Dodávka č. 1 -  materiál pro Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení

Dodávka č. 1 - materiál pro Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení

Dodávka pro „Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení a chlazení obálky budov“
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
STROMMY COMPANY s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Bruntál

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 890 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STROMMY COMPANY s.r.o.

Zadavatel IČ:
01919652

Zadavatel ulice:
č.p. 143, 793 31 Andělská Hora

Zadavatel PSČ:
793 31

Zadavatel obec:
Andělská Hora

Kontaktní osoba:
Ing. Radim Machač

Zadavatel telefon:
+420 605 028 084

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://strommy.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Krystalická technologie XYPEX, sanace a hydroizolace konstrukcí z betonu

Unikátní a vysoce efektivní hydroizolace pro betonové a železobetonové konstrukce. To je Xypex – materiál a technologie krystalizace, která činí betonové konstrukce nepropustnými pro kapaliny. Jedinečnou a vysoce efektivní krystalickou technologii XYPEX Vám nabízí naše společnost NEKAP spol. s r.o. z Prahy. Jsme výhradním prodejcem v České republice, proto nás v případě zájmu kontaktujte. Rádi Vám poskytneme všechny informace k zajištění spolehlivé aplikace materiálů XYPEX. Více se o technologii XYPEX dočtete na našich www stránkách, kde najdete i certifikaci materiálů včetně technické dokumentace. Vyřešte sanaci starých betonových konstrukcí nebo využijte tuto unikátní krystalickou technologii izolace při stavbě nových betonových konstrukcí. XYPEX – to je záruka kvality ve více než 90 zemích světa.


Fasádní systémy KNAUF s výbornou  tepelně izolační a ochrannou funkcí Náchod

Fasádní systémy KNAUF s výbornou tepelně izolační a ochrannou funkcí Náchod

Představujeme Vám firmu Zdeněk Kozák s.r.o. z Náchodu, která svoji činnost zaměřila na prodej kvalitních fasádních systémů značky KNAUF. Díky fasádním systémům KNAUF je stavba chráněna proti povětrnostním vlivům, jako jsou srážky, silný vítr, mráz, velké teplo atd. Vhodným výběrem fasády můžete výrazně snížit náklady na vytápění v zimě, a zároveň zamezíte nadměrnému přehřívání stavby v horkém létě. Námi nabízené fasády se vyznačují také rychlou a jednoduchou aplikací a jsou cenově dostupné. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Běloveská 391, Náchod.


Akustické panely a absorbéry pro snížení hluku v interiérech, stavebnictví

Akustické panely a absorbéry pro snížení hluku v interiérech, stavebnictví

Potřebujete odhlučnit objekt? Kvalitní absorbéry a akustické panely pro snížení hluku ve stavebnictví dodává zákazníkům v České republice firma Eurofoam TP spol. s r.o. z Brna. Vyrábíme akustické pěnové panely z melaminu, určené zejména pro snížení dozvuků v místnosti. Dále prostorové absorpční pěny ze speciálního rouna, které jsou využívány pro průmyslové výrobní haly, školy (tělocvičny), bazény, prodejny a jiné velké veřejné prostory. Výrobky značky BASOTECT jsou testovány na hořlavost a zvukovou absorpci dle norem ČSN 730862 – C2, ČSN 730863 a ČSN 730865. Objednat můžete různé barvy, rozměry, ale i varianty s ergonomickým zavěšením.


Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů vyrábíme ve společnosti PSP izoterm. Nabízíme panely pro nákladní automobily všeho druhu. Ať už jezdíte s chladícím vozem nebo převážíte křehké zboží, naše panely jsou tu pro vás. Panely pro skříňové nástavby nákladních aut se dají využít několika způsoby. Nabízíme vám proto hned několik druhů panelů: - Prachotěsné panely pro skříňové nástavby - Izotermické panely pro skříňové nástavby - Chladírenské panely pro skříňové nástavby - Mrazírenské panely pro skříňové nástavby Ať už si ale vybere jakékoli panely pro skříňové nástavby, jedním si můžete být jistí. Všechny vyrábíme z kvalitních materiálů a za dodržení všech norem a hygienických předpisů. Sendvičové panely pro nákladní automobily vyrábíme technologií lepení ve vakuovém lise v maximální rozměru 3000 x 10000 mm. Panely pro nákladní automobily se skládají z tvrdé polyuretanové pěny, která je oboustranně opláštěná polyesterovým skelným laminátem. K podlahovým panelům pro skříňové nástavby pak ještě přidáváme vícevrstvou vodovzdornou překližku. Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů ale rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Na přání do nich zabudujeme potřebné výztuhy, panty, závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu i další doplňky. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my vám vyrobíme panely pro nákladní automobily na míru!


Sendvičové panely pro nákladní automobily

Sendvičové panely pro nákladní automobily

Naše firma PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto nabízí sendvičové panely pro výstavbu nástaveb pro užitkové automobily, tvarové izolace, izolační panely pro stavebnictví a výrobky z viscoelastické pěny. PSP Izoterm – Sendvičové panely - izolace aut Sendvičové panely jsou vyráběny technologií lepení ve vakuovém lise. Na přání je možné sendvičové panely vyrobit i v jiném složení pro dokonalou izolaci aut nebo si nechat zabudovat potřebné výztuhy pro chladící agregát, panty a závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu a další doplňky. Na zhotovené sendvičové panely vlastní PSP Izoterm potřebné hygienické atesty. Neváhejte nás kontaktovat.


Nopová izolace - tvarovaná hydroizolační folie Praha – skvělé sanační a izolační vlastnosti

Nopová izolace - tvarovaná hydroizolační folie Praha – skvělé sanační a izolační vlastnosti

Hledáte materiál se skvělými izolačními vlastnostmi s využitím při sanaci zdiva, spodních staveb nebo dvoustupňové izolaci proti radonu? Společnosti Chemia System Geo s.r.o. z Prahy má pro tyto případy v nabídce nopovou izolaci. Nopová izolace je tvarovaná folie upravená vakuovým tvarováním z původních rovných vysokohustotních polyetylenových HDPE desek. Přesvědčte se o výhodách a výjimečných vlastnostech nopové izolace, pro více informací kontaktujte společnost Chemia System Geo s.r.o.