Xerografický papír

Xerografický papír

viz zadávací dokumentace
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2022 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Zadavatel ulice:
Pekařská 664/53

Zadavatel PSČ:
656 91

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ivan Mrkva

Zadavatel telefon:
+420 543 184 041

Fax:
+420 543 183 285

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnusa.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30197644-2
Xerografický papír

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň, prodej dřevěných hraček, společenské hry, papírenské zboží

PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň, prodej dřevěných hraček, společenské hry, papírenské zboží

Představujeme Vám prodejnu v Blovicích v okresu Plzeň, kde prodáváme sortiment PAPÍR, HRAČKY, SPORT. V našem sortimentu naleznete hračky, společenské hry, papírenské zboží a sportovní potřeby. Prodej sortimentu PAPÍR, HRAČKY, SPORT Plzeň: - hračky - společenské hry - papírenské zboží - sportovní potřeby Pokud Vás náš sortiment PAPÍR, HRAČKY, SPORT zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykovo náměstí 20, Blovice, Plzeň.


Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Tisk a prodej přepravních štítků a etiket, které se využívají pro značení zboží v přepravě

Využíváte k přepravě zboží, křehkého či jinak náchylného, letadlo či kamionovou dopravu? Pak určitě budete potřebovat štítky s označením, aby se se zbožím zacházelo opatrně. Společnost Križan s.r.o. se zaměřuje na tisk a prodej přepravních štítků a etiket. Podívejte se na eshop firmy a vyberte si značení obalů, které potřebujete a zajistěte správnou manipulaci se zbožím během jeho přepravy. Přepravní štítky jsou označeny buď jedním nebo více symboly nebo pouze textem, ale i jejich kombinací. Naše etikety jsou srozumitelné a jasné, dají se využít i pro mezinárodní přepravu. Je důležité dbát na řádné označení obalů, aby se nejen předešlo špatné manipulaci se zbožím, ale nesprávné označení zboží může vést i k vyloučení zodpovědnosti přepravní společnosti právě při špatné manipulaci. Máme štítky s označením pro křehké zboží, nebo pro to, které nesmí přijít do kontaktu s vlhkostí či s vysokou teplotou atd. Díky štítkům můžete přepravce upozornit, že se balík nesmí překlápět nebo být zatěžován dalším balíkem. Možností je spousta a každý štítek navíc Vám zajistí, že se veškeré zboží dostane na místo určení v pořádku a bez poškození.


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Pohlednice, balící papír, obálky, tašky, stužky, ubrousky - vše s vánočním tématikou Praha

Nabízíme stylové balící papíry s různými motivy: zelená jedle, vánoční růže, zimní motiv, zima na saních,vánoční kouzlo.... Papíry se prodávají v arších ( i jednotlivě ), nebo v roličkách. Dále pak najdete v naší nabídce mikulášské a vánoční tašky s různými motivy, různých velikostí, vyrobeny z kartónu Eko nebo z bílého polyetylenu. Obálky ozdobné vánoční, přírodní, luxusní i metalické již od 9 Kč za kus. Stužky, bloky, vánoční pohlednice, sáčky i ubrousky. Najdete nás v ulici Novodvorská 1176 na Praze 4, vjezd z Němčické ulice. Předvánoční provozní doba prodejny od 30.11.2021 do 21.12.2021: PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK: 7.30 - 16.00 HOD. ÚTERÝ, ČTVRTEK: 7.30 - 18.00 HOD.


Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Krabice na cukrářské výrobky, vánoční cukroví, dorty a zákusky

Hledáte pevné a kvalitní krabice na vánoční cukroví a cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost Model Pack Shop Praha, která nabízí široký sortiment potravinových krabic na cukroví, zákusky a dorty z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Praze na Bečovské ulici nebo na našem e-shopu. Potravinové krabice jsou určeny pro přímý styk s potravinami. V naši nabídce krabic si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Poštovní a zásilkové obaly, tubusy, krabice, rychloboxy pro bezpečnou přepravu zboží

Nelamte si hlavu s balením zboží a pořiďte si poštovní a zásilkové obaly od společnosti Model Pack Shop, která vyrábí vlastní přepravní obaly. Potřebujete zabalit knihy, víno, oblečení, kalendáře nebo důležité dokumenty? Naše obaly se vám postarají o bezpečnou přepravu čehokoliv. Na našem eshopu naleznete široký výběr zásilkových obalů různých velikostí - zakoupit si je můžete již od 1 kusu! Na výběr máte - poštovní krabice, rychloboxy, obaly na knihy a kalendáře, obálky, tubusy. Dodání garantujeme do 3 pracovních dnů. Díky našim nově vyvinutým poštovním krabicím s výškou do 5 cm můžete na České poště podávat zásilky za zvýhodněnou cenu (doporučeně). Na našem eshopu vždy naleznete aktuální novinky a ceny - tak neváhejte a zakupte si zásilkové obaly ještě dnes! MODEL PACK SHOP má své zastoupení v kamenných obchodech v Praze i Opavě, ale díky našemu online e-shopu si nakoupíte z pohodlí domova i když jste z okolí Plzně.