Dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2022-2024

Dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl 2022-2024

Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dobu dvou let (dvaceti čtyř po sobě jdoucích kalendářních měsíců), která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude dodávka laboratorních myší kmene C57Bl/6NCrl pro pokusné účely prováděné v zařízení zadavatele blíže specifikovaných v zadávací dokumentaci a návrhu rámcové dohody.
Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na dobu dvou let (dvaceti čtyř po sobě jdoucích kalendářních měsíců) ode dne účinnosti
rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
68378050

Zadavatel ulice:
Vídeňská 1083

Zadavatel PSČ:
142 20

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Mgr. Radmila Magazu

Zadavatel telefon:
+420 296 443 205

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.img.cas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Chovatelská stanice from Buddha's home Praha, chov čínských chocholatých psů, štěňata

Chovatelská stanice from Buddha's home Praha, chov čínských chocholatých psů, štěňata

Představujeme Vám chovatelskou stanici from Buddha's home z Prahy, která se zabývá chovem čínských chocholatých psů. Díky našim zkušenostem a ušlechtilému plemenu čínský chocholatý pes se nám daří odchovat zdravá štěňata tohoto plemene. Na našich stránkách chovatelská stanice from Buddha's home nabízí prodej nově narozených štěňat. Rádi byste si pořídili psího mazlíčka a nevíte jaké plemeno by to mělo být? Zastavte se v naší chovatelské stanici from Buddha's home v Praze a jistě si své štěňátko vyberete.


Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Zakázková výroba kvalitních skleněných akvárií a terárií na míru ve sklenářské dílně

Potřebujete si pořídit nové terárium? Chcete si udělat radost a pořídit si krásné nové skleněné akvárium, které dokonale zapadne do Vašeho interiéru? Akvárium nebo terárium na míru podle vašich představ Vám vyrobí sklenářství Jiří Grunt v Olomouci. Naše sklenářská dílna se zabývá zakázkovou výrobou skleněných akvárií a terárií. Akvária nebo terária vyrábíme v různých rozměrech podle potřeb a přání zákazníka.


Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Čerstvé pštrosí maso, steaky i salám, klobásy přímo od chovatele pštrosů

Pokud preferujete zdravý životní styl a máte chuť do jídelníčku zahrnout něco nového - doporučujeme pštrosí maso na pečení či steaky. Chutí lze maso přirovnat k hovězímu, připomíná však i zvěřinu, např. na rozdíl od krůtího je mnohem chutnější. Čerstvé pštrosí maso, salám či klobásy můžete zakoupit přímo od chovatele pštrosů - Lenka Ficbauerová provozuje farmu Jestřabí ve Fulneku nedaleko Nového Jičína. Mezi naše nejžádanější produkty patří pštrosí steaky. V kuchyni maso upravíte podobně jako hovězí maso. Má svoji typickou chuť, proto je vhodné používat bylinky. Produkty: - pštrosí steaky - pštrosí maso na pečení, na guláš - křídla, krky, žaludky, játra. - výrobky z pštrosího masa - salámy, klobásky.


Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Chovná stanice Staffordshire Bull Terrierů Říčany u Brna, nekonfliktní plemeno, psy pro výstavy

Představujeme Vám chovatelskou stanici Fransimo Bohemia v Říčanech u Brna, kterou úspěšně provozuje Simona Lahodová se svým manželem. V naší chovné stanici Fransimo Bohemia připravuji své psy pro výstavní kariéru a chov dalších ještě kvalitnějších jedinců. Na našich stránkách si můžete prohlédnout chovné feny a krycí psi. Nabízíme k odběru kvalitní jedince Staffordshire Bull Terrierů. Toto plemeno je zcela výjimečné, láskyplné a nekonfliktní. Pokud si chcete pořídit Staffordshire Bull Terriera, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Panská zahrada 258, Říčany.


Prodej koní Nebanice

Prodej koní Nebanice

Rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice nedaleko Chebu je moderní sportovní areál, kde se zabývají chovem, výcvikem a prodejem chovných a sportovních koní. Perspektivní sportovní koně vhodné k drezuře, skoku i rekreačnímu ježdění s prověřeným původem a zdravotním stavem stejně jako chovné klisny nabízíme zájemcům aktuálně na našich webových stránkách. Těšíme se, že se na naše koně před koupí přijede podívat, rádi Vám povíme o jejich povahových vlastnostech a případně Vám poradíme, jakého koně Vám pro Váš účel doporučujeme.