Rekonstrukce elektroinstalace Územního odboru Svitavy

Rekonstrukce elektroinstalace Územního odboru Svitavy

Účelem stavebních úprav je zkvalitnění a zlepšení podmínek pro výkon činnosti Policie ČR ve Svitavách.
Dalším důvodem stavebních úprav je posílit odolnost, vybavenost a připravenost areálu ÚO Svitavy tak, aby Policie mohla lépe reagovat na dopady krize související s pandemií COVID-19 a dosáhnout vyšší ochrany života a zdraví osob, majetku a hospodářských aktivit.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje

Originální záznam:

Okres:
Svitavy

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje

Zadavatel IČ:
72050250

Zadavatel ulice:
Na Spravedlnosti 2516

Zadavatel PSČ:
530 48

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Ing Stanislav Jelínek

Zadavatel telefon:
+420 974 562 638

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.policie.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečná automatizace budov - řešení pro domácnosti, hotely a kanceláře

Bezpečná automatizace budov - řešení pro domácnosti, hotely a kanceláře

Chcete mít náklady na energie pevně pod kontrolou? Zajímají Vás moderní technologie? Chcete mít vzdálený dohled nad budovou? Jsme dceřiná společnost HDL Automation s.r.o. a představujeme Vám dílčí prvky i komplexní řešení bezpečné automatizace všech typů budov (bytové a rodinné domy, hotely, kanceláře, letiště, nádraží, kulturní, zdravotnická a sociální zařízení, knihovny, prodejní showroomy, sportovní haly nebo obchodní centra). V čem Vám automatizace může pomoci? Integrovat do jednoho systému můžete různá řešení jako například ovládání osvětlení, vytápění, stínění, klimatizace a cirkulace vzduchu, audio, spolehlivé zabezpečení proti zlodějům a požárům. Automatizovanou budovu lze řídit lokálně pomoci nástěnných ovládacích panelů s unikátním designem nebo vzdáleně přímo z Vašeho chytrého telefonu, prostřednictvím aplikace. Díky automatizaci, synchronizaci výše uvedených systémů si nejenom zjednodušíte ovládání, ale i můžete ušetřit až desítky procent nákladů na energie. Klademe vysoký důraz na bezpečnost, efektivitu provozu objektu a uživatelský komfort pro každého.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.


Kompletní elektroinstalační práce - montáže rozvodů a elektra

Kompletní elektroinstalační práce - montáže rozvodů a elektra

Sháníte-li v Jihlavě firmu, která Vám zajistí kompletní elektroinstalační práce včetně montáže rozvodů a elektra, pak se neváhejte obrátit na nás! Elektroslužba Čestmír Tišl je držitelem certifikátu ISO 9001 a poskytuje veškeré služby v oblasti elektroinstalace jak pro fyzické osoby, tak i pro právnické osoby či podnikatele. Zabýváme se: - opravami - rekonstrukcemi - revizemi - kompletními rozvody - elektroinstalačními pracemi - instalacemi hromosvodů - poskytujeme také 24 hodinovou poruchovou službu Naše služby jsou rychlé, kvalitní a cenově příznivé. Obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.


Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Pokud potřebujete jakékoliv elektromontážní práce v okolí Ostravy a Karviné, neváhejte se obrátit na společnost Eltom s.r.o. Vyskytujeme se na trhu již dlouho, proto máme bohaté zkušenosti s elektromontážemi a disponujeme dopravními a mechanizačními prostředky, proto pro nás nic není problém. Naše firma Vám zajistí: - komplexní elektromontáže - montáž, údržba, servis, opravy veřejného osvětlení - montáž vedení VN, NN - projekce elektrických zařízení - revize, opravy, zkoušky , montáž, instalace vyhrazených elektrických zařízení - domovní přípojky - výstavba nových kabelových vedení - výroba rozvaděčů nízkého napětí. Našim hlavním cílem je splnit požadavky dle zákazníka, který bude maximálně spokojen s našimi službami!


Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

Žádná stavba nebi průmyslový objekt se neobejde bez elektroinstalace - proto je zde certifikovaná firma s dlouholetou praxí - ELMONT GROUP, a.s.. Zajistí vám elektroinstalace a elektromontáže na míru pro bezproblémové využívání elektrické energie. Naše služby můžete využít nejen v oblasti Brno a okolí, ale také v rámci celé České republiky. Elektroinstalace a elektromontáže - zajistíme vám: - elektroinstalace silnoproudu v obchodních, administrativních a průmyslových objektech, v bytové výstavbě i v rodinných domech - kompletní elektromontážní práce včetně realizace protipožárních systémů, EIZ (elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické kontroly vstupu i kamerových systémů), satelitní a TV rozvody, datové i telefonní sítě - vnější a vnitřní silnoproudé elektrické rozvody - revize elektrických zařízení a další. Provedeme jakékoliv úkony související s elektroinstalacemi a elektromontážemi - neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.


Elektroinstalace, revize elektro Most, opravy a servis elektrozařízení, revize hromosvodů

Elektroinstalace, revize elektro Most, opravy a servis elektrozařízení, revize hromosvodů

Představujeme Vám firmu ELMIK z okresu Most, která svoji činnost zaměřila na veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce včetně revizí elektro zařízení. Naše služby: Revize elektro zařízení bez omezení napětí pro objekty třídy A a B Revize ve zdravotnictví Revize vyhrazených el. zařízení a prostředků Revize hromosvodů Elektromontáže Měření termokamerou - elektro Pokud Vás naše elektroinstalační a elektromontážní práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Havraň 147, Most.