Dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2022-2024

Dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2022-2024

Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dobu dvou let (dvaceti čtyř po sobě jdoucích kalendářních měsíců), která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl pro pokusné účely prováděné v zařízení zadavatele blíže specifikovaných v zadávací dokumentaci a návrhu rámcové dohody.
Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na dobu dvou let (dvaceti čtyř po sobě jdoucích kalendářních měsíců) ode dne účinnosti
rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
68378050

Zadavatel ulice:
Vídeňská 1083

Zadavatel PSČ:
142 20

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Mgr. Radmila Magazu

Zadavatel telefon:
+420 296 443 205

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.img.cas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chovatelská stanice from Buddha's home Praha, chov čínských chocholatých psů, štěňata

Chovatelská stanice from Buddha's home Praha, chov čínských chocholatých psů, štěňata

Představujeme Vám chovatelskou stanici from Buddha's home z Prahy, která se zabývá chovem čínských chocholatých psů. Díky našim zkušenostem a ušlechtilému plemenu čínský chocholatý pes se nám daří odchovat zdravá štěňata tohoto plemene. Na našich stránkách chovatelská stanice from Buddha's home nabízí prodej nově narozených štěňat. Rádi byste si pořídili psího mazlíčka a nevíte jaké plemeno by to mělo být? Zastavte se v naší chovatelské stanici from Buddha's home v Praze a jistě si své štěňátko vyberete.


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Prodej koní Nebanice

Prodej koní Nebanice

Rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice nedaleko Chebu je moderní sportovní areál, kde se zabývají chovem, výcvikem a prodejem chovných a sportovních koní. Perspektivní sportovní koně vhodné k drezuře, skoku i rekreačnímu ježdění s prověřeným původem a zdravotním stavem stejně jako chovné klisny nabízíme zájemcům aktuálně na našich webových stránkách. Těšíme se, že se na naše koně před koupí přijede podívat, rádi Vám povíme o jejich povahových vlastnostech a případně Vám poradíme, jakého koně Vám pro Váš účel doporučujeme.


Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Představujeme Vám chovatelskou stanici Fransimo Bohemia v Říčanech u Brna, kterou úspěšně provozuje Simona Lahodová se svým manželem. V naší chovné stanici Fransimo Bohemia připravuji své psy pro výstavní kariéru a chov dalších ještě kvalitnějších jedinců. Na našich stránkách si můžete prohlédnout chovné feny a krycí psi. Nabízíme k odběru kvalitní jedince Staffordshire Bull Terrierů. Toto plemeno je zcela výjimečné, láskyplné a nekonfliktní. Pokud si chcete pořídit Staffordshire Bull Terriera, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Panská zahrada 258, Říčany.


Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Potřebujete si pořídit nové terárium? Chcete si udělat radost a pořídit si krásné nové skleněné akvárium, které dokonale zapadne do Vašeho interiéru? Akvárium nebo terárium na míru podle vašich představ Vám vyrobí sklenářství Jiří Grunt v Olomouci. Naše sklenářská dílna se zabývá zakázkovou výrobou skleněných akvárií a terárií. Akvária nebo terária vyrábíme v různých rozměrech podle potřeb a přání zákazníka.


Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4  -  rezervace 604687156 - odběr konec července 2017

Labradorský retrívr, štěňátka s PP - prodej Praha 4 - rezervace 604687156 - odběr konec července 2017

Matka: FELISHA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU ​PCR - testy DNA DNM1- zdravá ​SUV39H2- zdravá Otec: Magů (Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury) Plemeno labradorského retrívra je u nás v posledních letech velice populární. Mezi jeho přednosti patří milá povaha, hravost, láska k vodě a dětem, miluju rodinu a je skvělý stopař a parťák do nepohody. V naší chovatelské stanici se po štěňátkách vždy tzv. zapráší! Rezervace na štěňátka můžete zasílat na email Strnadova43@seznam.cz nebo na telefonní číslo 604687156.