Rámcová smlouva na dodávku barev a nátěrových hmot

Rámcová smlouva na dodávku barev a nátěrových hmot

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka barev a dalších nátěrových hmot, které budou zadavatelem nanášeny na železniční kolejová vozidla ČD a pronájem čističky použitého acetonu. Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové smlouvy s vybraným dodavatelem s ekonomicky nejvýhodnější nabídkou.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2022 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
DPOV, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
41 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DPOV, a.s.

Zadavatel IČ:
27786331

Zadavatel ulice:
Husova 635/1b

Zadavatel PSČ:
751 52

Zadavatel obec:
Přerov

Kontaktní osoba:
APC Consulting s.r.o., Příční 861/4, 75002, Přerov

Zadavatel telefon:
+420 581 210 665

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čirý akrylátový lak na auto pro všechny typy oprav se snadno a rychle aplikuje

Čirý akrylátový lak na auto pro všechny typy oprav se snadno a rychle aplikuje

Potřebujete si dovybavit lakovnu a hledáte účinný lak na opravy? Obraťte se na společnost AUTOLAKY JANOUŠEK se sídlem v Havířově, která je specialistou na dodávku vybavení do autolakoven a řadí se mezi autorizované distributory značky Nexa Autocolor. Zaměřují se na maloobchod i velkoobchod. Akrylátový čirý 2složkový lak P190-6870 2K HS CLEARCOAT zajistí skvělé výsledky opravy při jakékoliv teplotě vzduchu. Snadno a rychle se aplikuje, a to buď ve 2 vrstvách nebo v 1 kroku na 1,5 vrstvy. Lak dodáváme se třemi typy tužidel, která jsou rychlá, střední či pomalá. Dále se dodávají různá ředidla, se kterými se lak mísí v poměru 2:1:0,5. Akrylatový lak P190-6870 zajistí skvělý výsledný efekt bez stékání a bez stárnutí.


Zakázková výroba barev Pardubice -  pro různé druhy podkladových materiálů

Zakázková výroba barev Pardubice - pro různé druhy podkladových materiálů

SYNPO, akciová společnost Pardubice - výroba barev na zakázku Společnost SYNPO, a.s. se zabývá výrobou barev na zakázku. Barvy tak nabízejí dlouhodobou stabilitu svých vlastnosti, jako je chemická a mechanická odolnost, vysoký lesk a barevná stálost. Navíc jsou vhodné pro různé druhy podkladových materiálů. Barvy vyrobené na zakázku naleznou skvělé uplatnění v průmyslu a všude tam, kde je zapotřebí antikorozní ochrana. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Míchání průmyslových barev - vysoká kvalita, tónování specifického odstínu na přání

Míchání průmyslových barev - vysoká kvalita, tónování specifického odstínu na přání

Hledáte spolehlivé míchací centrum ve Vašem okolí? Pak určitě navštivte firmu SILESIA COLOR, která působí v Ostravě, Frýdku-Místku a celém Moravskoslezském kraji. Dodáváme barvy ve špičkové kvalitě, pouze od ověřených tuzemských a zahraničních výrobců. Mícháme interiérové, fasádní, omítkové, akrylátové, polyuretanové, silikonové a průmyslové barvy s vynikající krycí schopností, rychlým zasycháním a dlouholetou životností. Aplikovat je můžete pro haly, betonárky, zásobníky a různé strojírenské provozy. Máte specifické požadavky? Na přání tónujeme jakýkoliv odstín dle RAL NCS a Eurotrend vzorkovnice. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, se vším Vám rádi poradíme.


Barevný ráj Unno – tónovací centrum, míchání fasádních, interiérových barev

Barevný ráj Unno – tónovací centrum, míchání fasádních, interiérových barev

Navštívili jste prodejnu barev a nenašli jste malířskou barvu, která by lahodila Vašemu oku? Sháníte fasádní nebo interiérovou barvu v odstínu, který není v obchodě běžně k dostání? Zamiřte do barevného ráje v Šumperku – prodejny společnosti Unno universal s.r.o., kde Vám namíchají odstín malířské barvy dle Vašeho přání. V tónovacím centru Vám připravíme fasádní nebo interiérovou barvu podle Vašeho přání. Předložíme Vám vzorníky, které obsahují tisíce barevných odstínů. Používáme barevné systémy značek HET, Caparol, Barvy a laky Hostivař nebo Dulux.


Barvy, lazury a oleje na dřevo pro venkovní i vnitřní krycí nebo tónovací ochranné nátěry

Barvy, lazury a oleje na dřevo pro venkovní i vnitřní krycí nebo tónovací ochranné nátěry

Nevíte si rady s výběrem správného ochranného nátěru na dřevo? Potřebujete lazuru nebo olej na dřevo? Navštivte prodejnu barev a laků M.J.Final, s.r.o. v Litovli, kde Vám poradí s výběrem vhodné barvy, laku nebo lazury na dřevo. Prodáváme ochranné nátěry určené pro použití v interiéru i exteriéru na měkké i tvrdé dřevo. K dispozici máme Lazury a oleje v různých odstínech, které chrání dřevo před slunečním zářením a také povětrnostním vlivům a případně vůči nechtěným škůdcům, plísním a houbám. Zakoupíte u nás bezbarvé i barevné lazury, tónovací nebo krycí barvy na dřevo od renomovaných výrobců barev a nátěrů, jako je SOKRATES, HERBOL, Colorlak Lazury, Hostivař Lazury, nebo Barvy-laky Remmes.


Nátěry dřeva v interiérech rodinných domů a jiných budov olejovými lazurami Remmers

Nátěry dřeva v interiérech rodinných domů a jiných budov olejovými lazurami Remmers

Máte v domácnosti převážně dřevěný nábytek? Pak nezapomínejte na pravidelné ošetření, které prodlouží jeho životnost a odolnost vůči běžnému znečištění a zatížení, jako jsou čistící prostředky na chemické bázi. Špičkové přípravky pro ochranu dřeva v interiéru prodává v okolí Hranic, Lipníku nad Bečvou, Přerova a Nového Jičína firma Král – barvy, s.r.o. V interiérech jsou nejčastěji využívány měkké a tvrdé evropské dřeviny (obložení – smrk, borovice, podlahy – dub, buk, jasan). Olejovou lazuru Remmers vybírejte podle typu dřeva, jeho vlastností či povrchové úpravy. Na nábytek a obložení se hodí lazura na voskové bázi, pro podlahy, nábytek a korek volte spíše polyuretanový lak. Pro údržbu zase tvrdý voskový olej v eco nebo premium kvalitě.