Poptáváme výrobce potřeb pro psy a pejskaře
Sháníme výrobce potřeb pro psy a pejskaře ( např. obojky, vodítka, oblečky, pamlskovníky atd.) za jakékoliv nabídky budeme moc rádi... Region nehraje moc roli.
Poptávám kotec pro psa
Poptávám kotec pro psa. Rozměry 2x3 m, zadní stěna krytá, boky rovněž, mohou být ale s průhledem. Dveře v přední části. Kotec by měl mít pevnou konstrukci a hladké vnitřní stěny, bez jakýchkoli vyčnívajících částí, včetně podlahy, střechy. Karlovarský kraj.
Výuková terária a přístroje pro studium a chov hmyzu
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zařízení tvořící komplex výukových terárií a přístrojů pro studium a chov hmyzu. Zakázka bude rozdělena na 3 části.
Sedlová konstrukce, Německo
Potřebuji vnitřní konstrukci jezdeckého sedla na míru. Můžete něco takového zhotovit? A z jakého materiálu? Kolik by to stálo? Jak dlouho by to trvalo? S pozdravem S. Koller
Poptávám výrobu obojků a postrojů pro psy
Poptávám výrobu obojků a postrojů pro psy. doplňky na psy z kůže.
Přehoz přes koně, Rakousko
Kolik stojí přehoz na jihoněmeckého chladnokrevníka s obvodem břicha 220 cm? S dělenou tažnou stranou (žádný jednodílný kožený plát), na něm červený vyšívaný vzor, na něm stříbrné kování. Neměl by to být pravý slavnostní postroj, ale také žádný přehoz pro lesní práci. Jednoduše trochu něco úhledného. Prosím cenu s a bez podocasníku - a prosím o ...
Výrobce postrojů pro psy, Rakousko
Dobrý den, můžete vyrobit postroje pro psy - obojky a hrudní postroje podle předloh? Mělo by to být měsíčně asi 200 kusů. Při návštěvě bych modely přinesl s sebou, eventuálně bych zaslal materiál. S přátelským pozdravem Gerhard Hirnschall
Poptávám zajištění dovozu živých zvířat
Poptávám zajištění dovozu živých zvířat, korýše, obojživelníky a plazy.
Sháním obojživelníka Červorovce zploštělého
Sháním obojživelníka Červorovce zploštělého (Typhlonectes compressicauda).
Akvárium, Rakousko
Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo? S přátelským pozdravem Roman
Rámcová smlouva na dodávku steliva pro ústavní zvěřinec
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu dvou let s jedním účastníkem zadávacího řízení, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejímž předmětem budou dodávky steliva pro laboratorní zvířata v předpokládaném ročním rozsahu odebraného steliva 70 000 kg.
Jezdecké pomůcky a postroje pro koně 2018-2019
Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky jezdeckých pomůcek a postrojů pro koně pro středisko Kladruby nad Labem a Slatiňany.
Poptávám tablety proti klíšťatům pro psa
Poptávám tablety proti klíšťatům pro jezevčíka 12 kg. Žádám informaci o ceně a druhu tablety. Děkuji .
Jezdecká sedla pro koně na rok 2018-2019
Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky jezdeckých sedel pro středisko Kladruby nad Labem a Slatiňany.
Poptávám probiotika pro králíky
Poptávám probiotika pro králíky 1l.
Poptávám včelařské potřeby, vařák na vosk
Poptávám vařák na vosk s odstředivkou.
SŠ zahradnická a technická Litomyšl - dodávka akvárií a terárií
Dodávka akvárií a terárií pro odborné učebny pro projekt realizovaný v rámci Integrovaného regionálního operačního programu 2014 - 2020 s názvem "SŠ zahradnická a technická Litomyšl - rekonstrukce budovy pro odbornou výuku a přístavba skleníku".
Poptávám doplňkové krmivo pro nosnice
Poptávám krmivo BK nosnice - doplňková směs pro užitkové nosnice, 25 kg hmotnost.
Poptávám krmivo Iguanavit
Poptávám krmivo Iguanavit.
Poptávám chovatelské potřeby
Poptávám dokrmovací jehly pro exoty.
Dovybavení laboratoří CAPI – IVC pro potkany s přestýlacím boxem
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IVC (individually ventilated cages) systému pro ustájení laboratorních potkanů s přestýlacím boxem pro Centrum pokročilého preklinického zobrazování (CAPI) na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Zařízení musí umožnit ustájení imunodeficientních potkanů a sterilní manipulaci s nimi, výměnu podestýlky ...
Dodávky insekticidních sítí a odchytových souprav
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka insekticidních sítí a odchytových souprav určených na ochranu lesa (dále též „insekticidní přípravky“).
Terária, Rakousko
Zašlete mi prosím ceník terárií - prodejní cenu na zoo@fishandfriends.at www.fishandfriends.at
Poptávám samici opice Malpy
Poptávám samici opice Malpy.
Poptávám kolagen pro koně
Poptávám kolagen pro koně. Děkuji Ing.Perla