EDS - Modernizace statoru generátoru TG1, TG2, oprava strojní části TG2

EDS - Modernizace statoru generátoru TG1, TG2, oprava strojní části TG2

Předmětem veřejné zakázky je modernizace statoru generátoru TG1, TG2 a oprava strojní části TG2 včetně provedení zkoušek a ověření požadovaných a garantovaných hodnot na lokalitě Dlouhé stráně.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Strebel'

Zadavatel telefon:
+420 211 026 234

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31121000-0
Generátorová soustrojí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

LANA VAMBERK s.r.o. Zabýváme se tradiční českou výrobou ocelových lan. Dodávky pro klienty kompletujeme v různých objemech i baleních a dopravujeme je různými formami přepravy. Všechny naše služby přizpůsobujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi tak, aby byli všichni vždy maximálně spokojeni. Široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití. Montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, rypadlová ... atd. Lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu.


Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

Kovovýroba na zakázku, strojírenská výroba dílů pro automotive a další odvětví

KOVONA SYSTEM, a.s. se sídlem v Českém Těšíně je společnost specializující se na zakázkovou velkosériovou kovovýrobu. Ve výrobě máme dlouholetou tradici, v poslední době navíc došlo i k rozšíření výrobních kapacit, v současnosti máme přes osm set zaměstnanců. Výroba probíhá na 50 000 m2, na univerzálních i na jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách či technologických celcích. Jedná se především o výrobu dílů komponentů pro výrobu nábytku či již finálního výrobku (např. nastavitelných, skládacích stolů a židlí, kovových držáků apod.), dílů pro automotive či komponent pro různé jiné výrobky. Zakázková výroba: - Dělení profilů, trubek a plošného materiálu – příčné a podélné dělení svitků, řezání laserem, pilou - Válcování uzavřených a otevřených profilů a trubek - Bezdeformační ohýbání trubek a profilů - Tváření plechů postupným lisováním nebo ochraňováním - Děrování trubek a profilů - Automatické závitování a využití technologie flowdrill - Odporové a obloukové svařování - Povrchová úprava Naše společnost má úspěch nejen na domácím trhu, ale i na světových trzích díky technologickým možnostem, individuálnímu přístupu a komplexnímu řešení každého komponentu. Na přání zákazníka je možné kovovýrobu doplnit o aplikace dalších materiálů na bázi dřeva a plastů.


Zajištění poptávek na kovovýrobu, dopravní společnost, stavební firmu z České republiky

Zajištění poptávek na kovovýrobu, dopravní společnost, stavební firmu z České republiky

Poptáváte stavební firmu, kovovýrobu nebo dopravní společnost? Ozvěte se a my Vám pomůžeme - jsme firma Dako služby - David Kolarovič z Olomouckého kraje , která Vám zajistí průběžné zasílání poptávek z různých oborů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Registrujte se na našem webovém portálu zcela zdarma - po registraci poptávky se vám ozveme nejpozději do 24 hodin. Vždy se snažíme najít spolehlivého obchodního partnera přesně dle vašich požadavků. Své služby poskytujeme pro dopravní, spediční, stavební, strojírenské, dřevařské firmy a jiná odvětví, která jsou pro vás potřebná.


Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové Naše strojírenská výroba je zaměřena na převodovky, spojky, šnekové převodové skříně, vícevřetenové vrtací a závitovací hlavy, lineární a servo pohony. Jsme schopni na objednání zajistit patřičné náhradní díly ke všem převodovkám. Převodovky jsou dodávány bez povrchové úpravy. Jsou určeny pro normální pracovní prostředí při teplotách okolí -5°C až + 40°C a dodávány s olejovou náplní pouze na přání, běžná dodávka je bez náplně. Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním nábojem Jednostupňové převodovky EC, ECP s drážkovým výstupním hřídelem Jednostupňové převodovky EC, ECP s válcovým hřídelem na vstupu a na výstupu Jednostupňové převodovky ECM, ECMP s válcovým výstupním hřídelem Dvoustupňové elektropřevodovky


Výroba pružných spojek pro pohony - VPS s vinutou pružinou, axiální čepové spojky BKN

Výroba pružných spojek pro pohony - VPS s vinutou pružinou, axiální čepové spojky BKN

Špičkové pružné spojky pro pohony vyrábí strojírenská firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. se sídlem v Přerově. S výrobou máme dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme pružné spojky spojky VPS s vinutou pružinou a axiální čepové spojky BKN a také hřídelové spojky Periflex. Naše pružné spojky najdou využití jako spojovací prvek pro spojení dvou nesouosých hřídelí. Pružné spojky vyrábíme pro zákazníky z měst Olomouc, Prostějov, Zlín, Ostrava i Praha a Brno. VPS spojky s vinutou pružinou: - jsou vhodné pro spojení nejtěžších strojů pro přenášení kolísavého zatížení s rázy. Axiální čepové spojky BKN: - používají se ke spojení hnacího a hnaného hřídele a přenosu točivého momentu se stálým průběhem v obou smyslech točení při trvalém i přerušovaném provozu.


Výroba kovových konstrukcí Karviná, malosériová i velkosériová kovovýroba, kovový nábytek

Výroba kovových konstrukcí Karviná, malosériová i velkosériová kovovýroba, kovový nábytek

Představujeme Vám firmu Palmet, kterou provozuje pan Radek Pala. Svoji činnost jsme zaměřili na výrobu a dodávky kovových konstrukcí a kovových prvků. Kovové konstrukce různých velikostí i provedení a konstrukční díly dodáváme zákazníkům včetně jejich povrchové úpravy. Specializujeme se na zakázkovou malosériovou i velkosériovou kovovýrobu a to především v oblasti vybavení interiérů a výroby nábytku, nebo jeho kovových částí. Zajišťujeme výrobu a dodávky pro dodavatele vybavení interiérů komerčních prostor a výrobcům nábytku a interiérových prvků. Dále jsou našimi zákazníky logistické a stavební firmy. Pokud Vás kovové konstrukce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.