Obnova mobiliáře ve městě Brně

Obnova mobiliáře ve městě Brně

Předmětem díla je výroba, dodávka a montáž atypického vybavení mobiliáře pro veřejná prostranství ve městě Brně včetně drobných architekturních prvků dle projektové dokumentace vypracované společností PK OSSENDORF s.r.o. ze srpna 2021. Součástí dodávky jsou i práce spojené s rozvody technických sítí souvisejících s usazením mobiliáře na veřejné prostranství.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
Dominikánské náměstí 196/1

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Andrea Rozehnalová

Zadavatel telefon:
+420 542 174 718


Zadavatel web:
https://www.brno.cz/uvodni-strana/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Terapeutické zahrady – zahradní mobiliář pro handicapované, starší a méně pohyblivé občany

Terapeutické zahrady – zahradní mobiliář pro handicapované, starší a méně pohyblivé občany

Sháníte firmu, která dodává certifikovaný zahradní mobiliář, jako jsou vyvýšené záhony nebo lavičky: Hledáte firmu, která vyrábí terapeutické zahrady pro domovy seniorů nebo léčebny dlouhodobě nemocných? Terapeutické prvky a pomůcky pro procvičení mobility do zahrad dodává firma Dřevoslav ze Slavonic. Vybavíme zahrady domovů seniorů, léčeben dlouhodobě nemocných a dalších ústavů pro handicapované či starší a méně pohyblivé spoluobčany terapeutickými prvky, jako je například voliéra pro ptactvo, hmyzí domeček apod. Dodáváme i vyvýšené pracovní stoly, nebo pohyblivé lavičky.


Internetový obchod s kvalitním interiérovým i exteriérovým nábytkem

Internetový obchod s kvalitním interiérovým i exteriérovým nábytkem

Plánujete vybavit si svůj dům, byt, firemní prostory či restauraci? Hledáte ten správný e-shop, kde veškerý nábytek nakoupíte? Hledáte snoubení kvality a dobré ceny? V tom případě navštivte naše webové stránky a nakupte v klidu svého domova – DECOFORM s.r.o. V nabídce máme jak interiérový, tak exteriérový nábytek nejvyšší kvality. Náš sortiment zahrnuje designové kousky pro vaše pokoje, zahrady, restaurační prostory nebo jiné sdílené prostory. Projděte si celou nabídku a zvolte si ten pravý kousek pro váš prostor. Prodáváme především kovový venkovní nábytek, plastový nábytek pro dům i zahradu, vybavení ložnic, ale také vybavení restaurací a bister. Na internetových stránkách naleznete také inspiraci a ukázky od našich klientů. Neváhejte a navštivte naše stránky a objednejte si nový kousek nábytku.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Dřevařská výroba Děčín, truhlářství, výroba dřevěného nábytku, zahradní domky, pergoly

Dřevařská výroba Děčín, truhlářství, výroba dřevěného nábytku, zahradní domky, pergoly

Představujeme Vám firmu PILA VRBACI Františkov nad Ploučnicí okres Děčín, která se zabývá truhlářskými pracemi a veškerou dřevařskou výrobou. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme výrobě nábytku, zahradnímu nábytku, zahradních domků a pergol. Dřevařská výroba Děčín: - truhlářství - dřevěný nábytek - zahradní nábytek - zahradní domky - pergoly. Pokud Vás naše dřevařská výroba zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Františkov nad Ploučnicí 410, okres Děčín.


Mobiliář z akátového dřeva  - židle, lavičky, stoly, odpadkové koše

Mobiliář z akátového dřeva - židle, lavičky, stoly, odpadkové koše

Líbí se Vám akátové dřevo? Chcete parčík u dětského hřiště nebo turistickou stezku a případně cyklostezku ve vaší obci vyrobit akátovým mobiliářem? Akátový mobiliář objednávejte u firmy Dřevoslav s.r.o. Vyrobíme Vám na míru jakýkoliv mobiliář z akátového dřeva. Na výběr máme lavičky s područkami a opěradlem, lavičky bez opěradla, informační cedule, odpadkové koše, zastřešená odpočívadla s lavičkami, židle a stoly a další. Akátový mobiliář se hodí do městských parků, do okolí turistických stezek nebo cyklostezek, ale i na zahrady mateřských a základních škol.


Odolné zahradní lavičky na 50 let, která se vyrábí ze dřeva a kovu

Odolné zahradní lavičky na 50 let, která se vyrábí ze dřeva a kovu

Chcete vybavit veřejné místo odolnými lavičkami? Návštěvníci jakékoliv zahrady či města jistě ocení pohodlné místo k odpočinku. Oslovte firmu Čekárny – bus ze Zábřehu a objednejte si zahradní litinové lavičky s vysokou odolností, které vám budou dobře sloužit i 50 let. Dodáváme lavičky se zesílenou zavětrovanou konstrukcí (plochá ocel) o nosnosti 300 kg. Konstrukce je žárově pozinkovaná a jednoduchá na údržbu. Materiál tvoří dále smrkové latě s povrchovou úpravu v odstínu kaštanu. Lavičky středově aretujeme, abychom zabránili nežádoucímu kroucení dřeva. V případě zájmu o cenovou kalkulaci nás kontaktujte.