? Opracování plastů na zakázku zajišťuje firma ELVENTA LV s.r.o. z Velkého Týnce u Olomouce. Frézování je vhodné pro všechny typy plastových materiálů. Lze jím docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů, ale také vytvoření drážek či gravírování povrchu materiálu. Řežeme plasty laserovým paprskem – dokážeme vyřezat jakákoliv tvar plochého výrobku s lesklou hranou bez nutností dalšího leštění. Poradíme si také s ohýbáním plastových materiálů.