Koňský postroj, Německo
Poptávám hrudní postroj k zapřažení norického koně. Máte něco takového?
Poptávám kotec pro psa
Poptávám kotec pro psa. Rozměry 3x2m, zastřešený, boční a zadní krytí trapézovým plechem, včetně podlahy z impregnovaného dřeva. Bližší informace podám. Požadoval bych co nejkratší realizaci.
Poptávám reflexní fólii na akvárium
Poptávám reflexní fólii na akvárium vyrobeno z akrylátu, fólie by měla být nalepena ze dvou protilehlých stran, aby byl umožněn výhled do akvária nikoliv skrz.
Poptávám Šáchor pro kočku
Sháním Śáchor pro kočku. Prosím je možné poslat 3 kusy?
Úprava Multifunkční haly ŠZP ŽABČICE
Předmětem veřejné zakázky je provedení dodávky a montáže technologií hrazení a větrání, včetně souvisejících stavebních prací, v rozsahu projektové dokumentace a soupisu prací vč. výkazu výměr, kterými dojde k úpravě stávající multifunkční haly pro zvířata s možností předvádění skotu pro účely výuky. Nově zde budou v jedné části ustájeny zasušené ...
Dodávka variabilních kotců pro prasata FAPPZ - 17-16_019
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace variabilních systémů kotců a krmných stanic pro prasata, které musí splňovat minimální vlastnosti vymezené zadavatelem a obsahovat jím požadované funkce, demontáž stávajících ustájení a krmení a zajištění funkčního prostředí pro chov prasat.
Zařízení pro chov a zobrazení Dania pruhovaného
Předmětem veřejné zakázky je dodání a kompletní instalace, včetně všech rozvodů a napojení na média a uvedení do provozu, nového vysokokapacitního zařízení pro Danio pruhované, s vlastní úpravnou vody, zaškolení obsluhy a rozšířené školení pro údržbu a zajištěný záruční a pozáruční servis. Detailní popis předmětu veřejné zakázky je obsažen v ...
Poptávám akvaristické potřeby
Poptávám akvaristické potřeby
Poptávám náhradní díl k vnitřnímu akvarijnímu filtru
Sháním náhradní vrtulku k vnitřnímu akvarijnímu filtru Atman SIF-700.
Poptávám nástěnné akvárium
Poptávám cenovou nabídku na nástěnné akvárium o rozměrech 100*65*11, kostra) schránka) v bílé barvě pro sladkovodní ryby i s příslušenstvím.
Poptáváme výrobce potřeb pro psy a pejskaře
Sháníme výrobce potřeb pro psy a pejskaře ( např. obojky, vodítka, oblečky, pamlskovníky atd.) za jakékoliv nabídky budeme moc rádi... Region nehraje moc roli.
Poptávám kotec pro psa
Poptávám kotec pro psa. Rozměry 2x3 m, zadní stěna krytá, boky rovněž, mohou být ale s průhledem. Dveře v přední části. Kotec by měl mít pevnou konstrukci a hladké vnitřní stěny, bez jakýchkoli vyčnívajících částí, včetně podlahy, střechy. Karlovarský kraj.
Výuková terária a přístroje pro studium a chov hmyzu
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zařízení tvořící komplex výukových terárií a přístrojů pro studium a chov hmyzu. Zakázka bude rozdělena na 3 části.
Sedlová konstrukce, Německo
Potřebuji vnitřní konstrukci jezdeckého sedla na míru. Můžete něco takového zhotovit? A z jakého materiálu? Kolik by to stálo? Jak dlouho by to trvalo? S pozdravem S. Koller
Poptávám výrobu obojků a postrojů pro psy
Poptávám výrobu obojků a postrojů pro psy. doplňky na psy z kůže.
Přehoz přes koně, Rakousko
Kolik stojí přehoz na jihoněmeckého chladnokrevníka s obvodem břicha 220 cm? S dělenou tažnou stranou (žádný jednodílný kožený plát), na něm červený vyšívaný vzor, na něm stříbrné kování. Neměl by to být pravý slavnostní postroj, ale také žádný přehoz pro lesní práci. Jednoduše trochu něco úhledného. Prosím cenu s a bez podocasníku - a prosím o ...
Výrobce postrojů pro psy, Rakousko
Dobrý den, můžete vyrobit postroje pro psy - obojky a hrudní postroje podle předloh? Mělo by to být měsíčně asi 200 kusů. Při návštěvě bych modely přinesl s sebou, eventuálně bych zaslal materiál. S přátelským pozdravem Gerhard Hirnschall
Poptávám zajištění dovozu živých zvířat
Poptávám zajištění dovozu živých zvířat, korýše, obojživelníky a plazy.
Sháním obojživelníka Červorovce zploštělého
Sháním obojživelníka Červorovce zploštělého (Typhlonectes compressicauda).
Akvárium, Rakousko
Potřeboval bych akvárium 50x50x30cm (délka, šířka, výška). Můžete prosím zhotovit a kolik by stálo? S přátelským pozdravem Roman
Rámcová smlouva na dodávku steliva pro ústavní zvěřinec
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu dvou let s jedním účastníkem zadávacího řízení, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejímž předmětem budou dodávky steliva pro laboratorní zvířata v předpokládaném ročním rozsahu odebraného steliva 70 000 kg.
Jezdecké pomůcky a postroje pro koně 2018-2019
Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky jezdeckých pomůcek a postrojů pro koně pro středisko Kladruby nad Labem a Slatiňany.
Poptávám tablety proti klíšťatům pro psa
Poptávám tablety proti klíšťatům pro jezevčíka 12 kg. Žádám informaci o ceně a druhu tablety. Děkuji .
Jezdecká sedla pro koně na rok 2018-2019
Předmětem rámcové dohody uzavřené na základě tohoto řízení jsou dodávky jezdeckých sedel pro středisko Kladruby nad Labem a Slatiňany.
Poptávám probiotika pro králíky
Poptávám probiotika pro králíky 1l.