Soupravy pro BO vozidel Tatra - modernizace

Soupravy pro BO vozidel Tatra - modernizace

Dodávka 8 souprav pro běžné opravy vozidel TATRA.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Iva Ďuranová

Zadavatel telefon:
+420 973 225 053

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44512500-7
Klíče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sestavy originálních náhradních dílů pro brzděné, nebrzděné i řiditelné ADR nápravy

Sestavy originálních náhradních dílů pro brzděné, nebrzděné i řiditelné ADR nápravy

Pořízení náprav od firmy ADR systém přináší mnohé výhody. Největší výhodou je bleskurychlé dodání náhradního dílu v případě poruchy na nápravě. Firma ADR systém zajišťuje pro své klienty sestavy originálních náhradních dílů, které lze identifikovat podle výrobního kódu nápravy. Tento systém tak zaručuje velice rychlou a efektivní identifikaci daného náhradního dílu pro daný typ nápravy. ADR SYSTEM dodává kompletní sortiment originálních náhradních dílů, a to šrouby, matice, krytky, těsnění, ale i brzdové čelisti o obložení, pružiny nebo pouzdra. Ihned k dispozici máme také opravárenské sady, štíty brzd a brzdové páky, náboje, brzdové bubny a klíče nebo čepy, pouzdra a tlumiče řiditelných náprav.


Autonosiče na tažné zařízení - nosiče na kola, koloběžky, motorku prodej, eshop

Autonosiče na tažné zařízení - nosiče na kola, koloběžky, motorku prodej, eshop

U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. si vyberete autonosič na tažné zařízení pro Váš typ auta. Tažné zařízení nosiče na kola uveze na jednou až 3 kola najednou, adaptér na 4 kolo lze zakoupit. Nosič pro 3 koloběžky a je možné převést i lehkou motorku. Dokonce firma prodává i nosič uzpůsobený na převoz elektrokol. Nosiče jsou určeny pro všechny typy rámů. Jednoduchá montáž se sklápěcím mechanizmem a zamykáním. Možnost ručního odklopení nosiče i s koly určitě oceníte při potřebě dostat se do kufru. Uzamčení kol. Doplňky jako je adaptér na převoz koloběžek, adaptér pro rozšíření nosiče kol, univerzální nosič, ale i nosič na motorku. Nosič je vyroben z kovu a hliníku. Bližší specifikace nosiče naleznete na webových stránkách.


Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Opravy auto moto plastů - svařování poškozených nárazníků a světlometů

Rádi Vám pomůžeme při opravě poškozeného plastového dílu na vašem autě. Náš profesionální team dokáže nahradit nebo vymodelovat značnou část chybějícího plastu do největších detailů. Svařování poškozených nárazníků a světlometů a další opravy auto moto plastů provádíme rychle a kvalitně. Provádíme svařování poškozených auto moto plastů: - poškozené nárazníky - světlomety - chladiče - maseky - ventilátory - sahary - filtrbox


Čirý akrylátový lak na auto pro všechny typy oprav se snadno a rychle aplikuje

Čirý akrylátový lak na auto pro všechny typy oprav se snadno a rychle aplikuje

Potřebujete si dovybavit lakovnu a hledáte účinný lak na opravy? Obraťte se na společnost AUTOLAKY JANOUŠEK se sídlem v Havířově, která je specialistou na dodávku vybavení do autolakoven a řadí se mezi autorizované distributory značky Nexa Autocolor. Zaměřují se na maloobchod i velkoobchod. Akrylátový čirý 2složkový lak P190-6870 2K HS CLEARCOAT zajistí skvělé výsledky opravy při jakékoliv teplotě vzduchu. Snadno a rychle se aplikuje, a to buď ve 2 vrstvách nebo v 1 kroku na 1,5 vrstvy. Lak dodáváme se třemi typy tužidel, která jsou rychlá, střední či pomalá. Dále se dodávají různá ředidla, se kterými se lak mísí v poměru 2:1:0,5. Akrylatový lak P190-6870 zajistí skvělý výsledný efekt bez stékání a bez stárnutí.


Designové hliníkové, lité a plechové disky, litá autokola, šrouby na kola osobních automobilů

Designové hliníkové, lité a plechové disky, litá autokola, šrouby na kola osobních automobilů

Sháníte šrouby na kola osobních automobilů? Chcete si koupit nové a kvalitní hliníkové nebo lité disky? Navštivte prodejnu nebo e-shop firmy AUTOLA, kde si můžete vybrat kvalitní disky i kolové šrouby na všechny typy osobních automobilů. Poradíme Vám s výběrem správné velikosti disků i šroubů na kola vašeho automobilu. Na výběr máme designové hliníkové disky, ale také kvalitní hliníkové nebo plechové disky značek Borbet, Rial, Autec, Magma. Naskladněny máme i litá autokola. V případě, že na skladě nenajdeme potřebný rozměr nebo typ disků nebo šroubů, velice rádi Vám je objednáme.


Čistící a pečující prostředky na kůži v interiéru automobilů – oživení barvy a lesk

Čistící a pečující prostředky na kůži v interiéru automobilů – oživení barvy a lesk

Máte v automobilu kožené sedačky a hledáte speciální produkty na její ošetření? Chcete kůži v interiéru vozidla oživit a dodat jí lesk? Vyzkoušejte speciální čistící a pečující přípravek na kůži LRP od firmy ZVG CZ s.r.o. Tento kvalitní produkt s krémovou konzistencí a květinovou vůní ochrání kůži ve vašem vozidle před popraskáním a navíc dodá kůži lesk a oživí její barvu. Je vhodný pro všechny druhy kůží opatřené povrchovou úpravou. Přípravek není vhodný na kůži broušenou nebo semiš. Tento přípravek je možné použít k ošetření koženého nábytku i oblečení.