Poptáváme dodavatele chovatelských potřeb

Poptáváme dodavatele chovatelských potřeb

Poptáváme krmiva a vitamínové přípravky pro hospodářská zvířata.

Dobrý den,
máme v městysi Větrný Jeníkov smíšenou prodejnu s průmyslovým zbožím - vedeme i krmiva pro hospodářská zvířata spolu s vitamínovými přípravky. Byla by možnost od vás něco odebírat jako z velkoobchodu? Mohli bychom obdržet přístupové údaje k vašim výrobkům a jejich cenám? Jsme s.r.o. a plátci DPH. Děkuji, Anna Fleková, jednatelka.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2022 08:04

Platnost poptávky:
05.02.2022 08:02

Kontaktní osoba:
Anna Fleková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 955 793

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Hledáte kvalitní krmnou směs pro svou drůbež? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je výrobcem a prodejcem krmné směsi pro všechny druhy drůbeže. Premixi - systém receptur na míru. Pro všechny druhy drůbeže. Minerální krmiva - pro odchov kuřic, pro nosnice, pro výkrm brojlerových kuřat, pro odchov a výkrm krůty. Bílkovinné koncentráty- zdroj bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Pro pro užitkové nosnice a výkrm drůbeže. Doplňky chovu - papír pod jednodenní kuřata. MIKROP MIXODIL - tekuté aditivum pro drůbež. Směs vitamínů a stopových prvků. Pro nosnice – podávání v době maximální snášky, při poklesu snášky, při zhoršené kvalitě skořápky, při stresu z vysokých teplot. Brojleři – přispívá ke zlepšení růstu na začátku výkrmu, jeden týden před vakcinací, dva týdny před porážkou, při snížení přírůstků hmotnosti, při stresu z vysokých teplot. A pro ostatní druhy drůbeže. Všechny krmiva jsou zpracována tak, aby výživově vyhovovaly danému druhu drůbeže. Dávkování a podrobné informace naleznete v katalogu produktů pro drůbež na našich webových stránkách.


Akvaristika Roztoky, akvarijní sortiment Praha, prodej zvířat, chovatelských potřeb, klece, akvária

Akvaristika Roztoky, akvarijní sortiment Praha, prodej zvířat, chovatelských potřeb, klece, akvária

Představujeme Vám prodejnu akvaristiky v Roztokách u Prahy, která se zabývá prodejem živých zvířat a chovatelských potřeb. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme prodeji jak živých zvířat, tak krmiv, vitamínů, doplňkům stravy, hraček, pelechů, podestýlek, sena, substrátům, antiparazitním přípravkům, klecím, akváriím, teráriím, houpaček, budek, krmítek, filtrům, osvětlení, hraček a sortimentu na úpravu vody. Pokud Vás naše akvaristika zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tyršovo nám. 1733, Roztoky u Prahy.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Parkurový a skokový materiál a další překážky  za výhodné ceny

Parkurový a skokový materiál a další překážky za výhodné ceny

Potřebujete si pořídit nové parkurové překážky? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem skokových a parkurových překážek? Navštivte firmu EQUICOV v Okříškách u Třebíče. Nakoupíte zde veškerý potřebný parkurový a skokový materiál za ty nejlepší ceny na trhu. Prodáváme rahna, zinkové stojany na rahna, kompletní kavalety i samostatné kříže ke kavaletě. Najdete u nás i doplňkový materiál, jako je zinková lišta a zinkový hák na překážky.


Doplňková směs pro dojnice enzym star jeho výroba a prodej

Doplňková směs pro dojnice enzym star jeho výroba a prodej

Novinka od firmy MIKROP ČEBÍN a.s. enzym star. Doplňková směs pro dojnice s obsahem a-amylasy, cukrů a svatojánského chleba, určená do krmných dávek pro dojnice. Optimalizuje degradaci škrobu v bachoru.Zvyšuje využitelnost vlákniny. Synchronizuje bachorový metabolizmus bílkovin a energie. Zvyšuje produkci mikrobiálního proteinu. Zvyšuje mléčnou užitkovost dle prokazatelných testů v průměru 1,6kg/kus/den v první polovině laktace. Zvyšuje mléčné složky, dle prokazatelných testů, tuk až o 0,25%. Pro bližší informace kontaktujte mě.


Posuvná krmná čela stájových boxů pro hříbárny a jízdárny

Posuvná krmná čela stájových boxů pro hříbárny a jízdárny

Chcete do stáje pořídit posuvná krmná čela? Sháníte firmu, která dodává na míru vyrobená krmná čela a další stájové vybavení? Kontaktujte firmu EQUICOV z Okříšek, která na zakázku vyrábí stájové vybavení. Do stájí, hříbáren a jízdáren na míru vyrobíme posuvná krmná čela, která usnadní krmení koní nebo hospodářských zvířat. Konstrukce jsou vyráběny z žárově zinkované oceli s výdřevou podle výběru zákazníka. Velikost krmných čel upravíme podle toho, zda budou určeny pro dospělé koně, zvířata, hříbata apod.